anālais sekss

Aizsāka puišels 

puišels
anālais sekss
25.11.2013 10:55
sveiki:) esmu puisis un man ir bijis anālais sekss ar dažiem vīriešiem,bet es viņu neprotu baudīt,vai arī ir kādas citas problēmas,jo piemēram ja iebāž locekli pārāk dziļi,tad man sāk tā kā durt,it kā tālāk vairāk nav vietas kur ieiet,lai gan manuprāt tā taisnā zarna ir garāka par tiem tipiskajiem 16-19 cm. kāda varētu būt problēma? vairāk jūtu netīkamu spiedienu,kā uzbudinājumu! pat ja ānuss tiek iztīrīts! reāli,ānuss nav īpaši trenēts,bet nedomāju ka problēma ir tajā,ja iebāžot nesāp,bet kad sāk jau braši iet un iziet,tad gan līdz beigām iebāžot,pilnīgi saraujos,jo it kā būtu beigas un loceklis vienkārši pret kādu nervu,vai ko citu,atduras!:)
Re: anālais sekss
25.11.2013 11:14
Anālais seks ir fizioloģiski pretdabisks un tāpēc bīstams veselībai. Pie augstas devas testosterona anālais apvidus noteiktai cilvēku grupai (vīr. un siev.) kļūst par izteiktu erogēno zonu.Samazinoties seksuālam uzbudinājumam samazinās arī erogēnā rajona jūtība. Saprātīgi ir ņemt vērā šos informāciju un izmantot dabiskos dzimum kontakta veidus. Ieliec google.lv uzrakstu taisnā zarna un palasi.
Re: anālais sekss
28.11.2013 20:28
Problēma ir saistīta ar to, ka taisnā zarna nav gluži taisna...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
puika
Re: anālais sekss
07.12.2013 15:02
vienkārši tam otram gailis ir par dūšīguTev iesākumā, nevajag aizrauties uzreiz ar lieliem apmēriem.
arī nevajag pārspīlēt ar anālo. katru dienu dragāt nav labi.

pretdabisks? varbūt jā un varbūt nē, kakāt tad arī ir pretdabski.
Re: anālais sekss
09.12.2013 02:21
Interesanti, kāpēc skaitās pretdabisks? Un kad nesterilizēts suns trinas ap cilvēka kāju, tad tas nav pretdabiski? :D
Autoram - izmēģini anālo masturbāciju, paeksperimentē pats ar palīgrīkiem dažāda garuma, cik dziļi Tev tur iet, kad sāp utt... bet tas, ka anālais sekss daudziem liekas tikai sāpīgs, nav nekas jauns. :)
Re: anālais sekss
09.12.2013 12:10
Es sliektos piekrist ku!
Re: anālais sekss
09.12.2013 13:22
Bet ja to lietu prātīgi dara tad anālās stimulācijas laikā var iegūt daudz baudas. Pārbaudīts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: anālais sekss
09.12.2013 13:52
Nu, dupshi visiem vienaadi- ja zakjis var baudu guut, kaapeec, lai vecis nevareetu...
Re: anālais sekss
09.12.2013 14:07
Jā, bet ne katram tā vieta saistās ar erotiskām fantāzijām. Un tad vēl daļa vienkārši baidās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 1?
Ziņa: