potēšanās

Aizsāka Mrs. 

Mrs.
potēšanās
17.04.2012 13:42
Vai iespējams sapotēties tikai pret stingumkrampjiem un ne pret difteriju? Vai pret stingumkrampjiem ir tikai viena pote vai vairākas (nākamā pēc mēneša u.tml.)?
Mrs.
Re: potēšanās
17.04.2012 16:04
Jautaju, jo brauksu prom no LV un, ja nākamā pote ir pēc mēneša, tad man nav vērts uzsākt potēšanos. Gaidu atbildi.
Re: potēšanās
17.04.2012 21:50
Paņem līdzi potēšanās pasi. Tagad visi preperāti ir kā Eiropā.Var līdzi paņēmt arī poti,nopērkot aptiekā.Bet ir jāievēro stingrs ledusskapja glabāšanas režīms. Neredzu problemas.Ja nu vienīgi braucam uz Āfriku....:)
Mrs.
Re: potēšanās
25.04.2012 09:47
Uztaisīju to stingumkrampju/difterijas poti un tagad ir apsārtums 10 sant. lielumā un sāpīga tā vieta. Vai ir pamats uztraukumam?
Man vispār ir neizskaidrojama temperatūra 37. -37.2. Un bija arī tajā dienā, kad potēja.
Re: potēšanās
26.04.2012 01:01
Parasti, ja ir paaugstinata ķermeņa t*,tad poti atliek. Principā neliels pietūkums un sāpīgums pēc potes ir norma.Ja ir jautajumi,tad labāk iet pie ģimenes ārsta.Jo nav teikts,kad potēts.Nezinu vecumu,augumu,svaru,dzimumu.Ādas stāvokli (pines,iekaisumi?) Lai veiksme.
Re: potēšanās
02.05.2012 22:03
Es pie reizes ar gribētu jautāt, esmu 21 gadu vecs,(vīrietis, 185cm, 76kg) pēdējoreiz poti saņēmu laikam viduskolā kautkādu obligātu apmēram 4-5 gadus atpakaļ.
Vai man tagad nebūtu atkal kāda pote, kautvai tā pati stingumkrampju jāpotē, jo es baigi uztraucos par savu veselību.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.05.2012 22:04 by Koudy2.
Re: potēšanās
03.05.2012 01:52
Ir jāpainteresējas par difterijas poti.Ja atmiņa neviļ,pēc jaunā standarta difterijas apstiprinoša pote jaatkārto pēc katriem 5 gadiem.Jarunā ar ģimenes ārstu.
Ja staigājam pa mežiem vajadzētu pret ērču encefalītu.
Svara deficīts norada uz divām lietām.Spēcīgu seksualitāti.Vai/un sliktu ēdienu.(olbaltums). Vai arī mīlestību uz adrenalīna izsviešanu organismā.Abi faktori pazemina imunitāti.
Veiksmi svara normalizēšanā.



Edited 2 time(s). Last edit at 03.05.2012 01:57 by Mazdakteris1.
anti
Re: potēšanās
17.12.2018 16:21
Difterijas pote nepasargā pret saslimšanu un arī ne pret inficēšanos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 15?
Ziņa: