Kokaīns

Aizsāka KK22 

KK22
Kokaīns
13.10.2012 20:04
Sveiki!
Tātad es mēnesi atpakaļ pamēģināju Sintētisko Kokaīnu, protams viss labi, ir jautri un nenormāls miers, nu kr4 ir labi. Bet jau kopš septembra esmu to šņaucis kādas 5 reizes, un sāku uztraukties. Un esmu apņēmies vairs to nedārīt, jo uztraucos par nākotni, nav jau arī tā ka vinu gribētos, nu nav atkarība. Bet es gribēju uzzināt kādu ļunumu viņs nodara un vai šīs 5 reizes varēja ko nodarīt manai veselībai? Un piemēram es 4 dienas atpakaļ lietoju viņu pēdējo reizi, un itkā nav tā ka gribās vēl un vēl. Nevar būt tā ka tagad negribās bet pēc kāda laika atkal ļoti sagribās, tā kā atkarība, tā var notikt?
Re: Kokaīns
15.10.2012 18:20
Uzskati, ka esi jau ellē.
Jautāt par vēlu. Vari sevi apsveikt ar atkarību,no kuras iziet nav iespējams.
Stulbums dara bagātus izplatītājus un baro atkarīgos,kas izplata.
Re: Kokaīns
17.10.2012 19:09
Tev patiešam ir problēmas..
Apskati šo tabulu:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Rational_scale_to_assess_the_harm_of_drugs_%28mean_physical_harm_and_mean_dependence%29.svg

Par kokaīnu vairāk atkarību var izraisīt tikai heroīns, kas padara atkarīgu uz mūžu no vienas reizes un tāds narkomāns ir narkomāns uz mūžu - vienīgā atšķirība ir tā, vai viņš šobrīd lieto vai nelieto.

Ir ļoti svarīgi, lai tu meklē palīdzību - pastāsti saviem tuvajiem cilvēkiem apkārt - tā tu vari mēģināt pārtraukt lietot! Un vēl.. tikai nemāni sevi, piemēram, ka tikai vienu reizi vai kā savādāk.. Un pavisam nepareizi būtu tagad sevi vainot, žēlot un turpināt lietot.

====================================================================
"Brīvs, kam dūša brīvam būt." Rainis
Re: Kokaīns
18.10.2012 08:02
JayKay - vai tu gadiijumaa neesi no Jamiroquai?
Re: Kokaīns
20.10.2012 11:15
zb :D

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Kokaīns
03.11.2012 15:01
Ja tas ir sintētiskais "kokaīns", ko esi lietojis, tad tas laikam ir Methylenedioxypyrovalerone (MDPV). Vari paskatīties šeit: http://www.treatment4addiction.com/addiction/cocaine/synthetic/ .
No sintētiskajām narkotikām un no heroīna patiešām var izveidoties fiziska atkarība.
No dabīgā kokaīna gan tikai morālā atkarība, bet dabiskais jau laikam ir daudzkārt dārgāks par šo jauno brīnumu -- sintētisko "kokaīnu".

Vienkārši mēģini atmest. Ja neizdosies, tad panarkosies kādus pāris gadus, kamēr tevi padzīs no visām darba vietām un neviens vairs nedos naudu, un tu vienkārši būsi spiests pārtraukt lietot narkotikas, jo nebūs, par ko nopirkt. Būs grūti un drusciņ smagi, bet nenomirsi, tici man.
Tikai nedomā lietot heroīnu, tad toč mocīsies baigi, la tiktu no tā vaļā, bet nomirt gan jau arī tad nenomirsi.

Tas, kas teica, ka tu jau esot ellē -- neapvainojies uz viņu, visiem jau patīk baigi dramatizēt narkomānu problēmas. Vienkārši būs drusku jāpiespiežas tagad vai jāpamocās pēc kāda laika.

Ar veselību gan var kļūt švaki. Var ķert "sirdstrieka", kad esi salietojies tos sintētiskos draņķus, bet, ja neuznāks "sirdstrieka", tad pēc pāris gadiem aknas toč būs beigtas, visu mūžu varēsi centīgi tās atjaunot :)
Re: Kokaīns
03.11.2012 18:54
Vinnijs rakstīja:Ar veselību gan var kļūt švaki. Var ķert "sirdstrieka", kad esi salietojies tos sintētiskos draņķus, bet, ja neuznāks "sirdstrieka", tad pēc pāris gadiem aknas toč būs beigtas, visu mūžu varēsi centīgi tās atjaunot :)
Jā reti trāpīgi teikts.
Galvenais neuzskati,ka esi ellē:)
Re: Kokaīns
05.11.2012 11:32
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Galvenais neuzskati,ka esi ellē:)

Šobrīd ellē neesi noteikti. Bet, ja tā turpināsi un no narkotiku pārdozēšanas nomirsi, tad pēc nāves ellē nonāksi. :)
(Ir jau gan arī tādi indivīdi, kas tieši to vēlas...)
KK22
Re: Kokaīns
06.11.2012 17:31
Nu paldies par info. Kopš izveidoju šo rakstu, arī neesmu mēģinājis un nemaz neprasās. Laikam iespaidojos no tā teksta ka esmu jau ellē. Bet man žēl manu dažu labu draugu, kuri saka ka nav atkarība, bet turpina to darīt, nav tāda nedēļas nogale kad viņi neiešņauc.
Re: Kokaīns
28.02.2014 23:42
Daudzi te raksta muļķības. No kokaīna var rasties tikai mentāla atkarība - alkas pēc kaifa, tām sajūtām. Bet tās ir tikai alkas un ja ieņem savā prātā, ka tev to nafig nevajag, tad viss būs labi.Pēc kokaīna jau nākamajā dienā vari justies atkal kā cilvēks. Un tas arī viss. No heroīna jau rodas fiziksa atkarība, reāli, ka vajag, savādak ir sūdīgi fiziski, pārņem lomkas. Tās ir vissmagākās narkotikas.
Re: Kokaīns
01.03.2014 17:19
odyssey Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Daudzi te raksta muļķības. No kokaīna var
> rasties tikai mentāla atkarība - alkas pēc
> kaifa, tām sajūtām. Bet tās ir tikai alkas un
> ja ieņem savā prātā, ka tev to nafig nevajag,
> tad viss būs labi.Pēc kokaīna jau nākamajā
> dienā vari justies atkal kā cilvēks. Un tas
> arī viss. No heroīna jau rodas fiziksa
> atkarība, reāli, ka vajag, savādak ir sūdīgi
> fiziski, pārņem lomkas. Tās ir vissmagākās
> narkotikas.
________________________________________________
Tā runā tikai narkotisko vielu izplatītāji. Vai jau atkarīgie.
Re: Kokaīns
17.11.2018 02:18
Ja grib, tad lietos, viss gribas spekaa. Cilvekam kkas dzivee pietruukst un viss.
Aigars78
Re: Kokaīns
18.11.2018 00:46
Es arī gribu pamēģināt, pastāsti kādas sajūtas ir?

Bet kopumā palasot, saprotu, ka labāk nemēģināt
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 11?
Ziņa: