Ādas un arī locekļa problēma

Aizsāka Satraukts 

Sveiki!

Es esmu vīrietis, 21 gads, augums ~1m 85cm, svars ~75kg. Ar veselību nekad nav bijušas problēmas, tāpēc esmu nedaudz satraucies. Vienmēr esmu daudz sportojis un juties labi. Ir divas veselības problēmas par kurām esmu satraukts, bet saspringta grafika dēļ nav īsti laika tikt ar to galā, kā arī naudiņas šobrīd nav pārāk daudz. Problēmas varētu būt saistītas ar draudzeni (pirms apmēram 3 mēnešiem pirmo reizi bija sekss). Nezinu īsti pie kāda ārsta, lai vēršos, pie ģimenes ārstes nedaudz neērti iet.

1. problēma : Plaukstas augšpusē stapr īkšķi uz rādītājpirkstu parādījušies tādi mazi (mazāki par kniepadatas galviņu) izsitumi ādas krāsā. Parādās pa vienam vai dažiem un pazūd pēc laika, bet var redzēt paliekas no pumpiņas ja pat nav noplēsta vai sakasīta. Parādījās pirms 3 vai 4 nedēļām un ik pa laikam uzplaiksnī. Tās niez un, ja tiek kasītas vai aiztiktas, tās paliek sarkanas (kā odu kodumi), bet pēc kādas stundas jau vairs nav tik jūtamas un sāk pazust/samazināties. No tām var izspiest caurspīdīgu šķidrumu, ja labi grib. Sākumā likās, ka tas sīkums, bet tagad arī uz kājas ir bijušas pa kādai, uz sāniem pa kādai, arī uz apakšdelma un arī vietā, kur rādītājpirksts atdalās no plukstas (tieši šodien pie locītavas kauliņa viena tāda uzmetās. Esmu internetā pārlasījies visu ko, bet vistuvākais tam atrastais ir kašķis, kas tā īsti neatbilst laikam. Draudzenei arī tādi sīki izsitumi ir nedaudz, bet viņai šī ādas problēma izpaužas vairāk sausas ādas veidolā, tāpēc nezinu vai tas ir saistīts. viņai ārste izrakstīja kaut kādu smērīti, kas palīdzēja..

2. problēma: Uz locekļa galviņas reizēm parādās nelieli izsitumiņi, kas ne sāp, ne niez īsti. Tagad nav bijuši, bet parādījās dažas reizes, it īpaši tad, kad ādiņa nenosedza pilnīgi visu galviņu un galviņa palika sausāka(vismaz man šķiet, ka tādēl).. Kaut kad ap jauno gadu bija viena reize (pirms tās reizes nebija problēmas bijušas), kad pamodos no rīta (ādiņa bija palikusi atvilkta laikam pa nakti) un tualetē ieraudzīju tādus kā pleķus uz locekļa galviņas kā arī izsitumus, priekšādiņa pēc tam visu laiku bija eļļaina un nelabi smaržoja, mazgāju to visu laiku, un izsitumi līdz nākošās dienas vakaram bija pazuduši. vienīgi nedaudz bija nieze aiz priekšādiņas un nācās tā biežāk pamazgāt, kā arī priekšādiņa vēl dažas reizes bija eļļaina nedaudz(nekad tā nebija bijis). Draudzenei tieši tajā dienā arī sāpēja kaut kas iekš intīmās vietas, viņa piezvanīja savai ginekoloģei, kura lika viņai lietot svecītes, ko viņa izdarīja pēc kādām divām dienām, kad sāpes jau bija beigušās.

Es uztraucos, ka šīs visas problēmas varētu būt saistītas un nezinu, ar ko lai sāk. Nepatīkama tēma par ko runāt. Ar draudzeni, protams, ir bijis sekss bez prezervatīva.. jo tie izsitumi daudz bija tikai toreiz un tagad tik kādu vienu divas reizes pa kādām divām ne pārāk lielām pumpiņām, kuras pat nebija īpaši uzkrītošas un ātri pazuda. Un vēl iemesls kāpēc visu šo laiku tā pārāk nesatraucos bija, tas, ka viņa tieši, pirms mēs pirmo reizi bijām kopā, bija pie ginekoloģes uz pilnīgu pārbaudi un viss bija kārtībā.

+Man šķiet, ka tā ir cita problēma, bet vēl, kopš mēs ar viņu iepazināmies, vēl pirms pirmās reizes, man kaut kā pēkšņi ļoti samazinājās vēlme pēc seksa.. Un ir tikai nedaudz atgriezusies. Ar erekciju arī sākās kaut kādas problēmas (nedomāju, ka vaina ir meitenē, un tas arī ir nedaudz uzlabojies, kaut arī tāpat ir problēma), kaut arī pirms ar viņu iepazinos, man visu laiku gribējās un arī nebija problēmas ar erekciju. Man itkā šajā laikā ir bijis ļoti daudz stresa un maz arī sanāk gulēt.

Es būtu ļoti pateicīgs, ja kāds man varētu nedaudz palīdzēt, kaut ko pastāstīt. un atvainojiet par garo tekstu, gribējās visu pēc iespējas sīkāk pastāstīt un ceru, ka kāds no mana milzu samurgojuma kaut ko sapratīs. Un jau iepriekš paldies, ja to visu pat mēģinājāt izlasīt.
Ceru uz kādu atbildi.. :)
Re: Ādas un arī locekļa problēma
17.02.2012 09:39
Sāksim no otra gala.
Pirmkārt strass. Tam ir liela ietekme uz gribēšanu un erekciju. Iespējams, ka iepriekš minētās problemas arī nomāc un tas vēl vairāk pasliktina situāciju.
Otrkārt, sievietēm bieži mēdz būt dažādas sīkas infekcijas, kas parasti vīrietim nekādi nekaitē bet ja ir pasliktināta imunitāte tad tomēr var būt problēmas. A imunitāte var pasliktināties dēļ stresa. Būtu labi apmeklēt dermatologu - venerologu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ādas un arī locekļa problēma
17.02.2012 23:03
Īsta putra. Sagāzstas visas problemas kopā.
1) Ar rokas ādu ir jāaiziet pie ģimenes ārsta un jādabū nozīmējums pie ādas ārsta. Jo izskatās pēc kašķa. Kas puisim ar labu higiēnu var noritēt latenti. Tad varēs tur parunāt par dzimuma locekļa ādas problēmām.
2)Par dzimumlocekļa ādas problēmam pievienojos Ku.Tur izskatās pec parasta sīka iekaisuma. Smegma- eļļains šķidrums ir dabisks slīdkrēms,kas nepieciešams lai dzimumlocekļa ādiņa neiekaistu un netraumētos.
Potence var kristies stresa dēļ.Jāņem verā, ka ir sākusies regulāra dzimumdzīve, kas dabiski samazina dzimum uzbudinājumu. Lai galīgi nomierinātos par potenci , vajag aiziet pie urologa un apskatīt jautājumu par prostatītu.Pie viena ar viņu var apspriest arī potences jautājumu.
Lai veicas.
Mefisto
Re: Ādas un arī locekļa problēma
17.02.2012 23:05
Ieteiktu sākumā uztaisīt STS analīzes un tad domāt tālāk. Lētāk būs aiziet uz STS centru Linezerā. Tur vizīte un analīzes izmaksās kādi 7ls. Pie privātajiem dermatovenerologiem summu vari reizināt ar 5.
Sveiki man arī ir tāda pati problēma es atradu atbildi uz visu šito -Tas ir kašķis.ja gribi sikak zināt tad palasi šito http://www.neslimo.lv/pme/?name=kaskis
Re: Ādas un arī locekļa problēma
19.10.2013 21:02
Bet tas jau bija gadu atpakaļ. :):)
Re: Ādas un arī locekļa problēma
07.04.2015 21:37
trauksme!!!
man jau kadu gadu pusotru ir problemas ar potenci,itka stav un nestav,kad panemu viagru stav,nodevu analizes uz prostatu,nava,uz loceklja paris dienas atpakalj pec masturbacijas paradijas mazi sarkani izsitumi un pasa loceklja galvinjas un apsartis urin izejas gals.uz loceklja adas maza karpinja adas krasa,nesap,netrauce,nesurst,man ir loti neregulars seks jo esmu bez partneres.esmu loti uztraucies un nezinu ko domat.varbut kads var pateikt kapec ta ir?
Re: Ādas un arī locekļa problēma
07.04.2015 21:53
Ņemot vērā Tavu "slimības vēsturi" šajā forumā, varētu domāt, ka vienkārši kārtējo reizi esi pārnervozējies.

Kas ar draudzeni? gribas, bet nevari atrast? negribas?
Re: Ādas un arī locekļa problēma
07.04.2015 22:00
Ja nav ziņu par sevi,tad nav atbildes. Sk. :Pacientu zināšanai.
Man ir 15 gadi , man ir problema tāda kad man 2 gadus uz dzimumlocekļa muguras ir melna svītra apakša lielāka un uz augšu spicaka līnija.
Un mans loceklis visu laiku ir sauss un atverot vaļā to man galva salipusi ar priekšādu , bet atverot vaļā tomer noiet nost priekšāda , un vēl dzimumlocekļa galva ir arī ļoti sausa tur parādās dažādi rētojumi. Vai ir kāda smēre pret to vai ka to ārstēt ?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 15?
Ziņa: