Adenokarcenoma baribas vada.

Aizsāka dady 

Labdien! Man 63 gadi. Diagnoze: 1.pakapes adenokarcenoma uz Bareta baribas vada fona, izteikts baribas vada lejas dalas sasaurinajums. Piedavaja operaciju(it ka izredzes uz izveselosanos ir lielas). Saprotu, ka alternativas nav, un ari bez adenomas operacija butu bijusi jataisa, jo bija 3.-4. pakapes displazija. Visparejais organisma stavoklis labs, varetu pat teikt- prieks maniem gadiem teicams.
Var but kads ar lidzigu variantu ir saskaries? Cik ilgs tas viss process ir- operacija, pecoperacijas periods, rehabilitacija?...
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
06.02.2014 10:15
Jo ātrāk , jo labāk. Citas alternatīvas diemžēl nav. Pārējo jājautā konkrētam dakterim, kas veiks operāciju.
Lai spēks un veselība.
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
06.02.2014 12:26
Pievienojos Mazdakterim. Principā alternatīvas ir bet viņas nav dominējošas un ir izmantojamas tikai kā papildus pasākums vai gadijumos kad operācija nav iespējama. Runa ir par specifiskām diētām. Dziednieki ir pārāk bīstams variants.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gvido
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
06.02.2014 15:59
Diētas bieži vien ir vēl kaitīgākas par dziedniekiem.
Dakteris jau iepriecinaja, ka taisis vala gan vederu, gan krusu kurvi. Ir jau ta ka nedaudz bail, bet saprotu, ka zem narkozes neko nejutisu(pat ja, nedod dievs, palieku uz galda}. Visvairak uztrauc tas, ka pec tam nedelam jagul uz gultas, kamer tas viss sadzist. Bez kustesanas, bez essanas u.t.t.. Un ja nu vel komplikacijas...
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
06.02.2014 18:49
Reizēm, lai izglābtu dzīvību, to nākas darīt, un šoreiz ir jēga, jo stadija maza.
Paldies! Ceresim uz to labako.
Labdien pec menesa!Tagad visas lielas bailes nu ir aiz muguras kopa ar visam griesanam .Ka jau rakstiju grieza LOC 4.nodalas vaditajs A.Sivins,asisteja dr .Lauka un dr. Pcelkins,anestezija Dr.Kreice. Paldies visiem minetajiem un citiem dakteriem u apkalpojosajam personalam!
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
06.03.2014 16:48
Lai spēks un veselība turpmāk! Visu cieņu par uzņēmību!
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
06.03.2014 18:54
Apsveicam no visas sirds. Paldies par info. Patīkami,ka ar mums runā ne tikai pirms bet arī pēc tam. Lai veselība un ilga dzīve.
Paldies ari Jums visiem par laba velejumiem. Un tiesi sis forums bija tas luzuma punkts, kas nosvera manas domas par labu operacijai. Ta dzivite ir dota tikai viena un, neskatoties ne uz ko,nedrikst palaisties un, lai cik ir mirkliem gruti,par to jacinas lidz galam.
Labvakar!
Viss it ka labi, vienigi ir kaut kur sapes operacijas retu rajona aizmugure. Vizuali viss ir O.k.. Ari dakteris vakar apskatija un izspaidija- nekas nesap. Bet kustoties, kad ir slodze uz kreiso roku, vai,kad sedi bez muguras atbalsta, ta sape ir diezgan nepatikama. Dakteris teica, ka var but plaisa kada no ribam, jo operacijas laika, lai varetu pieklut baribas vadam, tas tiek atspiestas mala.
Interesanti, varbut ir kaut kada ziede sadiem gadijumiem? Ko kads varetu pateikt par tadu RINKA ziedi Evija?
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
09.03.2014 20:01
Piemēram, visas diklofenaku (diclofenacum) saturošās, lūk, vesels lērums visādās zāļu formās par dažādām cenām, ja ļoti sāp, tad var tabletes, svecītes. Līdz šim gan bija pret recepti.

http://www.zva.gov.lv/index.php?id=588&top=588&MEKL_NOS=diclofenacum

Pēc tādas op. jebkas var sāpēt, arī muskuļi utt.

Nez, domāju, ka Evija te kā mironim plāksteris, bet ir ļaudis, kas ļoti slavē.
Tad jau var lietot ari Olfen ilgas iedarbibas plaksterus? Mugurai man vini dod injekcijai gandriz lidzvertigu efektu.
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
09.03.2014 22:18
Labdien pec 9 menesiem! Ta jau laikam ir- ja viss ir kartiba, tad aizmirstas uzrakstit, kaut gan varbut kads, tapat ka es pirms gandriz gada, pirmo reizi uzzinajis savu diagnozi, rokas caur forumiem, censdamies atrast lidzigu gadijumu.
Nu jau ir izietas visas iespejamas parbaudes, atrastas vel dazadas kaites, bet konstatets, ka vezis ir atkapies!Ta ka paldies visiem , kas atbalstija, un kuru atbalsts lava izskirties par operaciju. Ja vien iespejams- grieziet! Ticiet man, un es esmu LOC daudz ko redzejis, visas parejas metodes ir vienkarsi uz kadu laiku atlikta nave...
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
30.11.2014 19:46
Prieks dzirdēt! Lai veicas!
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
30.11.2014 20:35
Ļoti laba ziņa šovakar.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
01.12.2014 15:53
Pievienojos. Lai kam es ticu,ķirurgiem es ticu. Sevišķi P.Stradiņa slimnīcai.
Arī apsveicu.
Man ir 66 gadi.3 gadus mani moka mokošs klepus.Ir apmeklētas dažādas ārstniecības iestādes,lietotas visādas zāles,tikai rezultāta nav.Pusgadu bija pārtraukums un tagad būs otrais mēnesis,kā atkal klepoju.Ārsti saka,ka neveras barības vads ciet vai tā varētu būt? Ko man darīt, lūdzu?
atbildi sūtīt uz e pastu bolis4@inbox.lv
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
31.01.2015 15:46
Jā, tā var būt. Palieto Calcigran. Tas nedaudz uzlabo muskuļu tonusu un varbūt paliks labāk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Adenokarcenoma baribas vada.
31.01.2015 16:35
Omeprazols nelīdz? Vismaz skābes līmeni mazinātu, un nebūtu klepus.

Un ir vēl mediakments Motilium, kas taisa to trubu ciet (slēdz muskuli), bet viņu nedrīkst lietot ilgstoši.



Edited 1 time(s). Last edit at 31.01.2015 16:37 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: