sāpes kreisajā pusē zem krūts

Aizsāka māris71 

sāpes kreisajā pusē zem krūts
25.09.2011 22:38
Strādāju lauku darbus vējainā laikā un sasvīdu. Un velkot smago priekšmetu es saliecos un divas reizes ribu rajonā nokrakšķēja un parādījās sāpes. Sāpes nemazinājās, bet katru dienu paliek ar vien nejaukākas. Grūti piecelties sēdus un darīt darbus. Un sāpes arī ir ievelkot gaisu. Un ir temeperatūra 37.7. Mums ir aizdomas par starpribu iekaisumu.
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
26.09.2011 11:09
Vēl būtu labi ja pateiktu vecumu, dzimumu,augumu un svaru.Tad būtu priekštats par muskuļu spēku un iespējamo traumu. Krakšķis liek domāt arī par traumu. Te vajag caur ģimenes ārstu izlemt pie kā iet. Neirologa vai ķirurga?
Lai veicas.
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
26.09.2011 16:07
Man 40. gadi, augums 179cm un svars 75kg.
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
27.09.2011 17:20
Jā,paldies. Kā jau teicu ir jāiet pie neirologa. Lai tas izslēdz neiralģiju vai muskuļu sarāvumu. Derētu balstošā korsete. Pretiekaisuma ziedes. *B* grupas vitamīni.Kādu laiku jāatpūšas.
Lai veiksme.
Labdien. Man diezgan biezi ir izteikti zilas lupas un kosmetaloge atkartoti satraukta, jo ari nagi liecinot par sirds problemu. Biju EKG, nekas , viss norma, bet pati jutu ta ka sapes kas iet uz kreizo padusi, dazreiz spiediena sajutas krutim pa vidu ar apgrutinataku elposanu. Bet ta dzive savu kvalitati nav mainijusi un viss skiet kartiba. Nu jau kadu pusgadu ir sadi simptomi. Ka ari ir tada vajuma sajuta un jutu dazreis ka sirds iet atri, atri, tad it ka iepauze....bet nebiju ta ieciklejusies, kamer atkal atkartoti man masierite satraukta par manam zilajam lupam ar steigu suta parbaudit sirdi! Kas tas varetu but???
Labdien....
Man ir taads jautaajums.Saap man kreisaa pusee zem ribaam,saapes taadas kad kaads spiestu naktis nav guleetas.......biju pie aarstiem,bet aarsti nevarot neko pateikt,kapeec saap..........pirmo reizi izrakstija man zaales,jo domaaja kad muskullu trauma,peec zaallu lietossanas(tas ir peec 1 nedeellas)saapes pierimaas uz paaris dienaam ,tad atkal atsaaka saapeet......aizgaaju pie daktera......pateicu kad atkal taa pate probleema.........aizsuutija mani pie ginekaloga......viss esot ok......jautaaju kaapeec saapes ir...........nemaakot pateikt(sanaaca smiekli,un pie sevis nodomaaju,Juus tak esat dakters).....tad izrakstija siirupu,dzeeru siirupu,bet nekas nav palicis labaak(siirups bij domaats,lai eju uz toleti biezzak)Saapec man jau no pagaajussaa gada septembra.Arii uz sirdi aizziet saapes,vakar ausiis kaa adatas saaka durt un kreisaa rokas nu saakot no mazaa pirksta taadas kaa tirpas .........vai juus nevareetu pateikt kas ir pa lietu
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
19.03.2012 21:16
Liene Zupe Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien....
> Man ir taads jautaajums.Saap man kreisaa pusee zem
> ribaam,saapes taadas kad kaads spiestu naktis nav
> guleetas.......biju pie aarstiem,bet aarsti
> nevarot neko pateikt,kapeec saap..........pirmo
> reizi izrakstija man zaales,jo domaaja kad
> muskullu trauma,peec zaallu lietossanas(tas ir
> peec 1 nedeellas)saapes pierimaas uz paaris
> dienaam ,tad atkal atsaaka saapeet......aizgaaju
> pie daktera......pateicu kad atkal taa pate
> probleema.........aizsuutija mani pie
> ginekaloga......viss esot ok......jautaaju kaapeec
> saapes ir...........nemaakot pateikt(sanaaca
> smiekli,un pie sevis nodomaaju,Juus tak esat
> dakters).....tad izrakstija siirupu,dzeeru
> siirupu,bet nekas nav palicis labaak(siirups bij
> domaats,lai eju uz toleti biezzak)Saapec man jau
> no pagaajussaa gada septembra.Arii uz sirdi
> aizziet saapes,vakar ausiis kaa adatas saaka durt
> un kreisaa rokas nu saakot no mazaa pirksta taadas
> kaa tirpas .........vai juus nevareetu pateikt kas
> ir pa lietu
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
dzimums,vecums,augums,svars.Vai ir muguras kala skriemeļu problēmas?
Vai ir konsultējis neirologs? Vai ir uzstadīta diagnoze Veģeto distonija (VD)?
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
19.03.2012 22:19
Ksenija!
Tev varētu nebūt sirds problēma,bet gan cita-mazasinība,Tev vajag pārbaudīt hemoglobīna līmeni,dzelzi uz dullo dzert gan nevajag,bietes var uzēst .
Sveiki,
Jau kā divas dienas mani moka sāpēs, kreisajā pusē aiz ribām, dziļi ieelpojot tās kļūst lielākas. Augums 180cm svars 70kg.
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
24.05.2013 16:32
Izlasi iepriekš teikto un padomā. Šaubu gadījumā pie ģimenes ārsta.
Lai saprāts un veselība
Klepojot un dzili ievelkot gaisu ir stipras sapes kreisaja puse virs kruts vairak uz paduses pusi.Kas tur varetu ta sapet?
Paldies!
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
02.01.2015 12:09
Starpribu nervs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
02.01.2015 12:43
Vajadzētu pakustēt vairāk, pavingrot ikdienā, tagad, kamēr sāp, derētu kāda sildošā ziede varbūt. Nav nekas traks, tā pa laikam ir visiem.
Sveiki! Man jau 2 nedēļas ir sāpes kreisajā paribē! Tāda sajūta, ka kāds ir izšāvis bultu cauri zem ribām! Sāp priekšpusē iekšā un aizmugurē zem lāpstiņām! Kā iedzeru, kādus pretsāpju līdzekļus, tā momentā sāk sāpēt! Nezinu, ko darīt? Man 34 gadi 1.70 89kg!
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
10.10.2015 17:03
Nesapratu kāds dzimums? Domāt var dažādi. Es jau sen aizietu pie ģ.ā. Sevišķi ja esmu sieviete.. Starpribu nervs vai muguras skriemeļu deformācija. To var pateikt tikai neirologs un rentgena uzņēmums.
Lai veiksme un saprāts.
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
10.10.2015 17:46
Brandao

Iespējamas problēmas ar liesu vai aizkuņģa dziedzeri.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Man ir 60 gadu, sieviete, 76 kg. Sāp kreisā paribe un tieši zem kreisās krūts. Sāp, ievelkot elpu. Nevaru gulēt uz kreisā sāna. Jau kādas 2 nedēļas jutu vieglas sāpes kreisajā krūtī, bet varbūt tā bija sirds.
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
08.04.2017 21:14
Jāiet pie ģimenes ārsta. Neminēsim. Sirds,audzējs, starpribu neiralģija.
Lai veselība.
sveiki , esmu 74 kg tievs , 180cm apmeram , virietis , tatad bija puisis kam iesitu pa zokli ta ka man pirksta caurums , apmeram pec 4/5 stundam man saka dzili elpojot durt kreisaja kruti , zem nipeli apmeram , un vel nedaudz pie lapstinu sap bet tas netrauce ipasi ! vnk ta elposana nedaudz biede! un man vel ir vegitativa distonija un tas liek satraukties diezgan ! palidziet izkaidrojiet kas tas ir ! paldies
janis334
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
29.12.2017 01:05
a un vel biju 2 stundu pastaiga bija diezgan liels vejs , un uz bridi bija novilka kurtka
janis334
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
29.12.2017 01:44
un man ir 17 gadi
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
31.12.2017 23:47
Kauties nav labi,
Ja sapūsts starpribu nervs, palīdzēs pret sāpju ziedes. No tabletēm bez receptes dod Paracetamolu.
Nekausimies un vis būs labi.
Sveiki.man ir 32 gadi..augums 1.68.svars 65.sap zem kreisas kruts un sapes atstaro uz kreiso sanu krūtij...tirpst reisa roka bet vairak taka dur kreisas rokas elkona iekspuse....un reizem pat ka slikta dusa...sirds kardiogramma taisita viss esot kartiba...kas tas varetu but...sak jau biedet
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
19.01.2018 22:37
Laikam starpribu neiralģija. Iet pie neirologa. Sevišķi ja sāpes pie ieelpas un kustībām.
B gr. vitamīnus. Pret sāpju tabletes (Paracetamols).
BEt labāk pu N-a.Jāpārbauda mugurkauls.
Lai veiksme.
Divas dienas atpaka paradijas sapes kreisaja sana virs ribam,ka pat gruti elpot un staigatTagad ari dur pie atslegas kaula.Bet tas ir pat sataustams apm. 5 cm garums ribu virspuse.Kas tas varetu but?Ja,tiku smagi stradajusi un varbut ko izdariju ne ta???
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
30.03.2018 19:43
Lasiet lūdzu iepriekš teikto. Ģimeneārsts, rentgens, nerologs.
Lai veiksme un saprāts.
Man ir 13 gadi 1.65 70kg
Šodien gūlos gultā un man loti sāka sāpēt kreisajā pusē zem krūts es nevaru normāli paelpot un pakustēties labāk nepaliek!! Vai iemesls nevarētu būt klepus kas man jau ir 3 mēnešus? Lūdzu palīdziet man
...
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
09.04.2018 13:24
Mēs varam dot tikai padomu. Iet pie ģimenes ārsta.Jā sāpes saistītas ar strauju ieelpu vai kustibām, tad tas ir nervu iekaisums. Klepu ārstēt jāiet pie pulmanologa. Bet caur ģimenes ārstu. Jo bez rentgena un asins analīzēm tur nav ko darīt.
Lai veicas.
Labdien! Man ir 28 gadi! 1.68cm. 75kg. Šodien pamodos kreisajā pusē zem krūts sākās diskomforta sajūta. Pēc kādas stundas jau sāks spiest tur. Brīžiem pāriet. Jau kā 2h ir tā sajūta,tad pazūd. Ar ko tas var būt saistīts? Guļot uz muguras ir vieglāk. Šobrīd sēžu mājās jau 4 nedēļas. Mazāk kustos. Mazāk svaigā gaisā atrodos.
Re: sāpes kreisajā pusē zem krūts
01.05.2020 21:43
Starpribu nervs vai kuģis(vēders) atstaro sāpes kreisajā pusē,mantā vismaz ir, to pat ārsts apstiprināja, it īpaši hroniska gastrīta sāasinājumā.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: