Magnētiskā rezonanse

Aizsāka zvaigzniiite 

Man tika veikta magnētiskā rezonanse ceļa locītavai,bet atbilde ir tik gudri uzrakstīta,ka bez medicīniskās izglītības grūti kaut ko saprast... Lūdzu paskaidrojiet,cilvēkam vienkāršā valodā. Ko darīt tālāk? Vai nepieciešama operācija?


VISU NERAKSTĪŠU,BET ĪSUMĀ:
Mērens šķidruma daudzums ceļa locītavā.
Mediālā meniska dorsālā ragā augsta signāla josla nedaudz slīpi iziet uz meniska apakšējo kontūru to nošķērsojot.
Ceļa locītavas sprauga mediāli nedaudz šaurāka,bet brīva.
Uz patellas artikulējošās virsmas skrimslis bez defektiem,bet ar sīkiem augstāka signāla fokusiem,vairāk uz mediālajām artikulējošām virsmām.

Secinājums: Art. genu sin sinovīts. Mediālā meniska dorsālā raga bojājuma pazīmes. Iniciālas patellāras hondropātijas pazīmes.

Paldies jau iepriekš!
Ezis99
Re: Magnētiskā rezonanse
22.12.2011 11:38
Man kā nespeciālistam liekas, ka mirstamās kaites tev nav!
Re: Magnētiskā rezonanse
22.12.2011 18:28
un ar kadu iemeslu devies veikt MR.. celja sapes? noteikti jau pietuukums ? un arii noteikti ierobezhotas kustibas ?

nu es domaaju, ka dos kko pret iekaisumu + es nez, gruuti jau izteeloties, kadas tev pashai/-am ir sajutas tur .. kko pastaastiit par pashu iemeslu varetu
Magnētiskā rezonanse
03.02.2011 16:46
Vai magnētisko rezonansi (galvai) var veikt, ja zobos ir ieliktas sudraba plombes?
Par cik lasīju, ka nedrīkst būt nekas klāt no metāla, pat acu ēnas varot saturēt metālu, bet par sudraba plombēm nekas rakstīts nebija, tāpēc radās jautājums.
Re: Magnētiskā rezonanse
04.02.2011 09:17
Tad jau to nevienam nevarētu taisīt! :-))
Nu, protams, ka var!
Re: Magnētiskā rezonanse
21.11.2011 16:35
vot taa..man ir jaaiet uz MR...tikai kaa lai aiziet,ja ir paniskas bailes :(
sakne(īstā)
Re: Magnētiskā rezonanse
21.11.2011 16:55
zancha
Varētu paskaidrot - no kā Tev tās bailes? Nevari mierīgi pagulēt 20 min. un pameditēt? Tev tak neko negriezīs :)
Nē, nu labi, troksnīC drusku ir, bet vismaz nav garlaicīgi!
Ah nu jā
Re: Magnētiskā rezonanse
22.11.2011 01:28
Nu griezt jau negriež, bet ir cilvēki, kuriem tas tunelis uzdzen paniku. Man kā cilvēkam, kuram slēgtas telpas nepatīk, slikti paliek pat trolejbusā ar aizsvīdušiem stikliem, ja neredzu, kas notiek aiz loga...tā kaste bija īsts pārdzīvojums. Panikas pogu nespiedu tikai tāpēc, ka sapratu - ja mani izvilks, būs viss no gala jāsāk, un es to absolūti negribu! :D Bet nu man bija ilgi, stundu gulēju... galvai jau ātrāk kā mugurai visā garumā, tā ka nebūs tik traki :) No otras puses - vēl jau var būt bail uzzināt rezultātu, varbūt tas biedē cilvēciņu... :)
Re: Magnētiskā rezonanse
22.11.2011 10:21
arii taa telpa mani biedee,troksni,ko te citi saka,nerunaajot par rezultaatiem.... :(
Re: Magnētiskā rezonanse
22.11.2011 11:38
Bet nav tak spiesta lieta. Ja tik ļoti bail, tad var vienkārši neiet...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
sakne(īstā)
Re: Magnētiskā rezonanse
22.11.2011 13:04
Ak jē, nu tak saņem sevi rokās. Ko nevar paciest, ja VAJAG! Vari guļot kaut vai skaitīt visas zināmās lūgšanas vai domāt par kaut ko sev ļoti patīkamu ... nu, kā mazi bērni, goda vārds:))
lizete
Re: Magnētiskā rezonanse
20.12.2011 14:23
Esmu piedzīvojusi mgrez. Nācās izņemt visus auskarus, pīrsingu no deguna un ķēdīti. Pati telpa nav briesmīga. Aparāts ar nav briesmīgs. Ja mēdz iet uz solāriju, tad pats aparāts ir atvērtāks par sol., tikai galva, kakla daļa bija zem aparāta. Bet tas troksnis ir nenormāls. Man lika, un doma'ju visiem liek, uzvilkt reālas austiņas, kas mazliet slāpēja to troksni. Stundu nogulēt, man skatījās divas zonas, tajā troksnī bija ļoti grūti. Varētu salīdzināt, it kā es būtu ausu pielikusi pie milzīga traktora motora. Man no tā trokšna radītā sasprindzinājuma nakošā dienā bija migrēna, bet tā kopumā paciešami.
Re: Magnētiskā rezonanse
20.12.2011 23:40
Apsveicu ! Man arī taisīja, Bet neko īpašu neatceros. Laikam jau nervu sistēma tev super jūtīga! Vienīgi,ka katreiz iekšēji redzēju zibsni. Kaut acis bija ciet:) Varbūt pīrsingi ir skāruši kādus svarīgus punktus un sensabilizējuši nervu centrus?
Re: Magnētiskā rezonanse
21.12.2011 10:32
Vai kaut kādus nomierinošos līdzekļus iepriekš nevar iedzert?
zvaigzniiite
Re: Magnētiskā rezonanse
21.12.2011 23:47
taisa pat anestēziju,ja vēlies...
Ezis99
Re: Magnētiskā rezonanse
22.12.2011 11:39
Ar sudraba plombēm es neietu. Tur liek aizvērt acis seansa laikā. Sudrabs varētu pazust..
Re: Magnētiskā rezonanse
22.12.2011 23:04
Paldies! Ņirdzu, kā kutināts.
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!
Man
Re: Magnētiskā rezonanse
23.12.2011 09:53
man ir zobu implanti. tad man vairs nekad nevarēs taisīt to MR?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 2?
Ziņa: