Miokardits

Aizsāka pelexxx 

Miokardits
12.02.2014 11:15
Eho arsts noteica miokarditu un pazeminatu sistolisko disfunkciju, lai gan neesmu izslimojusi pedeja laika nekadus virusus un gripas. Ir pulss darbiba miera stavokli 100 sitieni, elpa trukst ik pa laikam - bet ir ari VD. Svisana, nespeks, parsitieni. Visvairak trauce elpas trukums.

Teica ka sirds strada ka vecam cilvekam. Izrakstija mildronatu 2 menesus lietot. Taja bridi nepajautaju cik tas ir bistami un vai tas ir arstejams?

Vel cik jabut izsviedes frakcijai, ja pareizi skatos taa man ir 49 - 50 %. Pasai ir 24 gadi, svars 65 kg. Nedomaju ka man tik jaunai bus problemas ar sirdi. Isti nezinu ko es gribu jautat, vrb tikai mierinajumu :(
Re: Miokardits
12.02.2014 12:04
Miokardīts bez cēloņa parasti nemēdz būt, un vīruss infekciju var izslimot arī pašam nezinot, tas ka ir tahikardija miera stāvoklī nav labs simptoms, katrā ziņā jāveic vīspārēja izmeklēšana, arī endokrinoloģiska.
Viss tas ir ārstējams, tikai no sākuma jāzin, ko ārstēt, miokardīts var būt dažu citu saslimšanu komplikācija - reimatisms, sistemslimības utt.
Re: Miokardits
12.02.2014 12:16
Vrb citur Eho uztaisit?

Tad jajiet pie endakrinaloga? Un ko jaaizmekle tiesi?

Bet tas miokardits ir nopietni? Un kapec atradis vainu isto visus arstus jaaiziet, citreiz pat var neatrast taopat.
Re: Miokardits
12.02.2014 12:40
Miokardīts ir pietiekoši nopietni ar mildronātu tur nebūs līdzēts, un jāiet pie kardiologa, jākonstatē miokardīta iemesls, ja vajadzēs kardiologs nozīmēs pie reimataloga vai cita speciālists. jauniešiem miokardīs viss biežāk rodas dēļ kādas neārstētas vai latentas sistēmslimības. Lai ko konkrētāk pateiktu ar Eho vien nepietik, vajadzīgi arī laboratorijas testi un cita izmeklēšana.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.02.2014 12:44 by nex.
Re: Miokardits
12.02.2014 12:59
Bet kapec arsts tad man nozimeja tikai mildronatu un viss, un nekur citur nesutija? Vrb vina uzskata ka man nav tik traki...? Vrb viegla pakape...nepatika tas teikums ka pateica ka sirds strada ka vecam cilvekam, taa tak nav sirds mazspeja? Un ja butu tad jau sledziena tas butu rakstits.

Kur ta man doties talak pie GA?Vina teica lai dzeru mildronatu un pec 2 menesiem atkartoju eho
Re: Miokardits
12.02.2014 13:05
Tu VD kaut kā ārstē?
Re: Miokardits
12.02.2014 13:15
Nu, tā ir tāda novelkošā taktika, nekas nav skaidrs - izrakstīsim mildronātu, pavilksim garumā, a varbūt tas miokardīts pats pāries! Protams, miokarda trofiskā finkcija var uzlaboties, simptomi pazust, kļūt sublatenti, un tad pēc kādiem 10 gadiem, bāc!! - infarkts vai sirds hipertrofija un akuta sirds nepietiekamība. Bieži miokardīta iemasls netiek atklāts, nu tad diagnozē ir idiopātisks miokardīrs un arstē to, kā nu māk, bet pirms tam jāizslēdz visi iespējamie varianti. Ja tu lieto alkoholu,amfetamīnus vai koku, tad miokardīts var kļūt par tavu labāko draugu uz ilgu!

Lai GA uzraksta nosūtījumu kardiologam.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.02.2014 13:16 by nex.
Re: Miokardits
12.02.2014 13:15
Jaa, dzeru flaunxolu. Doma no medikamentiem? Man pulss paatrinats jau sakas pirms fluanxola lietosanas. Bet par temu ko vari teikt?
Re: Miokardits
12.02.2014 13:16
Alkaholu lietoju reti un mazos daudzumos, vairs neko nelietoju.

tas tiesam ir bistami dzivibai ka var sirds apstaties un but pat infarkts man? Baac arsts neteica ka bistami
Re: Miokardits
12.02.2014 13:18
a kas tas ir - pazeminatu globala sistoliska disfunkciju?Tas ir tas miokardits?
Re: Miokardits
12.02.2014 13:23
Miokardīts, kā tāds nav bīstams tūlītēji, bīstamākas ir viņa sekas nākotnē, neārstēta miokardīta sekas - kardioskleroze, SIS utt. Tavā gadījumā miokardīts kombinējas ar tahikardiju, pulss 100 un vairāk, kā arī ekstrasistoles, un tie ir visai uztraucoši simptomi.
Fluxols ir bronhodilators, tas var paātrināt pulsu, bet cik noprotams 100 jau bija pirms fluxola lietošanas.
Re: Miokardits
12.02.2014 13:29
sistoliskā difunkcija, sirds kreisajā kambarī ieplūst nepietiekoši asinis, un līdz ar to sistoles laikā aortā tiek izsviests mazāks asins daudzums nekā vajadzētu.

Un miokardīts ir -sirds muskuļa iekaisums.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.02.2014 13:30 by nex.
Re: Miokardits
12.02.2014 13:37
nezinu tavu gadījumu, bet, varētu būt tā, ka sirds muskuļa iekaisums radījis tā kontraktivitātes ( saraušanās spēka) samazināšanos uz ko sirds ,lai nodrošinātu pietiekamu asinsriti, noreaģējusi ar biežāku sirds darbību ( tahikardiju), ....tas tā, ļoti rupji izklāstot.
Re: Miokardits
12.02.2014 14:04
Minēts gan bija fluanxols, kas ir neiroleptika.

Domāju, ka jādodas pie kardiologa uz nopietnu konsultāciju.

Iespējams arī, ka nav tikai VD, bet depresija, jo depresijas gadījumā bieži sāk slimot sirds.

Ārsti reizēm ne visai uzmanīgi uztver pacientus, kam ir VD, pat tad, ja viņiem ir kas nopietns, bet tā nedrīkstētu būt, tikai Tev ir jāiet pie speciālistiem (psihiatrs un kardiologs), nevis pie ģ. ā.
Re: Miokardits
12.02.2014 14:58
Es jau biju pie kardiologa vina mani nosutija uz EHO. Izrakstija betaloc zok zales no kuram man pulss nokritas tik zems ka kajas aukstas palika, vairs sis zales nelietoju!

Taisiju holteri, tur uzradija to supraventikularo tahikardiju un dienas videjo pulsu 110.

Si kardiologe cik nopratu ka man nav neka nopietna, nedaudz samazinats taa disfunkcija, frakcija 50% cik saprotu taa ir norma. Izrakstija mildronatu, laikam nekas traks tas nav...jautaju aptieka pazistamai teica ka miokardits nekas traks neesot, teica ka tas var but ari no kalija, magnija, kalcija nepietikamibas...divaini skan, bet taa nu teica.

Un no ta man varetu but tie elpas trukumi?

Visvairak mani nomoka ats nespeks, es varu ar kajam aiziet uz veikalu atpakal cela man jau paliek gruti, vairs nevaru paiet, jutos ka veca tantuka :(
Re: Miokardits
12.02.2014 15:30
Ja Tev ir VD, tad Tu esi mazliet komplicēts pacients, jo reizēm nevar saprast, kas no kā rodas.

Ieteiktu Tev pameklēt kādu ārstu, kas spēj cilvēku vērtēt un skatīt kopumā, bet tas droši vien nebūs valsts apmaksāts. Varbūt homeopāts vai tml.; kāds uztrauksies par placebo vai cukura tabletēm, bet homeopāti ir ļoti gudri kā cilvēki un arī kā ārsti, to varu tikai apstiprināt, varbūt, ka Tev jau zināmu skaidrību viesīs tikai saruna.
Re: Miokardits
12.02.2014 16:22
Nu jaa cits cilveks nesatrauktos par sito, es taka esmu VD slimnieks man tas viss ir tragiski :(
Re: Miokardits
12.02.2014 18:12
Tur arī ārstam ir grūti, jo līdzīgi simptomi var būt gan VD, gan miokardītam.

Ļoti nekaitētu vēl arī psihologs, jo tad Tu vismaz ar emocijām tiktu galā, un bilde būtu skaidrāka.
Re: Miokardits
12.02.2014 18:35
Man ir doma apmeklet psihoterapeitu.

Tgd taa trukst elpa, un nezinu no kaa no VD vai no sirds. Tas ir sausmigi. Runcane jus esat kads toposais arsts? Jo seit skatos komente gudri cilveki. taka arsti :)
Re: Miokardits
12.02.2014 18:39
es neesmu ārsts, bet biju feldšeris jeb (tagad) ārsta palīgs, taču medicīnai līdzi sekoju, ar to arī darbs joprojām saistīts, iesaku to, ko zinu; vairāk to, pie kāda ārsta vai speciālista labāk vērsties.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.02.2014 18:46 by Runcene.
Re: Miokardits
12.02.2014 19:11
Nu tad jau tev jazina vai tas ir nopietni kas man ir vai ne? Un vai pietiks ar mildronatu? Vai man jaapmekle endakrinalogs? Ok, sapratu pie kardiologa kurs nosutija mani uz eho es aiziesu, lai atkarto holetri.
Re: Miokardits
12.02.2014 19:29
Nex jau uzrakstīja, ka var kļūt nopietni, tā arī ir.

Miokardīts ar laiku var nest sev līdzi komplikācijas.

Es uzklausītu vēl viena kardiologa viedokli. Man nepatīk, ja par sirdi utt. lietām saka, ka sīkums. Dzīve rāda, ka tā nav.

Ja par endokrinologu, tad, piem., uz vairogdziedzera hormonu analīzēm vispirms var norīkot ģimenes ārsts, dīvaini, ka neesi jau nosūtīta.

Un vēl es domāju, ka depresijas vai VD gadījumā pret nespēku un svīšanu Tev palīdzētu psihiatra izrakstītās zāles, bet diemžēl diezin ko nelīdz. Tā kā jārok citur.
Re: Miokardits
12.02.2014 19:55
Analizes ir nodotas uz vairogdziedzera hormoniem, tur viss ok!

Tad vajadzetu vel citur vekt to pasu EHO? Uz sito eho gaidiju 1,5 menesi , atkal bus jagaida vai pa 20 ls +- jamekle.
Re: Miokardits
12.02.2014 21:24
Es domāju, ka jauns Eho nav tik svarīgs, bet ārsta viedoklis, vari vēl parunāt ar šo pašu, jo pati saki, ka visu aizmirsi pajautāt, pašai uz vietas jābūt neatlaidīgākai :)

Un, ja pārtrauci vienas zāles lietot, tad jārunā ar ārstu, vai nevajag kādas citas. Eku nupat sievietei ziedojumus vāc, kur sirdi nobeigušas slimas plaušas.

Forumā Tu nevari uzzināt vairāk nekā no ārsta, kas ir specializējies kardioloģijā un kam ir visi Tavi dati.

Bet, ja mans privātais viedoklis un ja šī doka atkal pateiktu, ka viss puslīdz ok, es palūgtu visu izmeklējumu rezultātus un aizietu pie vēl viena kardiologa. Virtuālajā vidē Tu vari paguglēt, kādus kardiologus cilvēki iesaka.

Tagad normāla medicīna ir par maksu, nekur neliksies + ja dabū kādu diagnozi, tad ņem rokās tīmekli un lasi, mūsdienās pacientiem jābūt izglītotiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.02.2014 21:26 by Runcene.
Re: Miokardits
12.02.2014 21:31
Nu iesu pie tas pasas kardiologes un teiksu ka partraucu zales tahikardijai lietot. vina gribeja lai palietoju 2 nedelas zales un taisu holteri pa jaunam, bet nelietoju tik ilgi zales un neaizgaju uz to holteri. bus jajiet jasaka, jadzer citas zales un tad atkal holteris.

man tik daudz problemu + vel iesnas ilgstosas 3 gadi, beigas starpsiena skiba, jaoperee...vrb no tam iesnam miokardits izveidojas? taa jau skaitas slimosana ari.
Re: Miokardits
13.02.2014 12:05
deguna starpsienas izliekums nevarētu būt par cēloni miokardītam, bet sliktai pašsasjūtai un hroniskam deguna blakusdobumu iekaisumam gan, bez tam naktī tādi cilvēki parasti elpo caur muti, reizēm krāc, tiek kairināts simpātiskais nervs, traucēta normāla plaušu ventilācija, kā rezultātā miega traucējumi, iespējamas priekškambaru ekstrasistolijas, tahikardija, nakts svīšana, no rīta nogurums un visa pārējā VD buķete. Tā deguna starpsiena ķirurģiski ir viegli labojama un to arī vajadzētu darīt, operācija nav sarežģīta, ja vēl būtu gadi 60, tad vēl tā, bet nu 24, tas jāizdara tākā būtu gan..
Re: Miokardits
13.02.2014 15:12
Lasiju ka maz kam kkas mainas pec tas operacijas, ka deguns pec paris menesiem atkal ir ciet!

Jaa, tiesa gan es kracu, pa dienu deguns ir vala, elpoju normali, ka apgulos taa viena puse ciet, otra vala. Tad vrb man ta tahikardija no deguna, jo sirdij pa maz skabeklis tiek, tapata ri smadzenem.
Re: Miokardits
21.02.2014 11:39
Man kads dakteris varetu te izskaidrot vai sistoliska disfunkcija pazeminata ir sirds mazspeja vai ne? Vai sirds mazspeja ir diastoliska disfunkcija ?

GA teica ka parasti ir nogurums, nespeks, teica lai padzeru to mildronatu 2 menesus un tad eju pie kardiologa, protams, atkal aizmirsu pajautat vai ta ir sirds mazspeja un vai arstejosa :)
Re: Miokardits
25.02.2014 08:42
sirds disfunkciju nevarētu nosaukt par sirds mazspēju, tā iemesla dēļ, ka sirds mazspējas jēdziens ir visai izplūdis un neprecīzs, parasti pie sirds mazspējas, hroniskas vai akūtas ir sistoliskā disfunkcija, bet ne vienmēr sistoliskā disfunkcija ir sirds mazspēja. sistoliskā disfunkcija vienkārši nozīmē to, ka sirds muskulis saraujās ar mazāku spēku nekā vajadzētu, diastoliskā disfunkcija savukārt, tā rupji sakot ir tad, kad sirds muskulis neatslābst pilnīgi un sirds nepietiekoši piepildās ar asinīm, diastoliskā disfunkcija arī varētu būt sirds mazspējas pazīme, bet nevar vienu atsevišķu simptomu tā uzreiz nosaukt par sirds maspēju, sirds mazspēja ir komplekss jēdziens un kā jau teicu visai nekonkrēts.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.02.2014 08:47 by nex.
Re: Miokardits
25.02.2014 09:11
Runcenei. Vai šī nav desa?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: