Seborejiskais dermatīts

Aizsāka Evelīna24 

Labdien! Man ir 24 gadi, pirms apmēram pusotra gada pamanīju, ka deguna sānos parādījies sarkans pleķītis, sākumā domāju, ka tā ir vnk pumpa, jo kopš pusaudža gadiem man ir problemātiska sejas āda. Tad sarkanums kļuva lielāks un tas sastāv no mazām pumpiņām vai pūslīšiem. Tas pats sāka parādīties arī otrā deguna pusē. Īpaši āda neniez. Aizgāju pie dermatologa, kurš teica, ka tas ir seborejiskais dermatīts. Blaugznu man nav. Izrakstīja dārgu krēmu Elidel, kurš nedeva nekādus uzlabojumus. Tagad lietoju spirta šķīdumu ar Sol.Ac borici + Travocort krēmu, bet pagaidām īpašus uzlabojumus neredzu. Vai tas vispār ir seborejiskais dermatīts un vai no tā vispār ir iespējams tikt vaļā?
Re: Seborejiskais dermatīts
13.08.2012 10:40
Domāju, ka vajadzīgs cits speciālists. Ar dermatologim vispār ir štruntīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jā, gāju pie diviem dažādiem dermatologiem, bet tie īpašu uzticību neraisīja. Varbūt varat ieteikt kādu labu speciālistu?
Re: Seborejiskais dermatīts
14.08.2012 12:05
hidrokortizona ziede.. aptiekaa var nopirkt tada maza tubina , bet nu pietiek apmeram 2 meneshiem ... recepti gan vajdzees

probleema ir, ka ar to neizaarsteesi, vari sasniegt varbut kadu remisijas periodu , bet nu visa shaize ir iekshaa , takaa jaamaina dzives veids, ja gribi kkaa tikt valjaa
Irina
Re: Seborejiskais dermatīts
23.08.2012 23:54
Man ir 32 gadi, lidz sim nekad vispar nav ar adu bijusas problemas. Bet nu jau kadu pusgadu nevaru tikt no siem plekiem vala. Biju pie dermataloga, nodevu analizes, viss kartiba. Tikai citreiz liekas, ka paliek avien trakak, citreiz sie sarkanie puslishi jau paliek sapigi. Aptiekas kosmetika, censos nu jau islegt no edienkartes treknus un ceptus edienus, bet pagaidam nekadus uzlabojumus neredzu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: