Vēzis?

Aizsāka Tince 

Vēzis?
01.12.2011 23:26
Jau gadu kaklā palielināti limfmezgli. Esmu bijusi pie vairākiem ārstiem, bet neviens limfmezglu palielināšanos neuztver nopietni.
Lielbritānijā ārste ieminējās, ka tas varētu būt vēzis, bet tā kā es esot pārāk jauna (25 gadi), varbūtība ir niecīga. Latvijā to vien ir izdarījuši kā uztaisījuši asins analīzes, kas nekādus rezultātus nav devušas.
Jau labu laiku limfmezgli ne tikai ir palielinājušies, bet arī sāp, rijot, kaklā jūtams diskomforts. Liekas, ka rīkle ir jēla, bet tās esot tikai iedomas. Turklāt ir nākusi klāt kakla zonas nieze.
Pēc ārstu teiktā, palielināti limfmezgli neesot nekas traks un iespējams, ka man vienkārši tāda limfmātiskā sistēma.
Pašai negribētos ticēt, ka 24 gadus limfmezglus nejutu, bet pēkšņi tie kļuvuši tādi, kādiem tiem vajadzējis kļūt.

Kas tas varētu būt? Pie kā vērsties, lai rastu atbildi un uzsāktu jelkādu problēmas risināšanu?

Jau iepriekš Paldies!
Re: Vēzis?
01.12.2011 23:52
Varētu sākt ar hematologu vai hematologu - onkologu... Vēl varbūt infekcionists var ko pateikt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vēzis?
02.12.2011 10:50
Man daudz ko pasaka priekšā arī svars,augums.Pat matu krāsa....:)
Re: Vēzis?
03.12.2011 00:36
Sieviete. 25 gadi, 171 cm augums, 63kg svars. Nav problēmas ar lieko svaru vai mazkustīgumu- esmu aktīva (pateicoties mugurkaula bojājumam, nodarbojos ar sportu (ne-profesionālā līmenī)) .. Matu krāsa..? Gaidīji, ka blondīne? :D Nē, "Latvijas Pelēkā", gaišais tips:)
Nu tad, Mazdakteri, "uzmet skici", vadoties pēc simptomiem :)
Zinu, ka nav prātīgi sēdēt "netā", lai kāds uzmundrinātu. Zinu, ka jāķeras pie radikālākas rīcības, lai rastu atbildes. Man nav bailes no patiesības, vienkārši riebjas neziņa. Gribu apstiprināt savu priekšnojautu, ka pietūkuši limfmezgli nav joka lieta un atbilde ir jārod!
Re: Vēzis?
03.12.2011 01:21
Varbūt kaut kur iekaisums, ja sāpīgi, ja sāp kakls un niez. Limfmezgli mēdz pietūkt iekaisuma vietās. Bīstamie parasti esot nesāpīgie limfmezgli.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 10?
Ziņa: