Reizēm pēc sex...

Aizsāka Marats 

Marats
Reizēm pēc sex...
26.09.2012 15:09
Sveiki, gudrie.
Es džeks, 32, 190, 90, ir patstāvīga partnere / regulārs sex.
Man reizēm pēc sex ir sajūta, ka gribas pačurāt, bet nekas ārā nenāk. Kādas 15-20min diezan pretīgi: it kā vajag, bet nevar, tad pāriet un viss ok.
Izdalījumu nav, viss pārējais ok. Tas notiek reizi pāris mēnešos, vienā vakarā, pēc tam atkal pāris mēneši viss ok.

Kas tas varētu būt? Kādi nierakmeņi / smiltis?
Re: Reizēm pēc sex...
26.09.2012 18:33
es peec seksa vispaar nekad normaali nevaru pachuraat kaadas 15-20 minutees.. tas ir manupraat normaali tikai, it iipashi peec orgasma, preciizi gan nespeeshu izskaidrot kapec taa... iespeejams, ka erekcijas situaacija tiek kkaada veidaa nospiests uriinizvadkanaals
Ainis
Re: Reizēm pēc sex...
26.09.2012 18:42
Man arī ejakulācijas laikā nesanāk pačurāt!
Re: Reizēm pēc sex...
26.09.2012 20:18
Marats

Ja runa ir par to, ka nevar pačurāt kamēr ir sacēlies, tad tas ir normāli. Bet ja nevar pačurāt arī tad kad sen jau nolaidies, tad ir kaut kāda problēma. Var būt akmeņi, var būt smiltis, var būt sāļi, varbūt sašaurinājums, varbūt prostatas problēma, pat no aizcietējuma var būt kaut kas līdzīgs... Iespējams, ka to provocē kāds uzturs vai medikamenti. Vai sen jau tā ir?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Marats
Re: Reizēm pēc sex...
27.09.2012 12:58
Tas jau baigi sen, no kādiem 17 gadiem.
Nu bet arī tā: pus gadu viss ok, tad vienu reizi uznāk, ka ir. Tad atkal viss ok uz 3-6 mēneši. Tāpēc liekas, ka kādas smiltis vai kaut kas tāds, iziet droši vien ārā un tad kādu laiku viss ok ir.
Re: Reizēm pēc sex...
27.09.2012 16:41
Iespējams, ka tā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Reizēm pēc sex...
27.09.2012 20:27
Jāiet pie urologa un jāparunā.
Pēc uzbudinājuma,sevišķi ilgāka sāpes,smagums var būt. Bet urīnam ir jātek brīvi.
Konsultējies ar urologu.Tur jāskatās uz vietas. Smiltis,varikocēle sekas pēs urīkanāla iekaisuma u.c.
Lai veicas.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.09.2012 20:27 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 21?
Ziņa: