plausu rentgens

Aizsāka zancha 

plausu rentgens
17.10.2012 00:18
ko tas noziimee...

abu diafragmas kupolu relaksācija ar diskveida atelektātiskām izmaiņām S4, S5
Re: plausu rentgens
17.10.2012 12:25
Diafragma ir izliekusies un saspiedusi plaušas. Visticamākais, ka muskuļu vājuma dēļ.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: plausu rentgens
17.10.2012 12:27
ku ...tad tas nav kkas ssausmiigs? man radiniecei taada diagnoze un domaa jau visu to sliktako :(
Re: plausu rentgens
17.10.2012 12:30
Tur par šausmīgumu nekas nav teikts, ir tikai "diafragmas kupolu relaksācija ar diskveida atelektātiskām izmaiņām"... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: plausu rentgens
17.10.2012 12:32
bet vinja man mineja,ka maasinja laikam teikusi,ka kkaadi sabiezeejumi plaussaas....un suuta uz datortomograafiju
Re: plausu rentgens
17.10.2012 12:52
Ja daļa plaušas ir saspiesta un neventilējās tad tur var sākties strutaini procesi. Un vispār jautājums, kas to diafragmu spiež uz augšu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: plausu rentgens
17.10.2012 12:58
vispaar vinja man iemineejaas,ka reizeem ir taada sajuuta,ka kkas sazhnaugtos tur....
varbuut var buut pie vainas arii liekais svars???
Re: plausu rentgens
17.10.2012 13:33
Hmm? Nu es ar tā domāju, ka varētu žņaugt... ja jau pat izmaiņas ir redzamas. Protams, liekais svars, visu laiku pilns vēders, palielināta akna (tas gan vairāk ir vienpusēji), ascīts (piemēram no audzēja), tas viss var būt pie vainas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: plausu rentgens
17.10.2012 13:37
kaa no audzeeja KU???
Re: plausu rentgens
17.10.2012 13:42
Un kāpēc gan lai mums katram nevarētu būt pa audzējam? Pārāk tīrā vidē dzīvojam vai pārāk veselīgu pārtiku ēdam? Bet cienijamā zancha, neaizrausimies ar diagnozes uzstādīšanu šādā veidā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: plausu rentgens
17.10.2012 14:31
nu nebiedee KU...

bet nu vispaar taa skatoties taa diagnoze nav tik traka ,ja??? cilveeks vnk ljoti streso tagad |:(
Re: plausu rentgens
17.10.2012 16:41
Tas labi, ka streso. Varbūt drusku novājēs un diafragma palaidīsies uz leju. Skat, i elpu varēs līdz galam ievilkt... :)

p.s. Es nebiedēju, Jūs paši baidaties... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 17.10.2012 16:42 by ku!.
Labdien. Vēlētos uzdot jautājumu. Ieraksts pēc plaušu rentgena veikšanas. “Zem diafragmas Lb.kupola brīvs gaiss”
Re: plausu rentgens
13.04.2018 20:35
Eee...tam tā nevajadzētu būt. Cilvēki ar šādu Rtg ir uzņemšanas nodaļās pie ķirurga.
moljers
Re: plausu rentgens
14.04.2018 12:17
cilvēkam vēdera dobumā gaisam nav jābūt ! ja tikai pēdējā laikā nav bijusi kāda vēdera dobuma operācija
Re: plausu rentgens
20.08.2018 11:49
,,labais diafragmas kupols relaksēts" ko tas varētu nozīmēt, kā tas ietekmēs mani? Ko es varētu darīt, lai situāciju uzlabotu?
-------------------------------------------------------
> Tur par šausmīgumu nekas nav teikts, ir tikai
> "diafragmas kupolu relaksācija ar diskveida
> atelektātiskām izmaiņām"... :)
Re: plausu rentgens
20.08.2018 12:01
Neviens nevar sniegt atbildi , ja vadās tikai no viena Jūsu teikuma.
Tikai pašpārliecināts "viszinis".
Es arī varu pateikt , ka tas nav labi.
Ir jājautā ārstam, kurš nosūtīja.Jo viņš zina jūsu sūdzības. Dzird jūsu elpas amplitūdu. Pulsa skaitu. Izklausa plaušas. Redz muskulatūru. Zina par iepriekšējām slimībām. Redz elektrokardiogrammu. Zina dzimumu, augumu, svaru un vecumu.
Ja jūs gribat kaut ko uzzināt apejot savus ārstus, tad stāstiet vairāk. Neviens neprasa Jūsu vārdu, uzvārdu, adresi un darba vietu.
Lai veselība un sapratne.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 14?
Ziņa: