Es lēnām mirstu...

Aizsāka Mirtovs 

Mirtovs
Es lēnām mirstu...
02.01.2014 19:37
Es lēnām mirstu nost... Es jūtu to, ka kaut kas ļoti slikts notiek ar manu veselību, ķermeni... Un ja godīgi, esmu zaudējis jebkādas bailes no nāves, ja vien šī nāve ir viegla un dabīga... Tas man liekas kā doties gulēt, bet tikai vairāk nepamosties nekad...
Man vairāk nav spēka, manu ķermeņi pārņem karstuma viļņi, mana mugura, kakls, pleci ir ļoti silti ka pat drēbes tiek sakarsētas, mana galva reibst un ir dulla...
Man ir paaugstināts asinsspiediens, sāpošas kājas, sirds sāpes, muguras sāpes, nelaba dūša... Man ir tik daudz kā slikta vienkārši ne no kā... Mans ķermenis manos 22 gados ir kā vecam cilvēkam... Es domāju, ka es nenodzīvošu līdz 24 gadu vecumam, jo šis skaitlis man pat sapnī rādījies kā skaitlis ar kuru es aizmigšu, jo arī 24.datumā man ir dzimšanas diena...
Agri vai vēlu mēs visi nomirsim... Un man liekas, ka labāk lai es nomirstu jauns, jo vismaz nebūs jādomā, kas sagaida mani pēc gadiem 30...
Nāve ir kaut kas īpašs... Tas ir mūžīgs miers citā pasaulē, kas man šķiet daudz skaistāka par šo pasauli...
Re: Es lēnām mirstu...
02.01.2014 19:53
No taa kas tev ir nevar nomirt, nu ne jau nu 24 gados. Taa ka neceri, drosi vien ar savu labiilo vegetatiivo sisteemu novilksi veel daudzus, daudzus gadus........
Re: Es lēnām mirstu...
03.01.2014 15:11
Man vajag konkrēti zināt dzimumu, vecumu ( 22gadi),svars/augums. Tad domāsim tālāk.Vai esam bijuši ar šīm problēmām pie ģimenes ārsta?
Re: Es lēnām mirstu...
03.01.2014 15:20
Vai ir kaut kas slikts noticis pēdējā laikā? Varbūt kādas ilgstošas, grūti risināmas problēmas?

Ja runas par miršanu, tad nu tā vairs nav veģetātika, bet depresija.

Atrodi sevī spēku aiziet pie psihologa vai zvani uz krīzes centra "Skalbes" tālruni +371 6 7222922 (Lattelecom)
+371 2 7722292 (Bite).



Edited 1 time(s). Last edit at 03.01.2014 15:22 by Runcene.
Re: Es lēnām mirstu...
04.01.2014 23:37
Neceri, ka tajaa pasaulee tevi sagaidiis kas iipass,jo saprotu ka ne reizi neesi atveeris Biibeli un vispaar nezini kas taa ir....taa ir tava kurneesana...jo seit uz zemes tev ir jaaizdara dazas lietas un taas buutu-jaapienjem Jeezu kaa savu draugu, JANOTIC,ka vinjs ir,jaanozeelo patiesi VISI greeki,jaapiedod,jaalasa BIBELE-Dieva vaards,tur tev katraa rindaa jaatrod zinja par tavu dziivi kaada jaadziivo,un jaaluudz katru dienu un jaapateicas vinjam ka taadam kurneetaajam vinjs veel devis taadu zeelastiibu...celies augsaa, beidz sevi zeelot un meklee Dievu...vinjs izvediis......tagad taa moderni-vegetatiivaa distonija.....zinu to un zinu kaa no taas arii atbriivoties, meklee patieso dziivo Dievu....
Re: Es lēnām mirstu...
04.01.2014 23:42
veel tikai piebildiisu, ja neesi visu to dariijis, tad padomaa kur buusi......domaa ka tiksi paradziizee?saubos....tev seit uz zemes veel daudz kas jaapaspeej izdariit ...lai iemantotu muuziigo dziivi TUR...
Re: Es lēnām mirstu...
04.01.2014 23:50
Nē. Tu nemirsti... sirds sāpes (fiziskas) nevar ta vnk paciest... n viss pārējais... izlasi un ņēm vēra Runcenes postu

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
nu
Re: Es lēnām mirstu...
06.01.2014 14:25
apstiprinaas teiciens - paeedushais izsalkusho nesapratiis... es arii leenaam mirstu.. liekas, ka taa jau ir shiis zemes apseestiiba... mirsim mees visi , bet cik smagi vai cik viegli , tas jau buutu medikju paarzinjaa ,vai aii padiskuteesim par to, kam ir tiesiibas saukties par aarstiem un kas tad ir pacients
Re: Es lēnām mirstu...
06.01.2014 21:11
nu - pateica kaut ko, ko spēj saprast tikai pats :D
Ne jau velti anonīmi te eksistē ;)
Tieši te pat meklēju pēc padoma, kad man šķita ka viss psc un kad man 2x ātrie brauca, jo MIRU NOST
Un te tādu ir daudz. Galvu vajag sakārtot... nevis gaudot ka 16 gadīgam tīnim - mani neviens nesaprot... viss ir slikti utt

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Es lēnām mirstu...
08.01.2014 10:07
Reliģiskais fanātisms nav pieļaujams medicīnas sadaļā. Reliģiskais fanātisms aizvaino ticīgos, neticīgos un pielūgsmes objektu (Dievu) . Šis stāvoklis ir pielīdzināms šizofrēniskiem murgiem.
Es arī zinu vienu, kurš nomirs šodien.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 8?
Ziņa: