sportosana bez krusteniskās saites

Aizsāka FF 

jautaajums taads: vai tiek nodariits kaads ļaunums ja slogo kāju kurai ir konstatēts ceļa priekšējās krusteniskās (ACL)saites plīsums , un arī meniska ieplīsums.
Operācija dažādu iemeslu dēļ plānojas nākošgad.
Es saprotu ka ir risks ka locītava var izlekt un bojāt meniskus un kaula skrimšlus, bet man galvenais interesee vai tajaos gadījumos ja nekas naizlec un sāpes nejūt notiek kādi slikti procesi celii, piemēram pie skriešanas

paldies
Re: sportosana bez krusteniskās saites
01.12.2011 16:31
Dzimums,vecums, augums, svars :)
Re: sportosana bez krusteniskās saites
01.12.2011 17:03
nu vispaariigi jau bojaajas arii, vienkaarshi leenaak.. turklaat tas viss ir riskants pasaakums.. man saite arii bija iepliisusi tapat kaa menisks.. izveeleejos tikai menisku sakniedeet kopaa. un saiti atstaat kaa ir.. rezultaata peec slodzes celis blokeejas (pielauju, ka salaapiitais menisks bija atkal valjaa) un saapes arii nav taas mazaakas

un vislaik ar apzinju , ka celis jabkuraa briidii var izlekt arii nav forshi dziivot

katraa zinjaa operaacija ir rekomendeejama un veelama katraa zinjaa
Tas viss skaidrs, es gribeeju uzzinaat vai notiek kas slikts lociitavaa ja nekas nesaap un neblokeejas.
Re: sportosana bez krusteniskās saites
03.12.2011 17:57
noteikti, ka jaa.. tikai iespejams, ka leenaak, un tava gadijuma meniska trauma ir veel, kas amortizee visus triecienus un kustibas utt utt..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 5?
Ziņa: