Vai var norīt cigarešu dūmu?

Aizsāka Kristela 

Kristela
Vai var norīt cigarešu dūmu?
06.08.2012 00:00
Tā nu sanāca ka es pīpēju un nāca kaut kādi piedzērušies vīrieši un es nodzēsu cigareti jo nevēlējos lai redz ka es smēķēju un tad sāktu man piesieties klāt un prasīt cigaretes, jo tā notiek bieži ka kāds prasa cigaretes jo redz ka es smēķēju. Tad nu es kaut kā domājot par to lai ātrāk nodzēstu cigareti, vienkārši netīšām ievilku dūmu un nevis izpūtu bet noriju. Es nezinu vai es noriju tiešām bet es neatceros to momentu, bet es arī neatceros ka es šo dūmu būtu izpūtis laukā, tāpēc liekas ka es viņu noriju paturot mutē.
Vai tas kaut ko var nodarīt, ja norij cigarešu dūmu? Kur viņš nonāk ja cilvēks viņu norij? Ja kāds nesaprata tad tas ir vienkārši kā velkot plaušās dūmu, bet aizverot muti ciet es tā kā rijot siekalas arī noriju šo dūmu, bet nevis viņu izpūšu laukā. Es neko neatceros, bet nevēlos arī paļauties uz to, ka es viņu izpūtu, ja varēju norīt. Esmu drusku bailēs, jo nezinu ko var nodarīt cigarešu dūms ja viņu neizpūš un patur mutē, vai norij. Es par to iedomājos ka tā var būt, jo vienu brīdi sāka sāpēt galva un kakls. Lūdzu, lūdzu sniedziet man atbildi.
Joho5
Re: Vai var norīt cigarešu dūmu?
06.08.2012 00:06
Tak izplūst tāpat laukā:D
Re: Vai var norīt cigarešu dūmu?
06.08.2012 00:45
ok shis ir patiesibaaa pat loti smiekligi :D

nekur , neko tas tavs duums launu nenodariis , takaa vari neuztraukties
Re: Vai var norīt cigarešu dūmu?
06.08.2012 09:57
Nu vot, noriji, tagad būs jātaisa klizmu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mefisto
Re: Vai var norīt cigarešu dūmu?
07.08.2012 13:07
Gaidi, drīz nāks purkšķis laukā.
Re: Vai var norīt cigarešu dūmu?
07.08.2012 13:48
Nu Tu gan esi pilnīgs idiots, laikam skolā fiziku neesi mācījies, norīt var kaut ko taustāmu, bet tas taču ir gaiss, laikam pa ielu ejot TU gaisu arī visu laiku norij, nu totāls LOL...
Re: Vai var norīt cigarešu dūmu?
11.08.2012 00:36
Jā, es arī vienreiz noriju dūmu un tagad man ir depresija un visādas citas problēmas. Tā kā, cilvēki, uzmanieties, tas ir ļoti nnopietni.
Re: Vai var norīt cigarešu dūmu?
11.08.2012 09:55
Zane10 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu Tu gan esi pilnīgs idiots, laikam skolā
> fiziku neesi mācījies, norīt var kaut ko
> taustāmu, bet tas taču ir gaiss, laikam pa ielu
> ejot TU gaisu arī visu laiku norij, nu totāls
> LOL...

gaisu arī var norīt. pa ielu ejot gaiss nonāk elpceļos, rijot - gremošanas traktā.

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 21?
Ziņa: