dzimumlocekļa saitīte

Aizsāka espats 

dzimumlocekļa saitīte
19.12.2012 13:26
Sveiki. Vakar ap pusnakti sanāca ķibele. Nedaudz ieplīsa dzimumlocekļa saitìte. Nav izteiktu sāpju, taču ļoti asiņo. Cik spēju atrast informāciju, ka tas nav nekas traģisks. Pats pāries, tik jāiztiek kādu laiku bez. Gribēju noskaidrot, kā apturēt asiņošanu lai nav jāskraida visu laiku ar salveti kājstarpē. Varbūt nepieciešams apmeklēt kādu ārstu?
Re: dzimumlocekļa saitīte
19.12.2012 18:34
Nu jā, ja stipri asiņo tad būtu vēlams griezties pie ārsta jo citādi ar ilgi asiņot. Tajā saitītē ir maziņš asinsvads un ja viņš pārplīst tad stipri asiņo un gruti ir apturēt. Jo tiklīdz pakustina tā asiņo atkal.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dzimumlocekļa saitīte
19.12.2012 19:56
Paldies. Biju pie aarsta. Uzkika vienu shuvi. Caurums nieciigs, bet asiņošana vairāk nekā 12 stundas. Tgd viss kārtībā.
Sveiki, man tads jautājums, kā pareizi iemācīties kontrolēt savu ejakulācijas brīdi ?

Es meģinu jau kādas 3 nedēļas, sākumā centos ar durex play massēt viņu pēc iespējas ilgāk un neļaut notikt ejaku;acijai, protams, tas parastais šķidrums nāca, bet sperma itkā nē. Vēlāk es pārgāju un centos lidz tam ejakulacijas brīdim masturbēt un pirms viņa pārtraukt, lai nenoiet, bet pec 30sek kad atkal mēģinu tad viņš vēl jo projām ir tādā gatavībām ka pēc pāris "raustīšanas"reizēm viņš jau izšaus....

Varbūt varat ieteikt kādu padomu. Man arī ir ļoti īsa saitīte kā arī daļēja fimoze... ( erakcijas stāvoklī nevaru pārslidināt ādiņu) varbūt tas arī nedaudz traucē. Bet to es drīz mainīšu. Iešu pie ārsta. Man ir 23.g
Re: dzimumlocekļa saitīte
30.06.2013 20:47
Kristaps123

Kaut kā es nesapratu to Tavu domu, ko Tu tur gribi panākt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labvakar,


Es vēlētos uzzināt, kā pareizi varētu uztrenēt paildzināt dzimumaktu.
Re: dzimumlocekļa saitīte
02.07.2013 09:12
Nu, es nekādu gudru padomu šajā jautājumā dot nevar. Vien piebilst, ka tas varētu būt kaitīgi un ar laiku sēklas izviedējmuskuļi var atrofēties. Normāls dzimumakts ir īss. Vidēji ap pusotru minūti. Ar laiku viņš pats pagarinās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki! Vakar ap 11 vakara sanaca taa, kad dzimumakta laika parplisa saitiite pushu. Tajaa bridi bija asinosana, bet velak paarstaja. Ko man tagad dariit, kad saitite ir parplisusi pilniibaa?
Re: dzimumlocekļa saitīte
03.11.2013 12:38
Neko.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dzimumlocekļa saitīte
03.11.2013 16:07
Iet pie urologa.
Sveiki, gribēju zināt kā pareizi atvilkt dzimumlocekļa priekšādiņu. Un vai tas ir sāpīgi? Kā to pareizi darīt?
Re: dzimumlocekļa priekšādiņa
24.03.2014 10:05
Ja es nezinu vecumu ,tad atbildēt grūti.Jāskatās vai nav fimoze (Pagarināta un sašaurināta priekšādiņa, kas neļauj atkailināt galviņu erekcijas stāvoklī).
Sveiki. Man ir pilnībā pārrauta saitīte. Ļoti asiņoja, tagad itkā pārgāja. Kā man šajā situācijā rīkoties? Esmu nedaudz nobijies. 15.g
Re: dzimumlocekļa saitīte
09.01.2017 10:12
Jāiet pie urologa.Tas apskatīs asins analīzes ( tecēšana,recēšana,trombocīti) pateiks. Tikai pirms apskates apmazgājies. Pagaidām vājas zilo graudiņu vanniņas uz 5 min.Ne karstas.Jo var izsaukt asiņošanu. Nosusināt un ieziest plānā kārtiņā ar Clotrimazole ziedi. To vajag veikt 1-2 x dienā. Jo tavā vecumā tur smērviela (smegma) izdalās pastiprinātā veidā. Pirms apskates tikai apmazgāšanās.Lai veicas.
Manpyoblema ir vioets asisnvads uz dimumlocrkla ko darit?
Re: dzimumlocekļa saitīte
21.10.2017 21:58
Ja nav vecuma, auguma,svara , tad grūti minēt.
Kad parādās ?
Vienmēr vai erekcijas stāvoklī?
Lai saprāts.
Unknow
Re: dzimumlocekļa saitīte
16.08.2020 17:55
Labvakar!
Vai šīs blogs vēl darbojas?
Re: dzimumlocekļa saitīte
19.09.2020 20:14
Gan jau ka darbojas, ja jau citās tēmās cilvēki sarunājas :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 9?
Ziņa: