Tirpst mazais pirkstiņš

Aizsāka Ija 

Tirpst mazais pirkstiņš
27.12.2012 17:00
Labdien! Jau vairāk kā gadu kreisās rokas mazais pirkstiņs ir tāds kā notirpis,citreiz vairāk,citreiz mazāk un aukstā laikā salst.Ko varētu darīt un kur mekēt cēloni? Man ir 55 gadi.
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
27.12.2012 17:43
Varētu būt nervs elkonī saspiests...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
28.12.2012 10:25
Mans prasības visiem ir vienādas.
Dzimums,vecums,svars/augums.
Tikai tad var turpināt sarunu. Cienīsim savu un citu laiku un nervus.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.12.2012 10:25 by Mazdakteris1.
Hmmm5
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
29.12.2012 00:36
Kāda starpība,kāds dzimums vai augums,ja tirpst pirksts:D
lululu
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
29.12.2012 12:01
manuprāt,lietderīgāk jautāt par asinsspiedienu...kāds tad ir?svars un augums itkā svarīgs,lai noteiktu ĶMI un visu kas no tā izriet,bet tās ir tikai manas domas
Man bija problēmas ar sirdi. Kardioloģijas centrā salika vairākus stenu.Citādi pašsajuta normāla. Kreisās rokas mazā pirksta tirpšanu jau novēroju vairākus mēnešus. Vai tā dēļ būtu jāgriežas pie kāda daktera?
Visticamāk, ka neirologs, mugurkaula skriemeļi. Ģimenes ārsts parasti vispirms sūta uz Rtg, pēc tam uz DT, tad jau ar bilžu rezultātiem pie neirologa.
NavSvarīgi
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
02.02.2016 14:41
Hmmm5 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāda starpība,kāds dzimums vai augums,ja tirpst
> pirksts:D

Vientuļi tie foruma cilvēki. Zinot ar ko runā vieglāk atraisīties. =D
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
02.02.2016 14:59
nu kā...es vēl pajautātu vai kreilis... zin kā... ja tur ap 17... kreilis... tirpst roka... ok vainīga Maša Kulakova :P :D
Bet ja nopietni.. es piekrītu Runcenei
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
02.02.2016 17:13
NavSvarīgi Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hmmm5 Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Kāda starpība,kāds dzimums vai augums,ja
> tirpst
> > pirksts:D
>
> Vientuļi tie foruma cilvēki. Zinot ar ko runā
> vieglāk atraisīties. =D
_________________________________________
Desmit reizes atkārtoties negribas. Izlasi : "Pacientu zināšanai".
Es ar neprofiem nestrīdos.
Tas ka augums,svars,dzimums un gadi Tev neko neizsaka, nenozīmē,ka tikpat tukša filma būs, kaut vai mazam ,bet profesionālim.
Nevajag ar savu .... nevarēšanu mērīt citus.
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
02.02.2016 18:37
Mazdakteri
vienmēr ir gribējies pajautāt... tagad lasot, ka Tu ar neprofiem nestrīdies - kāda specialitatē tieši esi profs? :) Kura med jomā Tu specializējies. To ka ta nav sporta medicīna, tas skaidrs par 100%... bet tomēr - kurā jomā esi profs? Un nebāz man atkal muti ciet... pastāsti kā ir... pamāci mani - jauno, nepieredzējušo :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
03.02.2016 14:43
Cien . Mateus. Es zinu,ka jūs esiet skaists,muskuļots un jauks cilvēks. Tāp'ēc es netaisos ar jums strīdēties. Ja mani teksti nav saprotami,tad tā nav mana vaina.Man nav jātaisnojas katra prasītāja priekšā.Ja prsītājs gribēs dabūt atbildi, viņš ņems vērā manus jautājumus. Ja nē, tad viņš klusēs.
Re: Tirpst mazais pirkstiņš
09.02.2016 20:58
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Varētu būt nervs elkonī saspiests...


Atkal laikam mans gadījums. Kad sāku strādāt pie datora, mēnešiem ilgi tirpa pirksts, līdz pamanīju, ka man uz elkoņa ir atspaidīta āda, jo ir nelāgs ieradums atbalstīt elkoni uz galda. Izklausās smieklīgi, bet noliku pie datora mazu spilventiņu, uz kura varu nolikt elkoni. Ar to tad arī pirkstu tirpšana beidzās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 8?
Ziņa: