Kājas augšstilba muskuļa atrofija.

Aizsāka jānis12345 

Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
03.04.2012 21:52
Sveiki!
Man pēc ceļa operācijas, uz kājas bija ortoze un kādas divas ar pus nedēļas staigāju ar kruķiem un tagad ir atrofējies augšstilba muskulis, gribēju pajautāt vai ar vibratone jostu es šo muskuli varētu "atgriezt dzīvē" vai arī ar kādiem citiem vingrinājumiem labāk to darīt?Un varbūt kāds zina cik ilgu laiku prasīs šī muskuļa atjaunošana?



Edited 1 time(s). Last edit at 03.04.2012 21:53 by jānis12345.
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
03.04.2012 21:56
vecums?svars? augums? dzimums?
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
03.04.2012 22:14
Vecums-17
Svars-62-63kg
Augums-172cm
Dzimums-Vīrietis
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
03.04.2012 22:18
ilgi nedomājot fizioterapeits, parādīs arī, kas darāms pašam.

tie paši ārsti, kas operēja, noteikti var ieteikt; TOS arī vismaz kādreiz bija ļoti laba Rehabilitācijas nodaļa.



Edited 2 time(s). Last edit at 03.04.2012 22:28 by Runcene.
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
03.04.2012 22:21
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ilgi nedomājot fizioterapeits, parādīts arī,
> kas darāms pašam.
>
> tie paši ārsti, kas operēja, noteikti var
> ieteikt; TOS arī vismaz kādreiz bija ļoti laba
> Rehabilitācijas nodaļa.
---------------------------------------------------------------------------------------
Piekrītu. Tavā vecumā viss būs ok.Viegli vingrinajumi .Masāžas bet pareizā veidā.,kā teiks speciālisti.
Lai veiksme un prieks.
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
03.04.2012 22:24
Paldies,tagad vismaz satraukums mazinājās, ceru ,ka pēc iespējas ātrāk muskulis atjaunosies, jo daudz nodarbojos ar sportu:)
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
04.04.2012 10:12
neuztraucies, viss buus atpakal.. tikai ciitigi un pareizi treneejies

man pasham ar celi bija probleemas un situacija taada pati bija.. augshstilbs bija rokas izmeeeraa un skats ir par rubuli kaa saka :D
Nu jau kaajas abas ir praktiski vienaada izmeera un atskjiriibu nepateiksi, taka par to neuztraucies
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
04.04.2012 13:08
Jā man arī tas augšstilbs ir rokas izmērā:D, bet cik ilgu laiku tev prasīja tā muskuļa atjaunošana?
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
04.04.2012 15:39
Par cik man ir mediciinas izgliitiba es neapmekleeju nekaadus rehabilitacijas speciaalistus , bet dariju pats uz savu galvu ( ko es , protams, tev neiesaku, ja nezini, kas ir kas ) .. nu varu teikt, ka 3 meeneshu laikaa es kaaju dabuju apmeeram taada pasha izmeeera, funkcionalitaates zinjaa, protams, nee.. bet nu tas ir cits staasts

Viss jau atkariigs, cik intensiivi tiks noslogota kaaja ( atkal jasaka normas robezhaas, lai nepaarslogotu ), kaada atpuuta tev buus, uzturs un visaadi citi blakusfaktori.. galvenais par to izmeeru neuztraukties, tas atnaaks atpakal, un pie tam loti aatri
atgaadinu, katram tas ir individuaali

P.S. man bija krusteniskaas saites sarautas un menisks bojaats.. nostaigaaju meenesi uz krukjiem
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
04.04.2012 16:20
Skaidrs!
liels paldies tev.
man arī bija menisks un saites,vēl arī kaut kāda skrimšļa evakuācija,bet īsti nezinu ko tas nozīmē:D
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
04.04.2012 20:39
nu noteikti, ka tika iznjemts kaads bojaats skrimslis no celja, preteejaa gadijumaa tev vins veelaak butu loti trauceejis - respektiivi lielas saapes, vai cela locitavas blokjeeshnaas, kas reaali chakareetu visu padariishanu :)

njem par labu!
Re: Kājas augšstilba muskuļa atrofija.
13.04.2012 22:24
Sveiki!
šodien no kājas noņēmu ortozi,bet liet tāda ,ka nevaru saliekt kāju vairāk kā kādos 20-30 grādos, tas ir normāli vai arī tam tā nevajadzētu būt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 14?
Ziņa: