Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm

Aizsāka SolarStone 

Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
05.07.2014 10:22
Es domāju, ka Tev varētu derēt homeopāts.

Vismaz viens no viņiem Latvijā praktizē arī kā LORs.
Godīgi sakot, es homeopātijai neticu. :(

Ā, atcerējos šajā, griešanas saistībā vienu gadījumu no savas dzīves. Bija man uz locekļa netālu no tā pamatnes izveidojies kaut kāds zemādas veidojums puscentimetra diametrā. Izmisumā mēģināju ar adatu durt (jā, tāds es ekstremālis :) ) , domāju kaut ko izspiedīšu, bet nekas nespiedās, izņemot asinis.. nu ko, saņēmos iet pie ārstes pa tiešo, bez visiem ģimenes ārstiem. Aizbraucu uz Auru, bija jau pavēls, bet reģistratūrā saka, ka viena dermatoloģe vēl varbūt nav aizgājusi, darba laiks ir beidzies, bet tipa vēl tur kaut ko darījās savā nodabā. Es steidzīgi dodos uz kabinetu, bet tas jau ir ciet, iegrimu pārdomās uz minūti un te nāk samērā jauna sieviete, gadi 35 laikam un saka man kaut ko. Izrādījās tā bija viņa, piekrita apskatīties, kas man tur ir, paskatījās, teica, ka veidojums ir pārāk dziļi un ar lāzeru neko izdarīt nevarēs diemžēl, ka visdrīzāk jāsamierinās, ka tas tur tā arī paliks. Bet pati uzzvanīja kaut kādam tur baigi labam flebologam un pierakstīja mani pie viņa uz vizīti. Un pat atteicās no manis paņemt naudu. :O
Pēc kāda mēneša pienāca mana kārta iet pie tā flebologa. Par manu izbrīnu viņa bija tur (tā pat nav Auras ēka), flebologs apskatījās un pateica, ka arī visdrīzāk jāsamierinās, nu var tipa izgriezt, bet tad paliks rēta no šuves un tas neizskatīsies labāk par to, kā ir tagad.. Bet viņš man piedāvāja pamēģināt jaunu ASV smēri, precīzāk silikona gēlu rētu ārstēšanai, kas veido specifisku aizsargslāni ap to vietu un tad zem tās sāk uzlaboties organisma reģenerācijas procesi utt. 5g tūbiņa maksāja ap 30 Ls. Un teica, lai pacietīgi, 2reiz dienā smērēju virsū , no rīta un vakarā. Tā es arī darīju, kā nekā loceklis tak!
Pie tam šī burvīgā ārste pēc flebologa apmeklējuma vēlreiz mani apskatījās (pati to gribēja darīt un bez maksas!), pateica, ka viņas meitai arī uz krūts ir līdzīgs veidojums, tikai lielāks un ka var vēl pamēģināt ievadīt zem ādas kaut ko tur, kas izšķīdina, vienīgi tad pacēluma vietā būs iegrimums. Bet teica, lai es pamēģinot no sākuma šo gelu. Teica, ka meitenes tādiem sīkumiem īpaši uzmanību nepievērš, pie tam man nav baigi redzams. Par prognozēm runājot, teica, ka ļoti retos gadījumos organisms var pieveikt flebomu pats, īpaši, ja organismam piepalīdz.
Un šis izrādījās arī mans gadījums!! Esmu ārkaŗtīgi paveicīgs tai ārstei, es biju viņas vārdu pierakstījis, bet diemžēl pazaudēju to lapiņu. Ļoti gribētu viņai pateikties par tādu attieksmi pret mani un tādu iznākumu. Zelta cilvēks, zelta ārsts!
Cita būtu nosūtījusi uz graizīšanu kā tagadējā situācijā ar mandelēm. Protams, tas flebologs arī ļoti labs izrādījās, jo es pat pats uzstāju, ka negribu tādu veidojumu uz sava locekļa! Bet viņš mani atrunāja un deva cerību ar to gēlu.
No sākuma nekādu izmaiņu nebija, bet pēc 2 mēnešiem tajā veidojumā (nu jau kopumā gads bija pagājis, kamēr biju sadzīvojis ar to flebomu) sāka kaut kas notikt, uz ādas virsmas sāka veidoties pumpa, caur kuru varēja izspiest strutas. Tad pēc izspiešanas nedaudz samazinājās veidojuma izmērs un viss turpinājās pa vecam, tad pēc kāda mēneša situācija atkārtojās un tas vēl nedaudz samazinājās. Tad pēc trešās izspiešanas reizes pēc vēl pāris mēnešiem āda sāka pilnībā dzīt, bet veidojums bija palicis gandrīz nesataustāms un brīnumainā kārtā pilnībā pazuda! Es vēl katru vakaru pirms gulētiešanas koncentrējos uz to vietu, domāju, iztēlojos kā dziedinošā enerģija ieplūst tajā veidojumā un izārda to. Kā tas veidojums paliek mazāks un mazāks. Un tā arī notika, gēls, ticība vai viss kopumā, bet iznākums ir tāds, ka viss tur ir pilnīgi vesels bez pēdām par notikušo.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
05.07.2014 14:28
Manā acu priekšā ir kādreiz hroniski slimojoši cilvēki, kam homeopāts palīdzēja sakārtot dzīvi. Pirmā vizīte bija apmēram 1,5 stundas, pašiem arī bija jābūt gataviem uz daudzām izmaiņām gan sevī, gan dzīvē, un kopā jāsaka, ka rezultāts ir ļoti labs, tas ir psihoterapijai radniecīgs pasākums, kas palīdz izprast problēmas cēloņus.

Man ir pārliecība, ka tieši tur ir homeopātijas jēga, ne jau tais cukura graudiņos. Man zināmu ļaužu lokā suns kopā ar mazu bērnu izēda vairākas pudelītes ar tiem graudiņiem... ne vienam, ne otram ne silts, ne auksts.

Lai nu kā – mans viedoklis.

Domāju, ka Tevī pašā mīt gana daudz resursu sev palīdzēt, bet Tu meklē mātišķas dakteres, lai "palaiž" procesu. Paguglē ļaužu atsauksmes, un gan jau tādu beidzot atradīsi, bet rēķinies ar to, ka LORi ir ķirurgi, un ķirurgi vienmēr ir agresīvāki. Bija viena ļoti iejūtīga bērnu daktere LOR jomā, bet diemžēl jau citā saulē. Pārmēru liela iejūtība saēd cilvēku pašu... Tā, lūk.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
05.07.2014 14:36
Nu mani, piemēram, mana klepus dēļ un kakla apsārtuma dēļ ģimenes ārste nosūtīja pie LORa ar diagnozi "hronisks tonsilīts" uz krioterapiju, kas arī ir tā piesaldēšana, kā man paskaidroja. Gāju pie LOR savā poliklīnikā, viņa noklausījās visu, ka sman stāstāms, paskatījās, noraidīja diagnozi, un nebija nemaz tik naska ne tur saldēt, ne griezt ko. Tiesa gan, man jau arī nav nekādi problēmu ar kaklu īpaši. Stāstu, jo man tā dakterīte patika. Iļģuciema poliklīnikā pieņem.

Un vispār es te palasījos netā par tām draņķa helikobaktērijām. Runā, ka arī tās ir atbildīgas par imunitātes graušanu.
Un zinu, ka pulmonologs savulaik vienam cilvēkam ar kuņģa problēmām kā reiz vēl pastāstīja to, ka ja labi neveras kuņģa vāks ciet, pa barības vadu augšā nāk gāzes un mēs paši tās pa tiešo ieelpojam, un apdedzinam plaušas. Tb - ja jau tev arī tur viss tajā kuņģī notiek, varbūt tas arī kaut kādā mērā izasuc tos tavus kakla iekaisumus. Kaut gan mandeles pašas par sevi var pārvērsties par infekciju perēkļiem. Neesmu ārsts :)
Katrā ziņā ir par ko padomāt. Sanāk, ka man ir divi imunitātes grāvēji. Savu vairogdziedzeri esmu savedusi kārtībā cik nu iespējams uz šo brīdi, laikam tagad kārta vēderam.

Un vēl - esmu dzirdējusi interesantus stāstus par kriosaunām - imunitātes uzlabošanai un stiprināšanai. Ir doma pamēģināt.



Edited 2 time(s). Last edit at 05.07.2014 14:40 by piu.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
05.07.2014 15:17
Ir apstiprinājies, ka daudziem cilvēkiem šī baktērija nekādu postu nenodara; svarīgāk ir likvidēt atvilni (ja iespējams) vai lietot skābes mazinātājus. Situācija ar kaklu tad var krietni uzlaboties.

Man ir pieredze, ka LORi jautā par atvilni; SolarStoune doktorša pilnīgi garām.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
05.07.2014 16:13
Runcene,
Jā, es lasīju. Par tām baktērijām viedokļi dalās.

Arī man šķiet jocīgi, ka ārsts negrib zināt neko, kas bijis iepriekš.

Es vispār pie ārstiem nu jau staigāju pati ar savu "medicīnsko karti" :D Visus slēdzienus un analīžu rezultātus saglabāju. Un kad eju pie kāda, tad visu čupu līdzi, lai skatās, kam interese ir :D
Jā, tas gastroenderologs arī teica, ka atvilnis ir jāarstē, dzerot tabletes.. Bet man bail pie ģimenes ārstes iet jau kuro reizi, esmu viņu izbesījis un pateiks, ka tās ir muļķības un vnk ape'du kaut ko ne to un salamās kā parasti.. Un jā, es tai lorei atnesu savu karti, kur bija arī kuņga kobras izmeklējums ar to atviļņa slēdzienu, tam viņa pat vsp uzmanību nepievērsa. un vsp uz kunģa izmeklējumu mani nosūtīja pirmā lore, kura teica par aplikumu uz mēles saknes, bet ģimenes ārste pateica, ka tas ir normāli pie kakla infekcijas un ar kuņģi tam nav saistības. Cik ārstu, tik viedokļu.
Tāpēc gribēju vismaz pie reizes kko ar kaklu izdarīt, lai jau pie reizes ar abām lietām iet.
Par laimi kuņģī tās heliobaktērijas man neatrada.

Un godīgi sakot, es īsti nesaprotu ar to beta hemol. st. no grupas G. Daudzos avotos teikts, ka ar to parasti normāli cilvēki neslimo, resp., angīnas tas izraisa tikai diabētiķiem un vēl tur kaut kādiem īpaši neveseliem cilvēkiem. Angīnas cilvēkiem parasti izraisot A vai B grupas beta hemol. st. Šo faktu arī visi ārsti ignorē un neko par to nav pateikuši man.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
05.07.2014 17:46
Nu ja...

Es sen būtu kādā aptiekā izdiņģējusi kādu omeprazolu; 20 mg droši vien vajag. Palieto biku un paskaties, kas ar kaklu. Pēc tam var domāt tālāk. Un gastro slabo bija izrakstīt? Ja slabo, tad lai ģimenes doka raksta, nav ko kompleksēt.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
05.07.2014 19:32
A tas omeprazols samazina skābes? Hmm.. un cik ātri varēs manīt izmaiņas? Un ja ir tās tizlās baktērijas, arī var to omeprazolu? Man vienkārši ir tāds mājās, kā izrādās :D
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
05.07.2014 19:52
Palasi omeprazola aprakstu.

Izmaiņas?

Nu es jau neesmu gaišreģis, bet ir ļauži, kam vairs nededzina pāris dienu laikā. Pašas elementārākās zāles, parasti pirmās, ko izraksta.

Par baktērijām jau teicu: vairāk sliecos domāt, ka viņām nav nekādas nozīmes un bīstamības. Mūsdienās urbānais cilvēks vidēji ir nervozs, neba visiem ir baktērijas, kam iekaisums... ir pārbaudīti veseli, mierīgi ļauži, kam ir baktērija, bet nav iekaisuma... par čūlu pat nerunājot. Par to jau Mozus laikos bija apraksts, kāds nervozais tips slimo ar čūlu...
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
05.07.2014 20:16
Runcene
Es jau nesaku,ka esi gaišreģis :) Un ar "izmaiņas" es kā reiz domāju, cik ātri pazūd tā sajūta kaklā. Tieši gribēju dzirdēt "bet ir ļauži, kam vairs nededzina pāris dienu laikā" :)
Un neņemšos par tām baktērijām neko iebilst, kā jau teicu, zinu, ka viedokļi dalās. Lai ārsti spriež un palīdz man visu sakārtot.

SolarStone
es savulaik nomainīju ģimenes ārstu tā iemesla pēc,ka viņai lielais vairums pacientu bija vecas kundzites, un viņa uzskatīja, ka jauni cilvēki nopietni neslimo. Kad biju pie viņas ar sūdzību, ka pusgadu ir nelaba dūša un reibst galva, vienīgais ko viņa pateica - kas tad tev, jaunai, var kaitēt?! Padzer vitamīnus!
Tieši šādas attieksmes dēļ negāju pie viņas vispār, un pie ārstiem kā tādiem.
Kad pagājušajā rudenī jutos pavisam slikti, vienkārši ņēmu un nomainīju ārsti. Tā, kas tagad ir - seko līdzi, uzklausa un nosūta, kur vajag. Un arī iespējams, tāpēc, ka ir mana bijusī pediatre - ārstēja mani, kad biju vēl bērns.
Varbūt tur, kur ir tavs ģimenes ārsts, tev ir zināms kāds cits, runīgāks, ieinteresētāks utt.
Tas omeprazols 20 mg ir recepšu ripas?

Par ģimenes ārsti runājot. Viņa mani arī no bērnības ārstē tipa, bet nez, nomainot uz citu tas atkal ir kaķis maisā. Redz, jau kuro reizi pārliecinos, ka LORs nekāds, tā kā tur būs jāmaina katru nedēļu, lai atrastu kko sakarīgu...
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
06.07.2014 21:27
Nezinu,cienītā nav lasījusi līdzīgās tēmās manus ieteikumus. Atvilnis tās ir ne tikai kuņģa skābe. Bet arī žults. Sevišķi ja ieēd ko treknu.
Ir jāēd biežāk bet mazām porcijām. Nedrīkst ēst pārāk asu un kairinošu. Nedrīkst tūlīt pēc ēšanas likties garšļaukus. Gultai obligāti jābūt pceltam galvgalim.Zem galvgaļa kājām jāliek kaut kas ,kas paaugstina galvas līmeni vismaz 15 *.
Nekāds LORs pret atviļņa radīro apdegumu (kairinājumu) palīdzēt nevar. Skābi mazina omeprazols. Vēl var uz nakti iedzert Almagel pieniņu.Viņš daļēj apsegs barības vadu un mazinās kairinošo ietekmi.Tomēr galvenais ir neļaut no kuņģa "izlīt'' tās saturam.
Ar ārstiem vajag sadarboties, nevis mainīt tos,kā sezonas cimdus.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
06.07.2014 21:39
Esmu manījusi, ka daži diezgan nervozi cilvēki neprot ar ārstiem runāt. Piekrītu Mazdakterim par tiem cimdiem: vajag uzdot jautājumus arī sev par savu taktiku.

20 mg omeprazols ir recepšu zāles, 10 mg bez receptes, bet Rīgas Centrāltirgus aptiekās es parasti nopērku gandrīz visu, ko gribu :D (bet es to neteicu)....
Sadarboties ar ārstiem, kas grib mani graizīt uzreiz?
Un par atvilni runājot, godīgi sakot man tikai paretam ir bijusu dedzināšana, kas traucēja gulēt. Reizi pusgadā apmēram.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
07.07.2014 10:58
SolarStone

Katrs savu reizi var iekrist, tas tagad nav jāvispārina un uz to nevajag ieciklēties ... Mēģini konstruktīvāk, palasi, ko tauta raksta šeit un citos forumos.

Ja Tu taisi uz ārstu neapzinātu spiedienu, lai viņš būtu "uķi-puķi", kāds mazāk diferencēts var tieši tāpat (neapzināti) sapsihoties.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
07.07.2014 11:02
Tā ir tikai Tava veselība, Tava dzīve, Tava izvēle.

Ja Tev ir motivācija, Tu tiksi galā. Ja nav, tad viss.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
08.07.2014 09:15
Vai šī tēma netiek pārvērsta par neauglīgu ,garlaicības māktas dāmītes pļāpu salonu?
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
08.07.2014 09:56
Man šķiet, ka SolarStone nebija dāmīte, bet nu uz to pusi jau ir :)
Omeprazols 20mg izrādījās bezrecepšu, tagad sāku dzert, redzēs, vai kko uzlabos.
Loru pagaidām neatradu. Un diskusija būtu produktīvāka, ja kāds varētu ieteikt cilvēcīgu un gudru loru, nevis graizītāju- aizvainoto egoistu.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
11.09.2014 11:53
Atskaitei
Izdzēru uz savu galvu visu omeprazolu cik mājās bija toreiz, ievēroju Mazdaktera padomus par negulēšanu pēc ēšanas, par galvgaļa paaugstināšanu un visu citu.. Riebīgā kasīšanās kaklā ir pazudusi, un vispār viss ir uzlabojies.
Pateicos jau kuro reizi par ieteikumiem te, un citās diskusijās
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
15.02.2015 17:42
Un tātad, izdomāju padalīties, kā man iet uz doto brīdi. :) Cits niks, jo aizmirsu ieejas paroli SolarStone nikam.

1. Paldies Dievam, ka toreiz man izdevās tomēr pēc rekomendācijām atrast to foršo Lori no 1. Rīgas slimnīcas, aizmirsu kā viņu sauca, uz burtu A sākās vārds. Viņa arī toreiz teica, ka kaut arī man ir šīs baktērijas atrastas, tās reti kad ziraisa angīnas, pie tam ja reiz man vairs nebija temperatūru, bet kakls tāds, tad jāmeklē citi iemesli. Teica, ka neiesaka greizt ārā mandeles un nākt pie viņas kad būs nākamā epizode, jo uz to brīdi es jau biju apārstējis kaklu. Un tātad, līdz šim brīdim man nebija neviena angīna, ar kaklu nav problēmu. Palīdzēja kālija permanganāta skalošanas. Es rudenī vēl pāris reizes biju paskalojis ar to kaklu, kad likās, ka nedaudz sūrst un viss. Uz mandelēm nekāda aplikuma nav un tajā ziņā nekas netraucē. Tā kā šeit es izdarīju secinājumu nepaļauties uz visiem ārstiem, īpaši, ja pašam liekas, ka tas anv pareizais ceļš. Ir daudz šausmīgu ārstu, kuri nekad neiedziļināsies jūsu problēmā, nedomās labākos risina'jumus, bet paņems kaut kādu vidējo standarta un viss.
Ā, vēl. Es toreiz sāku nodarboties ar hatha jogu. Visu vasaru katru dienu, tiešām nevienu dienu neizlaižot es jogoju, varbūt tas arī bija kā pozitīvais faktors, lai tiktu galā ar angīnu.

2. Radās jaunas pārdomas par manu sociofobiju ar panikas lēkmēm. Nu pirmkārt jāsaka, ka man no 20 gadiem sākās kaut kādi dīvaini stāvokļi, un tikai tagad es nodefinēju, kas tas ir. Viss sākās ar to, ka es sajutos dīvaini dezorientēts, sēžot lekcijā un rakstot kontroldarbu universitātē. Tas bija pirms teju 7 gadiem. Pēc tam sākās stipras galvassāpes, ka neavrēju pagriezt galvu, gaisma grieza acis. Tā tas turpinājās, tad bija efekti ar roku un sejas tirpšanu. Īslaicīgu nespēju sakarīgi parunāt. Viss parasti sākās ar zibsni gar acīm. 20 min pēc tā parasti sākās stipras galvassāpes. Jāatzīst, ka tas viss turpinās arī joprojām, tomēr esmu atradis metodes. Esmu sapratis, kas tas ir. Man ir migrēna ar auru. Izlasījis padaudz literatūras saprotu, ka nav ne mazāko šaubu par šo simptomu. Man perfekti palīdz ibumetīns 400mg, ja es to iedzeru "auras" jeb vizuālā gļuka laikā, man ir ka'das 10 min laika, lai paspētu iedzert ibumetīnu, ja es to izdaru, tad galvassāpes nesāksies un viss noritēs vieglā dezorientācijā. Ja nepaspēšu iedzert, tad būs stipras un ilgas galvassāpes. Kāpēc es šo rakstu? Tāpēc ka man radās aizdomas par to ,ka sociofobiskām panikas lēkmēm ir saistība ar auras migrēnu. Pie tam es atradu, lūk, kādu rakstu: http://www.medscape.com/viewarticle/779108
Rādās, ka problēma nav tik daudz psihosomatiska, cik reāli bioloģiska. Acīmredzot, traucēta serotonīna apmaiņa ir pie vainas visam šim. Piem tam jāpiebilst, ja esmu dzīves laikā mēģinājis ne tikai psihotropos neiroleptiķus un fenozepāmus toreiz pie psihiatra, bet arī klasisko zālīti un maģiskās sēnes. Nevienā no gadījumiem šīs vielas, kas ir serotonīna un dopamīna antagonisti, neradīja man nekādu efektu salīdzinot ar citiem cilvēkiem. Varbūt kādam no jums ir kādas pārdomas šajā sakarā? Labprāt palasītu.

3. Imunitātes dīvainības turpinās. Galvenā problēma ir herpess. Esmu nolēmis sākt supresīvo terapiju. Pats. Diemžēl neatradu nekādu atbalstu ārstu vidū, nedz pie ģimenes ārsta, kurš pret to izturējās diezgan vienaldzīgi, nedz virusologs, kurš toreiz vienkārši ieteica dzert aciklovīru, kad ir izsitumi un viss.. Pagaidām izskatās, ka supresīvā terapija strādā. Uzliesmojuma laikā lietoju arī L-lizīnu, ja lielā trieciendevā to kombinēt ar aciklovīru, no aukstumpumpas tieku vaļā 4 dienu laikā. Jautājums paliek atklāts, kādēļ esmu pakļauts tādai herpess vīrusa agresijai. Ā, vēl uz lūpas iekšas mēdz būt vienā vietā stomatīts. Lasīju, ka tā varētu būt organisma reakcija uz herpess vīrusu. Vsp tajā vietā lūpā iekšā ir vienmēr sajūta, ka tā bik lielāka.. Tā ir bijis jau diezgan sen. Vēl saistībā ar imunitātes jautājumu. Nav pārāk laba sejas āda. Īpaši vaigu augšdaļā, respektīvi pumpas ik pa laikam un apsārtumi lokāli. Laikam sēnīte vai kas tāds. Labi palīdz salicīlskābe, ko pret akni izmanto. Kandidoze ir pazudusi kopā ar angīnu vai kas nu tas bija. Tā kā joprojām esmu meklējumos un pārdomās. Ko jūs par to visu domājat? Varbūt ir ieteikumi, kur var atrast kādu spēcīgu ārstu, kas to visu apskatītos kopumā? Varbūt tomēr man ir kāda apslēpta hroniska slimība? Varbūt diabēts? Visādā ziņā daudz kur literatūrā rakstīts par diabēta nozīmi imunitātes lietās, pie tam herpess bieži vien ir kā indikators tam.
Ā, un runājot par to atvilni. Padzēru Omeoprazolu , kad bija proble'mas ar atvilni, pāris dienas uz atviļņa periodu un ziniet, paldies Dievam jau vairākus mēnešus nejūtu nekādu skābes ietekmi uz barības vadu. Varbūt tas arī bija viens no iemesliem kakla problēmām.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.02.2015 17:48 by SolarStone1.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
15.02.2015 18:13
Patīkami. Apsveicam. Tomēr lai " ieietu " atkārtoti tavā personībā, man vajag vēlreiz tavu dzimumu,vecumu ,augumu un svaru.
Vēl , par kālija permanganātu (zilie graudiņi ). Vajag ļoti uzmanīgi. Nieres un punktveida apdegumi kuņģī , ja netīšām norīsi grudiņu. Pat līdz čūlai un perforācijai.
Pie viena pasaki vai ar 'žilbinoso gaismu' esi bijis pie neirologa? Tikai godīgi! Vai ir taisīta galvas encefologramma? Kaut ko atceros bet baidos kļūdīties.
Lai veiksme.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
15.02.2015 19:55
Vīr., 26, 180cm, 85kg.

Es zinu par zilo graudiņu bīstamību, ļoti spēcīgs sārms. Tāpēc es beru vienu vai pāris ļoti mazus graudiņus tikko izvārītā verdošā ūdenī glāzē un cītīgi maisu. Lai sanāktu rozā krāsas ūdens, ne stiprāku. Pats interesantākais ir tas, ka šī vecā, psrs laiku metode nostrādāja daudz labās salīdzinot ar Hexoral un pat antibiotikām.

Par žilbinošo gaismu un neirologu. Esmu bijis uz ECG, jā, pirms psihiatra. Tas bija 2009. g. Slēdziens bija tāds:
"Pazemina'tas voltāžas EEG. Pamatritms - reducēts, no sm. mug.d. dominē alfa aktivitāte, ar vid. frekvenci 9-11 hz, ar nelielu amplitūdas asimetriju dx>sin. Paroksizmāla rakstura izmaiņas neizteiktas - atsevišķu, viegli saasinātas formas alfa spektra viļņu bilaterāli sinhronu, neizteiktu ģeneralizētu paroksizmu veidā, izteiktāk HV ietekmē. Fokālas izmaiņas un epilepsijai raksturīgas EEG izmaiņas nereģistrējas. "
Kaut arī vikipēdijā raksta, ka tā migrēnas aura ir epilepsijas pavieds vai kaut kas ar to saistīts, jā.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
16.02.2015 00:17
Varbūt vienkārši C vitamīnu palietot vairāk un nafigs nevajadzēs neko supresot...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
16.02.2015 09:56
Ja pret epilepsijas zāles palīdzēja, tad tās ir jāturpina lietot. Nedrīkst lietot alkoholu. Jāskatās,kas izsauc auru.
Lai veiksme.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
16.02.2015 10:15
Neviens man nav konstatējis epilepsiju un nekādas zāles es neesmu dzēris..
Sveiciens, gribētos zināt kā šis stāsts ir beidzies pēc šiem gadiem?
Dīvaini lasīt visu, it kā pati būtu rakstījusi, identiski.
Vai izdevies izveseļoties? :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 21?
Ziņa: