Nespēks

Aizsāka Belatrix 

Gvido
Re: Nespēks
22.09.2013 11:03
"mzadakteri, izlasot jūsu pastulbo komentāru, kārtējo reizi parliecinājos par jūsu "augsto" kompitenci."
Prieks, vitamīnu/amway Dacīt, par tavu kompItenci :) Intelekts pa visiem galiem no tevis ārā birst!

"Es pate pašlaik studēju un esmu unn būsu pasniedzēja jaunajai paaudzzei"
Nabaga bērni! Bet tādi skolotāji kā tu laikam ir skaidrojums, kāpēc jaunieši ar katru gadu paliek arvien debilāki ;)

Pate... Tev pašai atpakaļ uz pamatskolu prasās, nevis citiem kaut ko mācīt.
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 11:12
Kachenīt,uzraksti precīzāk,kas gaida,e pastu,es kaut kā nesaprotu tevi- kas gaida.Tev var patikt da jebkas,nav problēmu..
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 11:20
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "mzadakteri, izlasot jūsu pastulbo komentāru,
> kārtējo reizi parliecinājos par jūsu "augsto"
> kompitenci."
> Prieks, vitamīnu/amway Dacīt, par tavu
> kompItenci :) Intelekts pa visiem galiem no tevis
> ārā birst!
>
> "Es pate pašlaik studēju un esmu unn būsu
> pasniedzēja jaunajai paaudzzei"
> Nabaga bērni! Bet tādi skolotāji kā tu laikam
> ir skaidrojums, kāpēc jaunieši ar katru gadu
> paliek arvien debilāki ;)
>
> Pate... Tev pašai atpakaļ uz pamatskolu prasās,
> nevis citiem kaut ko mācīt.


kāpēc jaunieši ar katru gadu paliek arvien debilāki -Gvido-tas jau ir drusku vecāks process,un sākās krietni senākaut kur ap neatkarības atgūšaqnu-91 gadu sākās strauja augstākās izglītības kvalitātes degradācija un vēl-vecajiem vienmēr liekas,ka jaunie neko nesaprot.Bet Tu nemaz neesi tik vecs un Tev pašam arī derētu atsvaidzināt skolas ķīmijas kursu,ja neatšķir varu no stikla un plastmasas...
Tā,ka-paskaties vien uz sevi,un pēc tam uz citiem:)))
mad uzjautrinās
Re: Nespēks
22.09.2013 11:29
mango001 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mzadakteri, izlasot jūsu pastulbo komentāru,
> kārtējo reizi parliecinājos par jūsu "augsto"
> kompitenci. Protams, nejau vēžus un citas
> slimības ārstē ar vitamīniem, bet pie jebkuras
> slimības, pie jebkuras zāļu lietošanas
> paraleli jādzer vitamīni, jo ar pārtiku
> reti,kad uzņem ko vajaga, ja šo elementāro
> lietu mediķu skolā nemāca, tad skaidris,kapēc
> tieši tagad es saskaros stradiņos ar ārstiem,
> kuri manuprāt nav mācijušies.
> Es pate pašlaik studēju un esmu unn būsu
> pasniedzēja jaunajai paaudzzei, pasarg dievs man
> būt tik aprobežotai kā daļai jums, un
> nepieņemt visu jauno,kas nāk un nāāks. Ja es
> turēšos tikai pie teorijas,ko māca, tad es
> būtu stulba skolotāja :)

...mamma mia!!!...tik īsā tekstā ielaist tik daudz kļūdu!!!...japievienojas gvido...nabaga bērni...

...bmw, atšaudies gan, saldenais...
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 11:38
ā,kachenīt,es laikam beidzot sapratu,ko Tu domā,bet Tu kļūdies-tas e pasts nav domāts man,bet māmiņai,un māmiņa ir reāls cilvēks,ja netici-paprasi Runcenei,lai salīdzina IP adreses un geogrāfiskās vietas,no kurienes raksta....
Redzi-cilvēkiem,kas izmantojot manus ieteikumus ,ir kļuvuši veseli,ir pretīgi te ienākt-tādēļ ,ka te ir tāda gaisotne-te smird -pārnestā nozīmē...gaisotne ko veido mazdakteris,Tu,Runcene,Gvido,mad-ir tik pretīga,ka cilvēkiem negribās te ienākt,tici man....Jo-padomā pati-kā Tev tas patiktu-pēc tām,ka šadi vērtējumi ir izteikti par kādu ārstēšanās ieteikumu,bet tas tomēr ir palīdzējis....
Tam e pastiņam jau sen esmu uzraksrtījis,cilvēks jūtas jau daudz labāk,un grib parunāt ar kādu,kam ir jau pavisam labi,bet nu es nevaru tā dot e pastus,tur ir kāds iemesls....tāpēc būtu jāpagaida vēl...
mad nenoturējās
Re: Nespēks
22.09.2013 11:41
...zapiņ alias bembi...zini, kāpēc uzskatu Tevi par dirsēju???...daudz no tā, ko Tu te esi paudis kategoriskā un neapstrīdamā tonī, ir no pirksta izzīsti fakti...svaigākais ir teksts par vara trubām...vai caurulēm...kā Tev labpatiks...vitamīni un mikroelementi ir vajadzīgi un to, ka daudzi baltsvārči nenovērtē to lomu kustoņa veselībā, neviens neapstrīd...bet Tava aprobežotība un kolportiera ( saproti - sūdu mušas) uzbāzība izdara Tev lāča pakalpojumu...nja...neesi kādu laiku čupojies ar amvejistiem???...labi, es arī te beidzu...sāk palikt neinteresanti...Tu sāc atkārtoties, vitaminizētais Tu mūsu kunkulītis...
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 11:45
mad nenoturējās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...zapiņ alias bembi...zini, kāpēc uzskatu Tevi
> par dirsēju???...daudz no tā, ko Tu te esi
> paudis kategoriskā un neapstrīdamā tonī, ir no
> pirksta izzīsti fakti...svaigākais ir teksts par
> vara trubām...vai caurulēm...kā Tev
> labpatiks...vitamīni un mikroelementi ir
> vajadzīgi un to, ka daudzi baltsvārči
> nenovērtē to lomu kustoņa veselībā, neviens
> neapstrīd...bet Tava aprobežotība un
> kolportiera ( saproti - sūdu mušas) uzbāzība
> izdara Tev lāča pakalpojumu...nja...neesi kādu
> laiku čupojies ar amvejistiem???...labi, es arī
> te beidzu...sāk palikt neinteresanti...Tu sāc
> atkārtoties, vitaminizētais Tu mūsu
> kunkulītis...

Atvaino,es pat nelasu Tavus tekstus,tāpec nevaru neko komentēt.kapēc laiku tērēt...
Re: Nespēks
22.09.2013 11:52
Bmw, Tu labāk pieskati sevi, ka kādam ar uzplečiem nesāk interesēt, no kā te vienai otrai naivai dvēselei "paliek labāk"...

Gan es, gan Gvido, gan Kachenite, gan Mazdakteris, gan Mad esam dažādi cilvēki, kas pat savā starpā ir šķēpus lauzuši, bet nez kā ir noticis, ka mums visiem šai ziņā ir vienas domas.

Paskaiti vien, cik kašķu te dēļ Tevis ir bijis. Līdz šim neviens līdzi netur. Un kādi draudi... Doh...
Gvido
Re: Nespēks
22.09.2013 12:07
Izlasi pats savu komentāru, muļķīt: "Jā,no VARA DEFICĪTA var būt kaut kādi endokrīnās sistēmas traucējumi,tie varētu būt arī nesaistīti ar mikroelementu varu.Bet to visu vajadzētu pārbaudīt.Jo Latvijā VARŠ TRŪKST SAMĒRĀ RETI-ūdensvada trubas ļoti bieži IR NO VARA,kas citur Eiropā jau labu laiku kā netiek izmantots dzeramā ūdens sistēmās."
Šeit tu apgalvo, ka no vara trubām nāk ar varu bagātināts ūdens. Lai arī arī problēma ir ar svinu, kurš agrāk tika izmantots vietās, kur metina/kausē savienojumus.
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 12:17
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Izlasi pats savu komentāru, muļķīt: "Jā,no
> VARA DEFICĪTA var būt kaut kādi endokrīnās
> sistēmas traucējumi,tie varētu būt arī
> nesaistīti ar mikroelementu varu.Bet to visu
> vajadzētu pārbaudīt.Jo Latvijā VARŠ TRŪKST
> SAMĒRĀ RETI-ūdensvada trubas ļoti bieži IR NO
> VARA,kas citur Eiropā jau labu laiku kā netiek
> izmantots dzeramā ūdens sistēmās."
> Šeit tu apgalvo, ka no vara trubām nāk ar varu
> bagātināts ūdens. Lai arī arī problēma ir ar
> svinu, kurš agrāk tika izmantots vietās, kur
> metina/kausē savienojumus.

Gvido,atkal Tu runā muļķības,ar svinu neviens neko nelodē-savienojumus,bet ar alvu,tai gan ir klāt nedaudz zvins,bet-savienojumus profesionāli lodē ar vara kusni,tāpēc-man negribas tērēt laiku,lai Tev visu skaidrotu,mācies tomēr pats,jā vara trubās ir vairāk varš,īpaši-no rīta,atgriežot krānu-ūdens ,kas ir stāvējis vara trubās satur daudz vairāk varu.
Un šī bij mana pēdējā pamācība Tev,jo-nav man laika,lai Tevi mācītu,diskutētu ar Tevi,atvaino:))))
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 12:22
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bmw, Tu labāk pieskati sevi, ka kādam ar
> uzplečiem nesāk interesēt, no kā te vienai
> otrai naivai dvēselei "paliek labāk"...
>
> Gan es, gan Gvido, gan Kachenite, gan Mazdakteris,
> gan Mad esam dažādi cilvēki, kas pat savā
> starpā ir šķēpus lauzuši, bet nez kā ir
> noticis, ka mums visiem šai ziņā ir vienas
> domas.
>
> Paskaiti vien, cik kašķu te dēļ Tevis ir
> bijis. Līdz šim neviens līdzi netur. Un kādi
> draudi... Doh...

Runcene,arī Tava reputācija manās acīs ir kritusies līdz nullei,un ar Tevi tāpat vairāk nekādu diskusiju nebūs,atvaino..:)
Un par mani nesatraucies!:))
Re: Nespēks
22.09.2013 12:46
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kachenīt,kas tev par problēmām? Ar vwswlību
> ,vispār?Nomieriāties vari?

Bmw: vai Tu esi ārsts? Neesi? Kāpēc prasi par problēmām ar manu veselību? Es Tev nejautāju par savu vesību, tā ka nelien kur Tev neprasa, cilvi bez medicīnas izglītības.
Gvido
Re: Nespēks
22.09.2013 12:51
Jā, tu mums viens tāds gudrs, visi pārējie muļķi. Labi vismaz, ka tev ir "kompitentās" un korpulentās Daces atbalsts!
http://en.wikipedia.org/wiki/Copper_tubing#Lead_leaching
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 12:51
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bmw Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Kachenīt,kas tev par problēmām? Ar vwswlību
> > ,vispār?Nomieriāties vari?
>
> Bmw: vai Tu esi ārsts? Neesi? Kāpēc prasi par
> problēmām ar manu veselību? Es Tev nejautāju
> par savu vesību, tā ka nelien kur Tev neprasa,
> cilvi bez medicīnas izglītības.


Tāpat vin-pajautāju....))Jo man šķiet, ka visa šī garā diskusija sākās ar Tavām aktivitātem.
Re: Nespēks
22.09.2013 12:52
mad nenoturējās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...zapiņ alias bembi...zini, kāpēc uzskatu Tevi
> par dirsēju???...daudz no tā, ko Tu te esi
> paudis kategoriskā un neapstrīdamā tonī, ir no
> pirksta izzīsti fakti...svaigākais ir teksts par
> vara trubām...vai caurulēm...kā Tev
> labpatiks...vitamīni un mikroelementi ir
> vajadzīgi un to, ka daudzi baltsvārči
> nenovērtē to lomu kustoņa veselībā, neviens
> neapstrīd...bet Tava aprobežotība un
> kolportiera ( saproti - sūdu mušas) uzbāzība
> izdara Tev lāča pakalpojumu...nja...neesi kādu
> laiku čupojies ar amvejistiem???...labi, es arī
> te beidzu...sāk palikt neinteresanti...Tu sāc
> atkārtoties, vitaminizētais Tu mūsu
> kunkulītis...


mad, man patīk Tavi spriedumi un domāšanas stils. Vienmēr ir paticis.
Rot front!
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 12:58
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, tu mums viens tāds gudrs, visi pārējie
> muļķi. Labi vismaz, ka tev ir "kompitentās" un
> korpulentās Daces atbalsts!
> http://en.wikipedia.org/wiki/Copper_tubing#Lead_le
> aching


Gvido,es ar nekustamiem īpašumiem esmu saistīts 20 gadus,un tā nav mana problēma,ka netā ir neprecīza infa.Vēlreiz-noskaidro jautājumu pie ekspertiem.Netā ir daudz kļūdu.
Re: Nespēks
22.09.2013 13:14
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kachenite Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > bmw Rakstīja:
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Kachenīt,kas tev par problēmām? Ar
> vwswlību
> > > ,vispār?Nomieriāties vari?
> >
> > Bmw: vai Tu esi ārsts? Neesi? Kāpēc prasi
> par
> > problēmām ar manu veselību? Es Tev
> nejautāju
> > par savu vesību, tā ka nelien kur Tev
> neprasa,
> > cilvi bez medicīnas izglītības.
>
>
> Tāpat vin-pajautāju....))Jo man šķiet, ka visa
> šī garā diskusija sākās ar Tavām
> aktivitātem.


Ak tad šitā?! Ja man forumā ir "aktivitātes", tas nozīmē, ka man noteikti ir problēmas ar veselību?! Tādā gadījumā Tu forumā esi visslimākais- aktivizējies visu laiku. Neesi padomājis, kāds manai "aktivitātei" pret Tevi ir cēlonis?
Tiešām derētu pie Tavas Princeses Diones uzplečus ciemos aizsūtīt- būs citāda Aktivitāte.
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 13:26
Es zinu,ka Tu domā-es pārdodu vitamīnus,bet man ir pilnīgi cits darbs,arī sekas es redzu...Bet es ar Tevi gribēju normāli parunāt,jo-saproti-Tu kļūdies,domājot par mani to ko domā.Un kāds man sakars ar to,ka arī Mazdakteris tā domā?Saproti-tā sērga izplatās no viena pie otra,un tapēc visa šī jezga,bet-tas viss ir totāla pārpratuma sekas...Un tipat karsti,kā Tu esi pret vitamīniem,tikpat es esmu par.Un kur tad ir patiesā problēma?-pārpratumā.Es Tev fočenes no sava darba varētu parādīt...priekš kam šitas viss-palasi ko raksta cilvēks:

http://www.dr.lv/phorum/read.php?9,402814,page=2

Es zinu,ka nepārtaisīšu Mazdakteri,Runceni,daudzus citus,bet-pārpratumus var novērst.
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 13:35
Kachenīt
Redzi,kāchenīt-es esmu redzējis,kā cilvēki atveseļojas,jā-citam vajag vēl arī psihoterapiju,citam zāles,es to visu nenoliedzu,bet nu-tici man-daudzi izveseļojas tikai no vitamīniem,Tu vari arī neticēt tam.....bet apskaties to ierakstu-tur cilvēks konkrēti saka-nu traucē šie strīdi,un ne jau es to uzsāku šajā tēmā.Tu vari nepiekrist man-bet-paliec vismaz neitrāla,jo-es taču neuzbrūku citam par to,ko viņš kko iesaka,un tici man-es savu viedokli nemainīšu,jo esmu redzējis kā daudzi izveseļojas.Un pie kājas man ir tas vai es ārstēju vai nē-es vnk iesajku.Un es neprasu par ieteikumu nekādu atlīdzību nekādā formā.
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 14:19
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Izlasi pats savu komentāru, muļķīt: "Jā,no
> VARA DEFICĪTA var būt kaut kādi endokrīnās
> sistēmas traucējumi,tie varētu būt arī
> nesaistīti ar mikroelementu varu.Bet to visu
> vajadzētu pārbaudīt.Jo Latvijā VARŠ TRŪKST
> SAMĒRĀ RETI-ūdensvada trubas ļoti bieži IR NO
> VARA,kas citur Eiropā jau labu laiku kā netiek
> izmantots dzeramā ūdens sistēmās."
> Šeit tu apgalvo, ka no vara trubām nāk ar varu
> bagātināts ūdens. Lai arī arī problēma ir ar
> svinu, kurš agrāk tika izmantots vietās, kur
> metina/kausē savienojumus.

Vēl ,Gvido-vari paskatīties tādu lietu-vai varš teorētiski var reagēt ar dzelzs hlorīdu-Tu iegūsi atbildi-nē.
Un tad izmēgini praktiski -kas notiek-Tu redzēsi,ka reakcija notiek...Tādā veidā savulaik elektroniķi izbatavoja montāžas plāksnes,bet ķīmiķi brīnījās-ko jūs dariet ar to dzelzs hlorīdu?Un-redzi-jautājums bij par vara jonu nonākšanu ūdenī,varš ir tāds interesants metāls,kurš praktiski uzvedas savādāk kā teorētiski,pajautā to jebkuram agrāko laiku elektronuiķim.
Tāpēc arī radās situācija,ka vara trubas kādu laiku izmantoja ūdensvadam,pēc tam-pārtrauca,un izmanto apkures sistēmās,ja vispār izmanto.
Re: Nespēks
22.09.2013 16:48
bmw palasot šos kašķus rodas neliela sajūta, ka ej enfuego pēdās- visi slikti, neviens neko nejēdz, tik es tas labais, gudrais, pareizais...
Re: Nespēks
22.09.2013 16:50
Es neesmu kategoriski pret vitamīniem (kaut gan- es tos lietoju reti-un nekas slikts tāpēc ar mani nav noticis). Es esmu pret to,ka Tu cilvēkiem nelaimē karini makaronus uz ausēm.
Man ētika neatļauj minēt, kurā tieši postā psih.sadaļā Tu ar saviem vitamīniem cilvēku uz elli aizsūtīji. -Tas cilvēks te vēl apgrozās.
Tavi izteikumi par psihisko veselību bieži ir smieklīgi absurdi un liecina, ka Tu no tā neko nejēdz, bet tas netraucē dārgus vitamīnus piedāvāt... Un vēl apgalvot, ka citi te neko nejēdz, bet Tu te esi viens labdaris.
Re: Nespēks
22.09.2013 17:27
...Man pie mājām ir kioskiņš- uz durvīm ir dzeltenas,zaļas un sarkanas krāsas strīpas- rastafariešu krāsas. Cenas kioska logā ir par 0.5gramiem, 1 un 2 gramiem. Apkārt bieži rosās tipi stiklainām acīm,kuriem pēc šo preču lietošanas ir "palicis labi". Dažreiz kioskiņu apmeklē arī policija, kuru interesē,kas tās par brīnumainām precēm kioskā. Bet tas nav uz ilgu laiku- pēc kāda mēneša kioskiņš ir atkal vaļā.
Man radās interese pārbaudīt bmw ieteikto vitamīnu ķīmisko sastāvu- ja jau visiem tā pēkšņi paliek tik labi- vienalga vai galva, vai kāja sāp?
Lab- man laiks ķerties pie darbiem, par kuriem man naudiņu maksā. Parasti te ienāku tad, kad man gribas "kādu žurnālu palasīt". Garš šoreiz žurnāls sanāca... Tu bmw- vari mierīgi turpināt savu neētisko biznesu. Var just, ka Tu esi mācījies un daudz trenējies tiešo pārdošanu, apstrādāt pircēju iebildumus, diskutēt, varbūt NLP un vēl kaut ko. To Tu pieproti ļoti labi. Tik kkāds neētisks bizness Tev...
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 17:43
Es neiesaku dārgus vitamīnus,kachenīt,taisni otrādi-lietojot tā kā es iesaku-pa 1/4 ,sanāk pat ļoti lēti.Un-ko tu domā ar frāzi-uz elli aizsūtīji?Ja jau apgrozās?
Nevienam,kam esmu kaut ko ieteicis,nav kļuvis sliktāk,bet gan labāk,vai pavisam labi.Un-ja es to varu panakt,bet citi nevar,tad man ir viss pamats teikt,ka šajā jomā saprotu visai neslikti.Tu,kachenīt,lasi varbūt krieviski?Tas ir taču ļoti elementāri-tieši autore arī bij lietojusi vitamīnus dažreiz,vai kā tur bij precīzi...un tā nav pirmā reize,bet -sazin kurā,ka ir lietoti,bet trūkst.Jo-vēl vairāk-ārsti neko nevar ieteikt,bet ir izteikti vit. deficīta simptomi-taukojas sejas āda un mati....es Tev varētu iedot kādu linku kur aprakstīti vitamīnu deficīta simptomi-nu izlasi pati...Un par Tevi pašu-Tev noteikti var noderēt tie paši vitamīni,jo-tiem ir ietekme jebkurā jomā...Vienīgi psihisku slimību gadījumā necenšos vairs ieteikt,tur tie ir praktiski bezspēcīgi....Jo-es pats agrāk lietoju tieši tā kā Tu-pa retam,un efekta nebij nekāda...Nu-un ja lietojot regulāri,efekts ir,Tev arī varētu būt,es neticu,ka Tu te apgrozies bez jebkādām veselības problēmām,tā nemēdz būt....Un es neesmu apvainojies uz Tevi ,jo-vienkārši Tu esi ļoti pārliecināta par to,kas nav....man tāpat ir bijis,līdzīgi kā Runcenei-es biju fanātisks kristietis,ļoti pārliecināts par savu taisnību...bet tad viss mainījās....ja Tu tagad iedomātos-kas tad īsti notiek-un saprastu,ka es neko netirgoju,bet izpalīdzu saskaņā ar to,ko zinu- Tu ,iespējams ļoti daudz ko iegūtu..looooti daudz...jo es praktiski nevienu nezinu,kam vitamīni netrūkst,ja netiek lietoti regulāri-nu nav-simtu gadu nav tā pārtika tik veselīga,ko varam nopirkt....un mana pieredze ir nākusi ļooooti ilgā laikā-aptuveni 20 gadus es vairāk vai mazāk regulāri lietoju un agrāk izjutu to pašu ko daudzi citi-nekāda efekta...Un tada ir mana pieredze-lai efekts būtu,ir jālieto pareizi-ir jālieto vairāk tas uz ko ir deficīta simptomi.
Vēlreiz-es netaisos ar Tevi karot un neuzskatu Tevi par sliktu cilvēku,un neesmu apvainojies-jo kļūdīties var katrs,tā gadās....Bet liegt padomu,ja es zinu,ka varu palīdzēt,ir pret maniem principiem-es cenšos to darīt vienmēr,ja jūtu,ka problēma ir tieši tur.....unsaproti-visiem klūst labāk-uzraksti tai studentei un pajautā,parunājies,tur taču ir e pasts,ja nemaldos,ir arī tai kas sūdzējās par depresiju..uzraksti arī viņai-un Tu sapratīsi,ka es saku taisnību.Vēl-bija te tāda -Māmiņa,atceries?Viņa ir pilnīgi vesela....turpat kaut kur ir viņas sveiciens man...viņa to apliecina,ka ir vesela un ....izlasi...



zandaleenc
Es neeju neviena pēdās,bet-ja runa iet par to,ko es iesaku-tad tur man tiešam ir galvas tiesu lielāka pieredze un zināšanas.Jo-kā var teikt,ka zināšanas ir oponentiem,ja neviens no viņiem nopietni nav nodarbojušies,redzi-noliegt var visu,atzīt-to ko zin.Un es neuzsāku šo kašķi,palasi topiku no sākuma...Ja manus ieteikumus apstrīd,kā galveno argumentu minot to,ka es tirgojot itkā vitamīnus,tad viss šis kašķis bij bezēdzīgs un nepamatots,jo-es vitamīnus netirgoju,un arī bieži kā pirmo variantu iesaku vienkāršus vitamīnus-wellwoman vai citus...
bmw
Re: Nespēks
22.09.2013 17:48
Tu kļūdies kachenīt,neesmu neko no tā darījis,un nav man tas bizness,es nepārdodu neko,vienkārši-diskutēt drusku protu,un man ir milzīga pārliecība,ka man ir taisnība....bet es neesmu vainīgs,ka citiem nav tādas pieredzes,zināšanu...
bmw
Re: Nespēks
23.09.2013 07:44
Kachenītei
Drusku apdomāju-un jāsaka,ka tā ir-neredzu iespēju piekāpties un piekrist man piekarinātai birkai-vitamīnu izplatītājs,tāpēc jūtos spiests forumu pamest,jā-jūtos spiests,jo nevaru teikt ka tas būtu milzīgs prieks.Jo-otrs arguments ir tāds,ka man vajadzētu laikam retāk rakstīt par vitamīniem,un vēl-piekāpties un piekrist,ka ar vitamīniem izārstēt nevar-arī-piemēram autores gadījumu.Es domāju,ka tieši vitamīni+psihoterapija un nekas cits.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 1?
Ziņa: