urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.

Aizsāka angelika 

urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
29.01.2014 22:05
Vairāk kā 2 gadus atoakaļ pēkšńi bieżi sāku slimot ar cistitu,tika lietotas antibiotikas ar ārsta nozīmējumu,un uz laiku bija miers,un tā ik pēc laiciņa,šogad pēc 3 neveiksmigiem antibiotiku kursiem uztaisiju uzsejumu un tur atrada e.coli un kleibsiela pneumonia,dr,piemekleja abam bakterijam antibiotikas un jau 6 diena,pluss poligynax,bet ta lidz galam nejutos labi ar ćurasanu ir labak bet ne ta ka biju cerejusi,lietoju papildus soluro aktive,elderberry utt. Vai tas ir normali? Un vai ir iesoeja ka ari sis speciali piemekletas antibiotikas neizarstes? Ir viedokli?
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
30.01.2014 00:35
Žel ka nav viedokļu... :(
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
30.01.2014 12:05
Dažkārt urīnceļu infekciju izarstēt ir praktiski neiespējami. Ar to ir jārēķinās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mans palīgs nr.1 urīnceļu gadījumā, ir fitolizīna pasta- riebīga bez gala, bet ļoooti efektīva. Tad vēl'ļoti labs produkts ir uzturbagātinātājs cystone no himalaju sērijas, dabūnams aptiekās. Kas attiecas uz neforšo jūsu situāciju, vajag visu izdarīt līdz galam ar ab un tad pie ārsta, lai nodotu atkal analīzes un varbūt turpinātu terapiju. Tā var gadīties. diemžēl, bet jācīnās tālāk.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
30.01.2014 13:16
Ja par e. coli, tad sievietēm ir ļoti veselīgi, ja pēc "lielajām darīšanām" var nomazgāt dupsi, it sevišķi, ja iznāk vairāk svīst, jo no izejas zarnas jau tie e. coli tai pūslī nokļūst, un sievietei tās vietiņas ir ļoti tuvu.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
30.01.2014 17:32
Esmu pedants tādā ziņā un mazgājos 5-7reiz dienā! :-)
Vispār jau vienkārša zarnu nūjiņa. Kaut kas jau to tavā pūslī ienes, varbūt vīrieC?
Man ar jautājums,kā ārstēt urīnvadu iekaisumu? Padzēru tējiņas uz to laiku itkā atlaiž un pēc tam atkal urīnvadi sašaurināti ka grūti pačurāt. 31g vīr 1,80m 75kg
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
30.01.2014 20:26
Cystone esmu lietojusi,nieru tējas arī,dzervenes,dzervenju kapsulas,pearl tabletes,utt. Tagad pa cik atrada sis bakterijas uzsejuma tad dzeru beidzot istas antibiotikas,nolicin 400,mg 10 dienas,un jau ir labak,sodien uz durochku nodevu urinanalizes un bakterijas nedaudz kas esot norma,jo biju domajusi ja uzradis daudz nedzersu antibiotikas 10 dienas bet tik 7,bet ta ka laiikam iedarbojas tad dzersu visas 10...
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
30.01.2014 20:28
Viram analizes idealas,abiem sts nav un nebus! Ta ka man nav skaidrs ka no zarnam var uz pusli...kaut viens doks izsteica variantu,jo es biju smagi saindejusies ar kapostiem kuros atrada e,coli,bet nu tas neiet kopaa..
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
30.01.2014 20:45
Kad man bija saasinajums palidzeja goji berry un elderberry,ka ari wobenzym! Sie iznicinaja citas bakterijas.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
30.01.2014 22:11
angelika

Domāju, ka problēma varētu būt pārmērīgajā apmazgāšanās biežumā. Bet vispār lieta nav vienkārša. Jo zarnu nūjiņas ir visur, ir īpaši jau nu ķermeņa apakšdaļā. Bet tas nenozīmē, ka viņas inficē un sagādā problēmas. Tā kā tas viss ir imunitātes jautājums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
31.01.2014 21:15
Sodien atkal sakas dedzinasana maksti un diskomforts,tapati ćurasana utt,8 diena ar nolicin un poligynax,bet sajuta ka tolka nav,vienu dienu ok,pec tam atkal,esmu jau vienas pumpas,estgribas nav un man jau liekas ka japalidz antibiotikam jau 3 dienaa,sajuta ka to gadu ar tam citam antibiotikam un svecem,jega nav,jeb tiesam lietot visas 10??? Un ja nebus palidzejusas?ir padomi?
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
31.01.2014 21:26
Antibiotikas ir jāizdzer pilns kurss. Pingvina minēto fitolizīnu neesi mēģinājusi?

Kā ar siltumu tai apvidū? Es domāju, apģērba ziņā + siltas kājas un rokas.

Sex nebija? Vīrietis arī var ienest to e. coli, kā jau rsu studente raksta.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
31.01.2014 22:06
Es curaju daudz,un atkal viss pariet pats no sevis,bet virs parmet ka daudz dzeru udeni...sex nee nav bijis,ne neievazaja virs...man nepatik fitolizin,e vemju no vinja.. nu rokas biezi aukstas kajas biezi mitras jo vd.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
31.01.2014 22:10
Nu pirksu vinju rit,labak vemsu neka curasu..man bija 1 dienu piena sene no berlocid,tapec tas poligynax,bet vaii no poligynax nevar vis tas but? Varbut ginofort vai floragyn? Jo sene beidzas pec 1 kapsulas poligynax...
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
31.01.2014 22:12
Kaut kāds čuru bieds! Jūtos kā ćuru lācis! Nu tas humoram... :-)
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
01.02.2014 17:01
Sorit sakas stipras galvasapes,ausi duras un aizauss,nevar paskatities uz gaismu,nespeks,nevar nostavet,muskuli sap,zvanot dr.pateicu ka pardozets ar antibiotikam,ka butu pieticis ar 5dienam nevis 10,izlietoju 8,d,pats teica ka jalieto visas 10,ari poligynax aizliedza jo tas viss bijis pa traku! Nesaprotu ka no antibiotikam ir problemas ar ausi,nespeku,un muskuliem,dr.lika dzer ogles un daudz udeni,maybe pat sistemu,bet...kas tas par sviestu?
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
01.02.2014 17:19
Mjā, nupat izlasīju, ka Tev jau ir bijuši AB kursi, arī piena sēne norāda uz imunitātes problēmām, derētu imunologa konsultācija, citādi šie "kursi" var nekad nebeigties.

Sistēma izskalos visu laukā, ej pie sava ārsta, lai iedod nozīmējumu, sistēmas liek arī ārstu prakšu vietās un procedūru kabinetos.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
01.02.2014 17:35
Runcene,saki vai ar ausi ari no ab kaut kas sviesta?sirdklapes,paiet gruti,elpot,svakums,estgribas nav un dzert ar vair negribas...
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
01.02.2014 17:38
Un uz sejas pumpas ari sametusas...
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
01.02.2014 18:42
Diemžēl var ar ausi, jā, daudz Tev to kursu; pārējais varētu būt arī no uztraukuma, kaut kā jāmēģina dzert, un jālieto kefīri, biolakto bez piedevām.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
01.02.2014 18:45
Paldies,sāku dzert un lietoju imunosil,vitaminus,linex imuno,nu ja nervi bija uzvilkti,tagad meginu nedomat. Velreiz paldies!
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
01.02.2014 18:48
Tu vispār pēc dabas neesi nervoza?
Es ar gribēju jautāt, vai nav kāds stresa vai izsīkuma periods dzīvē... Diemžēl man nācies piedzīvot, ka ai nemitīgiem nieru iekaisumiem slēpjas banāla depresija. bezgala muļķīgi- kamēr neārstēju savu emocionālo stāvokli, neviena ab vai slimnīca nierēm nespēja palīdzēt.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
01.02.2014 22:07
Ir stress bet ne baigs,un epilepsija plus neiroze,nu un ar vīru biezi stridi jo vinjs ir vienmer nigrs un depresija,un tad man gruti.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
02.02.2014 01:44
angelika Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir stress bet ne baigs,un epilepsija plus
> neiroze,nu un ar vīru biezi stridi jo vinjs ir
> vienmer nigrs un depresija,un tad man gruti.

Tas nav sīkums, bet īsts imunitātes grāvējs, Tev kaut kas jādomā, ārsti te gandrīz nemaz nevarēs līdzēt, un zāles arī nē (sk. pingvina postu). Ko Tu dari ar neirozi un kašķi mājās?

Kādi plāni? Retoriski jautājumi, bet Tev pašai jāatbild, jo tas ir nopietni, jo imūnsistēma cīnās arī ar daudzām tādām problēmām, ko neviens negrib skaļi saukt vārdā, pat pieļaut domas par to un piedzīvot.
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
02.02.2014 20:36
Labi jautajumi,BET,jau pieradums tie 12 gadi tadi ir pagajusi,runats ir bezgala,ir labi bet tad ir atkal slikti...nezinu ko atbildet,godigi!
Re: urīnceļu baktērijas e.coli un to ārstēšana.
02.02.2014 21:56
Man loti interese viena lieta,kad nodevu urina analizi aiz zinjkaribas (uzsejumu)kad atrada tos 2bacilus,zvaniju gan gimenes arstam gan savam ginekologam,tad ginekologs bija pret antibiotikam un gimenes arsts par,jo sat tad bija ar curasanu problemas,piena sene 1reiz muza bijusi,sts nekad,izrakstija berlocid,bet ta ka sakas anaf,reakcija,tad nost,un izrakstija pret sim konkr,bakt,nolicin un pie reizes poliginax jo no berlocid bija piena sene 1 dienu,dzeru 8 dienas,lidz palika sliktak ar veselibu,atcela,zvanu ginekologam kurs saka,es jau vispar nebutu dzeris tadas antibiotikas jo nav jau nenormali tie bakterijas,pats teica dzer 10 dienas tad nee,tad poliginax ari tik pat,pec tam oi parforsets,ka rezultata,protam iesu vel pie gimenes arsta,bet ginekologs kurs mani zin no 18 gadiem,(man 37) urologu,jo redziet varbut polips pusli,maybe smiltis utt,lai taisa cistoskopiju,a varbut mr galvai ja nu cista progresejusi,a varbut psihoterapeitu,a varbut nestresot,hmmm,ko tad darit??? Jo pie urologa biju 24 gados ar curasanu ar asinim un sapem,cistoskopija izskaloja mazu mini akmentinju,i viss,iet neiet,ziileju un domaju,kas man atkal ir slogs! It ka curat vajag bet nav pazimes cistita,dedzina maksti bet jau mazak,jo lietoju oksit,nav pa rokai pusama nosaukums,man liekas jo talak eju jo trakak ar diagnozem,un mani uzskati ja ar nierem ir akmenji,smiltis pusli,tad tak parastas urinanalizes butu crazy,butu sapes...nu sita var infarktu ari nokert..majiniekiem ar apnicis to visu klausities,draudzenes pec maniem stastiem saka nemuzam vairs pie arstiem un nodot analizes...ir varianti?!!!
šausmu ieleja.. bet vai angelika ir bijusi pie ginekologa? viss tas ir cieši saistīs.... pie kam bieža urinēšana var liecināt par vairogdziedzeri arīdzan. pie dzemdes miomas kad palielinātā dzemde spiež uz urīnpūsli - tas pats. biezi mioma var būt bez īpašam pazīmēm. man pašai dzemdē bija 2 miomas stāvoklim strauji pasliktonoties - palielinājās vajadzība čurāt... nespēju līdz galam pačurāt... izrādās miomas vainīgas.... pie kam slikts kopējais veselības stāvoklis, visu laiku slimo ar visādām infekcijām - ausu, kakla, blakusdobumu..... antibiotikas līz galam nepalīdz.... paiet divas nedēļas atkal tā pati kaite klāt........tā ka ginekologs var būt vajadzīgs vairāk nekā urologs....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: