Slimnīca

Posted by laulau 

laulau
Slimnīca
October 09, 2012 06:03PM
Kā notiek nokļūšana slimnīcā ar ārsta nosūtījumu? Es aizeju pie ārsta izstāstu savu problēmu un viņš dod nosūtījumu uz pārbaudēm slimnīcā?Jo ja grib pārbaudīt poliklinika jagaida lidz nakamam gada..
Re: Slimnīca
October 10, 2012 04:15PM
ārsts uz to var skatīties dažādi.

ja nav liela apdraudējuma veselībai (viņaprāt), būs vien jāgaida valsts ambulatorā rinda, cik nu ir tās kvotas, jo garas rindas uz izmeklējumiem nav pamats, lai nokļūtu slimnīcā, visi gaida vienādi; ārsta "virsārsti" būs neapmierināti ar tādu izdarību, tāpēc viņš var neriskēt, valstī ļoti sasprindzis veselības budžets, katrs slmnīcas pacients izmaksā daudz dārgāk.

bet rindas ir visur pasaulē, kur vien ir apmaksāta valsts medicīna.

var iet par savu naudu, būs krietni ātrāk, bet dārgāk.

ciniskais šī foruma joks ir tāds, ka vnk jānokrīt uz ielas, jo tādā gadījumā visi bomži un hroniskie alkoholiķi tiek rūpīgi izmeklēti...
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.