Skarlatīna

Aizsāka nezinu 

Skarlatīna
12.09.2013 18:04
Sveicināti!

Vai kāds šeit varētu pastāstīt, kā izpaužas skarlatīna pieaugušajiem?

Paldies!
Re: Skarlatīna
12.09.2013 22:10
Ieliec google.lv vārdu skarlatīna un lasi dienām.Jo izpausties viņa var dažādi.
Lai veicas.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2013 22:10 by Mazdakteris1.
Re: Skarlatīna
12.09.2013 22:23
Google pievīlusi, atrodu info tikai par bērniem, kur beigās teikums "reizēm var saslimt arī pieaugušie", bet nekādu aprakstu, vai un ja, tad, cik ļoti, pieaugušajiem slimības norise atšķiras.
Re: Skarlatīna
13.09.2013 15:09
Nu tiešām ļoti dažādi var izpausties, man pieaugušos gados bija masaliņas, nebija pilnīgi nekā traucējoša, tikai izsitumi, bet ir pieaugušie, kam, piemēram, ir bīstami augsta temp. (arī pie vējbakām un skarlatīnas); mediķu aprindās, pa īso sakot, mēdz teikt, ka reizēm izpaužas smagāk, bet neviens Tev nepateiks, kā tas notiek.

Labāk raksti, kas par lietu, tā var zīlēt nedēļām, kamēr viss beigsies



Edited 1 time(s). Last edit at 13.09.2013 15:10 by Runcene.
Re: Skarlatīna
15.09.2013 00:30
Es ceru noskaidrot, kas par lietu, kad nonākšu pie dermatologa, skarlatīna ir mans aptuvenais minējums no tā, ko piedāvā google. Iešu bez nosūtījuma, jo manam ģimenes ārstam labāk patika versija "jums tur nekā nav" (patumšā kabinetā pēc ielūkošanās manā mutē bez nekāda papildu apgaismojuma). :) Tas bija piektdien, mājās secināju, ka izsitumi nekur nav pazuduši, bet šodien mēle izskatās jau pavisam kā pie skarlatīnas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 20?
Ziņa: