b12 asinis pa daudz

Aizsāka marta9992 

b12 asinis pa daudz
14.04.2014 12:40
Man ir paaugstinaats b12 asinis - 867 jabut lidz 663
No ka tas varetu but? Vitaminus nelietoju.
Dzeru antiflat un pangrolu. tris nedelas atpakal dzeru antibitikas, un pirms nedelas beidzu dzert omeprazolu. Bija gastrits ar helikobakterijam.
Viss parejas asins analizes labas
esmu parbaudijusi aknas, nieres.
Man butu jasatraucas?
Pie kada arsta man butu jaiet?
Re: b12 asinis pa daudz
14.04.2014 21:58
Tas jautājums te forumā nesen cilāts. Nevienam nav nekādi konkrēti ieteikumi un visi iesaka gaidīt kad parādīsies kādas nopietnākas problēmas kuras tad arī sāks ārstēt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
onka
Re: b12 asinis pa daudz
14.04.2014 22:11
Nebūtu jāuztraucas.
Re: b12 asinis pa daudz
14.04.2014 22:37
Kadas veselibas problemas...
Viss ir parbaudits un ir labas analizes.
Varbut pati esmu ko lietojusi kas paaugstina
Re: b12 asinis pa daudz
15.04.2014 02:01
Nu tad neuztraucies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: b12 asinis pa daudz
15.04.2014 09:21
Principā nojaušu kas par vainu. Bet es nekad nerunāju ar pacientu ja nezinu viņa dzimumu,augumu /svaru un aptuveno vecumu. Tad vēl, cik gadus slimojam ar gastrītu? Kādas ir menustrācijas,ja sieviete (lielas, mazas)?
Lai saprāts
Re: b12 asinis pa daudz
15.04.2014 11:57
29 gadi 51kg garums 158cm
Man hau berniba teica ka esot gastrits bet es nebiju kobru taisijusi. Pirms diviem gadiem taisiju teica ka apsartis. Un tagad raisiju 4 nedelas atpakal un erozivs gastrits ( hronisks gastrits) izdzeru antibiotikas un omeprazolu. Taisiju kobru jo bija slikta dusa. Izdzerot zales ta slikta dusa vel ar vien ir varbut nav tik traka, bet ir:( vairak ka atraugas un slikta dusa ir kakla. Nekas nesaap.
Visas analizes ir labas tik tas b12 nedaudz paaugstinats. Nezinu varbut no omeprazola
Mazdakteri: ko domaa tu?
Re: b12 asinis pa daudz
15.04.2014 21:36
Domāju, ka visu pa plauktiņiem saliks gastroenterologs. Pie gastrītiem ir traucēta dzelzs uzsūkšanās. Tad sākas visādi joki ar feratīniem B gr. vitamīniem.
Gastroenterologs, dietologs un labs cīņas spars. Pagaidām katastrofu neredzu.
Lai veselība un prieks.
Re: b12 asinis pa daudz
16.04.2014 06:56
Paldies, bet man ir vel viens varbut stulbs jautajums. Bet ja man butu kungu vezis dakteris tak butu redzejus kaut ko fibragastroskopija???
Vnk tads ka kunkulits ta ka skebinasana jau divus menesus vairs nezinu ko domat;( nekadas sapes:(
Re: b12 asinis pa daudz
16.04.2014 09:51
FGS redz, ja kas. Pie tam parasti no aizdomīgās vietas vienmēr noņem paraugus morfoloģiskai pārbaudei. Iesaku saskaņojot ar ĢA fibrogastroskopiju veikt pēc gada.
Lai veselība,cerība un veiksme.
Re: b12 asinis pa daudz
16.04.2014 10:30
Liels paldies Jums.
Tad jau slikta dusa ( gaisa atraugas un tada skebinasana bez vemsanas un vedera sapem) ir normala paradiba pie gastrita?
Vel viens jsutajums. Jau nedelu nedzeru omeprazolu, bet paedot vienalga ko ir skaba garsa mute ( dedzinasanas nav) ta skaitas skabe paaugstinata?
Re: b12 asinis pa daudz
16.04.2014 17:13
Mazdakteri, jums taisniva ferritins ir pazeminats 0.4 un b12 ir 812.
Sobrid nedzeru nekadas zales.
Biju pie gastroenterologa vinjs saka ka nav saistits ar vinju.
Varbut padzert ferretab?
Asins analizes oarastas taisiju pirmdien tur viss ir labi.
Re: b12 asinis pa daudz
16.04.2014 20:49
KO un kā dzert jādomā kopā ar GA.
Lai veselība un pacietība.
Re: b12 asinis pa daudz
16.04.2014 21:04
Jaa man laikam nav paveicies ar gimenes arstu. Saka lai oagaidam nedarot neko. Lai divas nedelas padzeru omeprazolu.
Tapat Paldies tev.
Man ir daudz gadu (70),sieviete,vainu var būt daudz-nesūdzos. Bet tomĕr ļoti traucĕ biežie krampji augšstilbos un apakšstilbos,ceļos naktī 3-4 reizes,staigāju pa istabu,jo citādi nepāriet. Mg ir normā,vai tas var būt no paaugstināta vit.B12 asinīs? Vai tas arī ir drīzāk no manām muguras problĕmām-vairākas diska trūces,spondiloze? Arī čurāt skrienu visu nakti. Bet,jautājums ir par paaugstināto B12.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 19?
Ziņa: