Sveiki!

Apmēram divus mēnešus ar nelieliem pārtraukumiem jūtu sāpes muguras lejasdaļā, bet nevaru izprast, kas par iemeslu. Grūti precīzi norādīt vietu, kas sāp, tā kā dibena augšdaļa, uzreiz pa kreisi nedaudz uz augšu no astes kaula. Ja sāp vairāk tad ir nedaudz pulsējošas sāpes, ja tā viduvēji tad vienkārši velkošas, sēžot ir sajūta, ka tā vieta ir ļoti nogurusi. ''Prasās'' izstiepties, lai kāds pavelk to kāju, vai spēcīgi spiež tajā apvidū kur sāp.
Man ir 23 gadi, augums 1.70m, svars 69kg. Nekad iepriekš dzīvē mugura nav sāpējusi, stāju gan varētu uzlabot, jo ilgstoša sēdēšana pie datora ir darījusi savu.

Strādāju darbu 12h maiņā pusotra gada garumā. Varētu teikt ka 7h no tām ir droši uz kājām. Darbā jāstaigā lieli attālumi.
Ievēroju, ka sāpes sākās kad uz darbu kādus divus mēnešus bija jānokļūst ar kājām (iepriekš vislaik ar mašīnu), dzīvoju ārzemēs, diezgan kalnainā apvidū, ceļš nedaudz ieslīps uz vienu pusi līdz ar to uz kreisās kājas tomēr lielāka slodze, jo visu laiku gāju uz darbu pa vienu ceļa pusi raitā solī. Tad atkal sāku braukt ar mašīnu un mazliet pārgāja. Bija divas nedēļas, kad vispār likās viss kārtībā, nekas nesāpēja, bet tagad atkal atsākas un šoreiz nu tiešām nav ne jausmas kādēļ. Esmu ievērojusi, ka sāp pastiprināti tajās dienās, ja valkāju apspīlētākas bikses vai arī ja brīvdienās guļu garas stundas (virs 10), bet tie noteikti nav īstie iemesli, vienkārši pastiprina problēmu.

Vai kāds lūdzu var ko ieteikt, lai tiktu no šīs sērgas vaļā? Varbūt kļūdos,bet domāju, ka šeit ir lielāka iespējamība atrast atbildi nekā to izdarīt mana dzimtā miesta ārsta kabinetā :D

Pateicos jau iepriekš!
Re: Sāpes muguras lejasdaļas kreisajā pusē.
01.09.2012 10:39
Izskatās pēc problēmas muguras-balsta aparātā.
Sievietēm gan ir ,kā ar bitēm.Tur tā saimniecība ir liela.
1) Neirologa konsultācija.Muguras skriemeļu rengena uzņēmums.
2) Pagaidām kāds pret sāpju medikaments .Pretsāpju ziedes.B grupas vitamīni. Fiksējošās jostas nēsāšana.(Kosmodisks).
Pret iekaisuma preperāts Diklofenaks,Ibuprofēns.Ibustar .Visi viņi ir diezgan toksiski uz aknām un nierēm.Tāpēc tos jālieto pēc ārsta ieteikuma.Kurss ne ilgāks par 5 dienām.
Dažreiz iesaka arī prethistamīna preperātus. Bet tas stingri pēc ārsta receptes. Var izsaukt miegainību.Tātad neder pie mašīnas vadīšanas un darbā kur vajag ātru reakciju.
Izslēgt slodzes uz muguras. Gan sēžot,gan ejot.
Pat veikalā lietot tikai ratiņus.Sēžot lietot roku (elkoņu ) balstus.Nūjot visur kur var. Neskriet,nelēkāt.
Pagulēt dienā uz siltas, cietas virsmas uz muguras kaut vai 20 minūtes.
Galvenais noteikt pareizo diagnozi.
Mugurkauls? Sieviešu līnija? Neirologs!
Lai veiksme.
Re: Sāpes muguras lejasdaļas kreisajā pusē.
01.09.2012 11:28
Tajā vietā kur Tu strādā,nav pieejams ķīniešu ārsts?Viņi lieliski tiek galā ar tādām problēmām,ja nē-vēl var arī dzert lauru lapu tēju-uzlējumu,5 grami dienā,tas gan tad,ja neesi stāvoklī.Labi palīdz ,ja nav ginekologiska vaina.

jekabs19@inbox.lv
Droši pamēģini Nutrilite CaMg vitamīnus, pilnīgi iespējams, ka palīdzēs(man palīdzēja pilnīgi noteikti).
Sveiki,man ir tada problema pedejo nedeļu,ka sap muguras lejas dalja,astes kauls brižiem,brižiem kreisa puse taka dibens taka nevar saprast. Darba daudz jastaiga ,atrodos arzemes. Pašam man 26 gadi.Briziem liekas ka sapes aiziet uz kreiso kāju ,ka pat atsakas,nostaavet ilgstosi nevarU uz kreiso kaju,tad juutas tadas normalas sapes kreisaja puse.Pedejo laiku stradaju 6dienas nedeļa. Varbut kads var pateikt vismaz apm ,kas tas varetu but?????????‍♂️
Ilgstoši ka pasedeju ,tad knapi vareju piecelties ,ka gruti bija pat atliekties atpakal.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 8?
Ziņa: