asiņojošs ānuss

Aizsāka satraukta 

asiņojošs ānuss
20.02.2012 17:28
Sveiki.
Šāda tēma jau iepriekš ir bijusi, man ir līdzīgi; pēc tualetes apmeklējuma asiņo ānuss, dažkārt sāp...spogulī esmu apskatījusi, ka ieplaisājumi aridzan ir. Tas ilgst aptuveni 3 gadus, lielu diskomfortu neesmu izjutusi, taču noprotu, ka tā tam nav jābūt. Nezinu, vai tas ir ēšanas dēļ vai dēļ kā cita...
Iepriekšējai jautātājai bija 180cm garš augums un 65kg svars, toties man ir 165cm augums un +/- 62kg svars.
Re: asiņojošs ānuss
20.02.2012 19:37
Tev aizcietējumi ir?hemoroidi?
Re: asiņojošs ānuss
20.02.2012 20:14
vispār varētu ieteikt Tev lielot C vitamīnu,ilgi un daudz.
Re: asiņojošs ānuss
24.02.2012 16:51
Ja tās sūdzības jau tik sen, tomēr vajadzētu aizstaigāt līdz proktologam vai ķirurgam
Kamēr tiek pie ārsta var palietot svecītes hemorodol , procto gyvenol vai citas, aptiekā plašs klāsts. Ja labāk nepaliek, avr padzert detralex klāt, bet vispār pie ārsta tomēr būtu jāaiziet!
Anusa asinaina pumpa
16.06.2012 00:06
sveiki!
lieta tada,kad mazgajos dusha,ka parasti,mazgajot ari anusa vietu,sajutu kkadu pumpu,meginaju paspiest,bet neka..nodomaju,paries pati pec paris dienam un bus ok,tachu nekaa,sapes nekadas neizraisija,ari ar diskomfortu nokartojoties ari neizjutu.luk!
bet izdomaju,ka panemshu spoguli un papetishu,kas pa pumpu man trauce,ta luk es ielukojos un pamaniju,pumpa paliela,arpus anusa atveres zona un ir tada,ka asinaina bumba.spiest nemeginaju,bailes palika.
pats atrodos arpus LV,gribetos tikt gala saviem spekiem.
palidziet tautieshi,ar kadu padomu...
p.s.varbut kads zin ari celoni,no ka vareja paradities
mazgajos regulari,edu veseligu partiku.
Re: asiņojošs ānuss
16.06.2012 01:20
Hemoroīds. Darbini foruma meklētāju un lasi, lasi, lasi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: asiņojošs ānuss
16.06.2012 23:03
Jā, un vēl! Vajag tomēr minēt vecumu, dzimumu,auguma un svara attiecības.Tad ir skaidrāka bilde:)
Citādi pievienojos Ku.
Re: Anusa asinaina pumpa
20.06.2012 16:47
Tu prasi cēloni? Nav nekāda cēloņa. Iedzimtas paplašinātas ķermeņa apakšdaļas vēnas, sēdošs dzīvesveids, stāvošs darbs uz kājām (frizieri, pārdevēji), aizcietējumi. Profilaksei un vieglu gadījumu atvieglošanai vajag taisīt jogas vingrinājumu "svecīte", sēžot turēt kājas uz galda utml., respektīvi samazināt asiņu pieplūdi apakšējās vēnās.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.06.2012 16:50 by kuku.
Re: asiņojošs ānuss
20.06.2012 16:52
ivar61,
C vitamīns patiešām ir efektīvs pret smaganu asiņošanu, bet šeit ir runa par vēnām. C vitamīns katram ir vajadzīgs, bet hemoroīdus jau nu gan tas neietekmēs.
Re: asiņojošs ānuss
24.06.2012 14:58
kuku Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ivar61,
> C vitamīns patiešām ir efektīvs pret smaganu
> asiņošanu, bet šeit ir runa par vēnām. C
> vitamīns katram ir vajadzīgs, bet hemoroīdus
> jau nu gan tas neietekmēs.
----------------------------------------------------
Mans domā,savā naivumā,ka pie vēnu iekaisuma lietot vēl ko kairinošu (skābu, asu, rūgtu un stipri saldu) nebūtu tas prāta darbs. Bet es to saku savā naivumā. Acidi =skābe.Tatad nekādu tablešu, dzērienu, ar acidi pie vēnu (hemoroju ) iekaisuma.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 1?
Ziņa: