Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm

Aizsāka SolarStone 

Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
07.06.2014 22:25
Tā ir tāda pieeja, ko ilgstoši nevajag, tur iemāca tehnikas un vēl šo to.

Ja aiziet, tad aiziet, ja neaiziet, tad neaiziet, cik pašam būs resursu, bet tur nekā baisi sarežģīta nav.

Garās ir dzīļu terapijas, bet gari arī jāstāsta, redz, Blumbergs ir dzīļu terapeits, un, ja viņš Tev ieteica, ka labāk pie cita kolēģa, jo būs ātrāks efekts (cerams), tad ko...

Parasti gan šeit ir sūdzības, ka terapijas ir garas :D Pirmo reizi kāds nav mierā par īsumu.

Uztaisi rīt asinsanalīzes, parastās, visvienkāršākās.
Es biju sapratis, ka terapija ir īslaicīga, tas ir, darbojas tikai īslaicīgi, nevis ātri palīdz. Protams, ka tas ir labi, ja ātri palīdz, nav jātērē tukštošiem eiro.
Nu Blumbergs teica, ka es 100% neticu tam, ko, kādu psihoterapiju viņš piekopj, tāpēc man jāmeklē tas kbt..
Pagaidām vēl mēģināšu paārstēties pāris dienas, ja nebūs uzlabojumu, tad kko domāšu..eh.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
07.06.2014 23:59
Nujā, katram savs skatījums uz pasauli, un tā arī jāārstējas.
Paldies, cilvēki, par atbalstu un ieteikumiem.
Šodien saņēmos un aizgāju pie ģimenes ārstes, lai nosūta beidzot pie lora un tur taisa uzsējumus un meklē antibiotiku, uz ko mikrobs būs jūtīgs. Dabūju nosūtījumu. Vēl nosūtīja uz parastajām asins analīzēm.
Vakar un šodien vairākas reizes izlasīju vikipēidjā teoriju par KBT un kādas tehnikas izmanto psihoterapeiti, dungoju pie sevis visu dienu par to, ka situācijas nav briesmīgas, tikai mana zemapziņa padara tās par tādām, nepareizi interpretējot, mēģināju ķert parazītiskajās domās-automātiskās negatīvās programmas, kas uzjundī uz paniku, nemitīgi atkārtoju, ka panika bojā manu veselību un nepalīdz dzīvot utt. Ziniet, trauksme bija liela, ejot pie ārsta, bet līdz panikas lēkmei neaizgāja. Tā kā tas viss lielākā vai mazākā mērā strādā, tikai vajag regulāri, vislaik skaidrot savām slimajām smadzenēm...
Tagad galvenais, lai paveiktos ar labu loru..
Tātad rīt taisīšu uzsējumu no kakla, tomēr jāsaka, ka nepaveicās ar LORu, pirmais jautājums, kad ienācu pie viņas, bija - "es ceru, ka tur aiz tevis vairs neviena nav?" Tiklīdz uzdevu kādu jautājumu, tā uzreiz bija negatīva reakcija, uzbrukums man... sviests. Cerēju, ka paveiksies šoreiz, bet nepaveicās. :(
Vienvārdsakot, izrakstīja man kakla skalošanu ar kālija permanganātu, kā arī nātrija tetraborātu glicerīnā, jo ir sēnīte.
Degunā tūskas noņemšanai arī kaut kādi recepšu pilieni, kas, tiesa, labi noņēma iesnas.
Tagad jūtu sausumu kaklā, laikam no tiem agresīviem līdzekļiem..
Citādi jūtos vidēji, bet parādījās daudz pumpu uz sejas, īpaši vienā sejas pusē, izdomāju, ka moš no vitamīniem, jo es palielas dozas dzēru B6 vitam., kas bija vienā vitam. kompleksā, tad vēl vienā ripā un arī Nervostrongā, paskaitļoju, sanāk pāris nedēļas dzēru apmēram 400% no IDD B6 vitam. Var būt no tā?
Tad vēl atkārtoti pievērsu uzmanību vienam izsitumam uz kājas. To biju pamanījis vēl pirms 2 nedēļām un tas līdz šīm brīdim nav mainījies..
http://s16.postimg.org/cr5032k9h/20140616_100404.jpg

Te arī asins analīzes, ko taisīju pirms 5 dienām:
http://s30.postimg.org/vfig0l5gx/image.jpg

--------

Sāk plosīt visādas sliktas domas par smagām slimībām kā diabēts, hiv, kaut kādas autoimūnas saslimšanas..
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
16.06.2014 22:23
B6???? Kāds idiots tev to ieteica. B6 atbild par olbaltumu sintēzi. Tas aizvieto testosteronu.Tev drīz sāks augt ūsas:):):)/ Bals kļūs rupjāka. Arī agresivitāte var pieaugt Nemaz nerunājot par pumpām.Mani tas interesē.
Lai saprāts un drosme jautāt ārstam,kad kaut ko lietojam.
Laboratorijas rezultāti gatavi, tur teikts, ka uzsējums uz mikrofloru pozitīvs un atrasts: Streptococcus b-haemolyticus
gr.G vidējā daudzumā un Staphylococcus aureus arī vidējā daudzumā, kā arī ir tabula uz antibiotiku jūtīgumu.
Uz visām, izņemot vienu antibiotiku - jūtīgas. Tad nu laikam jāiet tagad pie lora, redzēs, ko pateiks..
Vidējā daudzumā gan, es tak ar kālija permanganātu un nātrija tetrarbonātu pirms analīzes paņemšanas esmu nedēļu kaklu mocījis. :)
Nu tā, beidzot tiku pie lora šodien, lai viņa rezultātus apskatās.. saka, ka diezgan sūdīgi un ka visdrīzāk jāizņem mandeles. Tomēr no sākuma vajadzētu pamēģināt klasisko terapiju, tagad iešu kāu nedēļu uz UV kaklam.
Bet tas arī viss, teica pierakstīties pie citas ārstes, kas veic tās operācijas, lia viņa mani pakonsultē un galu galā veic iesaldēšanu iesākumā. Antibiotikas nekādas neizrakstīja, jo saka, ka imunitāte uzreiz būs čupā.. Es tā cerībā gāju pie tās otras ārstes pierakstīties, bet viņa reāli pat par lielo maksu tikai pēc mēneša būs pieejama. Pierakstījos, bet vēl mēnesi gaidīt? Man vēl sāka burkšķēt aizkuņģa dziedzeris šajās brīvdienās ( es neesmu vsp Jāņus svinējis).. arī tāda kā smaguma sajūta brīžiem. Ok, teica, ka ar šo pie ģimenes ārsta un tad ultraskaņu vēderam un vēl kobru, lai kuņģi pārbaudītu.. Tagad pierakstījos pie ģimenes ārsta atkal, bet kakls joprojām ir tāds kāds ir.. Un nieres arī jūtu tagad reizēm un locītavas..
Es nezinu, ko man darīt. Mēnesi gaidīt to loru es nevaru. Lūgt antibiotikas izrakstīt ģimenes ārstam, balstoties uz uzsējumu un notestētām antibiotikām uz jūtību? jūtos diezgan izmisis un bezpalīdzīgs, kamēr mani tās baktērijas indē un droši vien pamazām pievienojas jaunas slimības ... pēdējās dienās jūtos vsp ļoti paŗuzbudināts, ļoti slikti guļu, it kā visa nervu sistēma būtu uz maksimumu uzvilkta..
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
26.06.2014 22:36
Pie ģimenes ārsta un runāt tomēr par AB kursu. B lītiskais streptokoks ir tāds mēsls,ka labāk nevilkt garumā.Protams skalošanas un citas nozīmētās fizioprocedūras.
Lai saprāts.
Ok, tad tā arī darīšu, lūgšu ģimenes ārsti , lai tās antibiotikas raksta, kaut gan viņa visdrīzāk teiks, ka tas man bija jādara pie lora.. eh.
Vsp kad biju pirms pāris gadiem profilaksei pārbaudīties uz visādiem STS, tad tā ārste tur teica, ka antibiotikas ļooti slikti ietekmē turpmāk pēcnācēju radīšanu, bet laikam ja pie tādas teorijas pieturēties, tad līdz pēcnācējiem var nemaz nenodzīvot.

Un laikam arī saprotu, kāpēc iepriekšējās angīnas pārgāja un tālāk kādu gadu varēju dzīvot normāli, jo tad vislaik temperatūra uz 39,7 cēlās, bet tagad angīna noritēja bez temperatūras un sākās viss šitais stāsts, kas nu jau vairākus mēnešus mani moca. :(
Vienvārdsakot, ģimenes ārste antibiotikas arī neizrakstīja, sakot, ka tie jādzer tikai tad, kad ir saasināšanās fāze angīnai, nevis recesijas periods...
Un par to vēderu arī tā šaubīgi iedeva uz ultrasonogrāfiju un kobru nosūtījumu, sakot, ka man bez maz vai vnk vajag ievērot, no kā ēšanas man tas ir.. Un vēl tā dusmīgi jautāja, kāpēc es domāju, ka man tieši aizkuņģa dziedzeris burbuļo / jūtas dīvaini, un kāpēc es domāju, ka man nieres jūtas reizēm pēdējā laikā, nevis mugurkauls.. es viņu izbesīju laikam.
Tagad vairs i nesaprotu, vai tiešām es esmu galīgi sačakarēts un neadekvāts, uzskrūvēju sevi par visu ko tagad un esmu nekompetents teikt, kas man tur sāp, vai arī kas...
Tagad sāku baidīties no tās kobras un meklēju attaisnojumus, ka varētu varbūt pāriet vai arī man tikai liekas, ka tur kkāds ne tāds smagums kreisajā paribē un burbuļo pēc ēšanas, kā agrāk nav bijis...
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
27.06.2014 13:48
Aizkuņģa dziedzeris neburbuļo. Tur vaina ir zarnās. Jādzer biokefīri." Kobra" jātaisa ,ja ir sūdzības par kunģi.
Pievienojos ģ.Ārstam. Ja nav paasinājuma,sist nost imunitāti nedrīkst. Skalošanas,jā. Fizioprocedūras arī. Zarnas un kunģis ir imunitātes liela sastāvdaļa. Arī miegs naktīs.
Ja ir sāpes jostas rajonā, tad bieži pie vainas ir muguras skriemeļu sistēma.Par nierēm labi stāsta urīna un asins analīzes.
Lai miers un ticība dakteriem un trankvilizātoriem.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.06.2014 16:57 by Mazdakteris1.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
27.06.2014 14:15
Jau agrāk rakstīju, ka Tev visa pamatā ir kaut kas, ko varētu nosaukt par trauksmi, bailēm vai vienkārši par ļoti lielu nervozitāti.

No kā tas ir – tas gan Tev pašam jāpēta.

Imunitāte nefunkcionē un viss organisms slimo tieši pārmēru nervoziem cilvēkiem. Vajadzētu atrast veidu, kā nomierināties un atslābt, citādi Tu vari kļūt par mūžīgo slimnieku, kas pamazām griezīs ārā vienu orgānu, pēc tam vēl citu utt.

Tas ir ļoti nopietni, bet ģimenes ārstiem tādi pacienti krīt uz nerviem, jo šai jomā kaut ko ar sevi var izdarīt tikai pats.

Nav pareiza teorija, ka cilvēks kļūst nervozs tāpēc, ka slims. Domu spēks ir stiprāks.

Tu tagad esi sācis bezjēdzīgu izmeklējumu ceļu, kuru gaitā Tev neko nopietnu neatradīs. Ģimenes ārsts to zina un tāpēc šos norīkojumus dod negribīgi. Tam nav jēgas.
Nu burbuļo jau tikai konkrētā vietā - kreisajā paribē.. tad sanāk vai nu kuņģa kreisā mala vai arī kas tur vēl ir.. skolā mani mācīja, ka tur aizkuņģa dziedzeris.. un īpaši burbuļo tieši pēc ēšanas, bet pārējā laikā tāda kā smaguma sajūta tur..
Ok, tā kā uz nāk. ned. esmu pierakstījies uz to kobru, tad jau vairs neko laikam. :)
Vēl 1dien iešu uz bioķīmijas analīzēm uz reimanoīdiem vai kā tur, glikoze..
Šis varētu būt diezgan svarīgs posms manā šībrīža slimošanas epopejā. Jo es locītavu sāpes un to nieru sajušanu saistu ar angīnas toksīniem.
Par trankvilizatoriem runājot, toreiz pirms 3 gadiem - nelīdzēja man nekādā dozā. Mēģināja visu ko kombinēt, bet mani reāli neņem. Tā kā nākas vien tagad katru šito te iešanu pie ārsta pārdzīvot kā lielo dzīves cīņu ar sevi, bailēm, fobiju, paniku..
Arvien biežāk domāju par aizbraukšanu dzīvot kkur nošķirti no civilizācijas, jo reāli nav spēku vairs cīnīties ar sevi.

Un nav man nozīmētas skalošanas, tikai UV kaklam... Nāk. nedēļā beigsies tās procedūras un tad vēl mēness jāgaida tas otrs lors.. Nezinu, pirms pāris dienām liekas atkal sāka aizaugt mandeles, sāku pūst savu Bioparox antibiotiku un viss atgriezās kā bija.. tikai balti plankumi ne uz mandelēm, bet uz tās gļotādas, kas ir pirms mandelēm.. šis lors teica, ka tā varētu būt sēnīte, varbūt stomatīts.. karoč nevar zināt un pret šito man reāli nekas nepalīdz, kā bija, tā ir palicis un vēl vislaik sausa kakla siena starp degunu un kaklu...
Runcene

Nu es jau to biheiviorālo terapiju mēģinu pielietot tagad, tas palīdz nenonākt līdz lielai panikas lēkmei, daudz maz sanāk savākties. Es tagad vēl sāku ar jogu nodarboties. Bet te uzreiz tas vēders pievienojās klāt. Un kakls līdz galam negrib pāriet.. tā kā ko lai es daru ar šo visu... :( Es meditēju, es dzeru nomierinošas zāles, lasu to BT, cenšos pielietot praksē.. nu kas man vēl cits atliek..
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
27.06.2014 14:52
Nu tātad jādara vēl kaut kas.
Uztaisīju šodien bioķīmijas analīzes:

Tests Rezultāts V enības References intervāls
Bilirubīns kopējais 7.9 umol/L 3.4 - 20.5
Bilirubīns tiešais 3.2 umol/L 0 - 8.6
ALAT 38 U/L 0 - 55
ASAT 19 U/L 5 - 34
Glikoze (NaF) 5.4 mmol/L 3.89 - 5.83
C reaktīvais olbaltums 0.32 mg/L 0 - 5
Reimatoīdais faktors < 20 IU/mL 0 - 30
Antistreptolizīns 437 ↑ IU/mL 0 - 200
Holesterīns kopējais 4.16 mmol/L 3.5 - 5.18 *

-----------
Antistreptolizīns diezgan palielināts, dīvaini , ka reimatoīdais faktors nav palielināts, ņemot vērā, ka man locītavas sāka sāpēt. Acīmredzot ar šo nav jēgas iet pie ģimenes ārsta, bet jāiet pie lora, lai jau iesaldē tās mandeles vai kko dara.. Palasījos internetā tādus šausmu stāstus par mandeļu izraušanu, ka laikam cīnīšos līdz pēdējam, lai nebūtu tās jārauj ārā...
Un vēl skatos, ka glikoze kaut aŗi nav paŗi normai, tomēr liekas, ka bik par augstu, ne? Ko ar to darīt..?
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
30.06.2014 21:38
Es pēdējā laika esmu pārstājusi lasīt visas interneta šausmas.
Kad sākam lasīt medicīnas enciklopēdiju - pēc simptomiem varam pierakstīt sev visas slimības.Man arī šķita, ka vienīgais kas man nav - ūdens celī.
Bailes no ārstiem - vienā brīdī es sapratu - tas jāuztver kā normāls, dabīgs process. Kā ēšana un wc apmeklējums. Vienkārši vajag iet un viss. Kādreiz domāju, ka mūžam pie proktologa neaiziešu, ka nekad dzīvē pie ginekologa vīrieša neiešu. Kad veselība "spiež", atliek savas emocijas vien distancēt, ieskaidrot sev, ka tādus kā es, tie ārsti redz tik daudz, ka viņiem ir vienalga, ka tā esmu es - viņiem mana slimība interesē. Ceru, ka domu saprati.
No "kobras" nevajag baidīties, var pameklēt vietu, kur to taisa narkozē. Es šodien kā reiz to taisīju Juglas medicīnas centrā. Tur man vairākkārt pārjautāja, vai gribu anestēzijā, teicu, ka jā, ka negribu pat zināt kā tas process notiek. Aizmigu un pamodos pēc procedūras. Nekāda stresa.
piu
Man tiešii parīt ar'i Juglas centrā būs.. :) Es tiesa nezinu, moš attiekties, jo tagad vēders it kā vairs netraucē dzīvot.... Un narkozē tas izklausās hardkorīgi, jo manai vecmammai pat gūžu mainīja tikai daļējā narkozē... Es jau labprāt pagulētu, bet cik man zināms, tad pilnā narkoze ir kaitīga veselībai....
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
01.07.2014 23:50
Nu nav jau pārāk veselīgi. Bet tas ir zināms risinājums, ja ir traki bail.
Tajā medicīnas centrā trakoti jauka un sirsnīga māsiņa ir :)
Nu tātad biju šodien uz to šausmīgo kobru. Ienācu iekšā jau biju viss slapjš un trīcošām rokām - ārsts tāds, ej gulies uz tās kušetes, es - nu varbūt man vairāk nevajag, jo vēders īpaši nesāp un tā.. viņš smīn un saka, ka negalinās jau mani. Es tipa mēģinu izklāstīt, kas man ar to vēderu ir, a viņš i klausīties neko negrib, tipa ej un viss, tur jau redzēs un parunāsies pēc... Medmāsa sāk pūst lidokaīnu kaklā un jāsaka - aaaaa. Ārsts tāds no blakustelpas man piebalso ar - aaaa... :D
Un tad sākās elles mocības. Sajūtas kā ekzekūcijā, jūties mazs, bezpalīdžigs kā cūka nokaušanā. Rīstīšanās, siekalas tek pa gaisu un asaras, sirds gandrīz izleca ārā no krūtīm, kad to milzīgo šlangu stūķēja man kaklā, es nevarēju paelpot, likās, ka nosmakšu, jo nevarēju elpot un vislaik rīstīšanās refleksi.. Tās pāris minūles, kamēr pa vēderu ložņāja likās kā mūžība elles mokās. Bija ļoti smagi.
Ok, rezultātā slēdziens sekojošs:
Kardijas mazspēja. GERS. Eritematoza gastropātija.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
02.07.2014 20:42
Nu re. Toties es pēc tā "āāā" aizmigu :) Apsveicu, ka ar visām savam bailēm no ārstiem tomēr spēji ko tādu paciest.
Man ar tā mazā spēja ir. Un gastropātija arīdzan :D
Ārstējamies tālāk.
piu
redz, es esmu baigi principiāls cilvēks, es mēģinu savām bailēm skatīties acīs, kaut arī tas ir ļoti destruktīvi veselībai, bet es nevēlos vairs mukt. esmu no visa noguris..
un runājot par diagnozi.. palasīju internetā, tā diagnoze ir tāda relatīva.. gandrīz katram otram ir tā mazspēja un gastropātija.. a pārējie par to nezina. :D
nē, nu padzeršu kādas tabletes, bet tā esmu stingri nolēmis un jau arī nodarbojos ar jogu, mēģināšu sevi ārstēt arī tādā veidā... pie tam jogas pamatā ir vēdera vingrinājumi, kas pēc būtības ir iekšējo vēdera dobuma orgānu masāža..
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
02.07.2014 22:27
Nu malacītis. Es līdz jogai vien domās esmu tikusi. Bet man arī pietiekami daudz kaites visādas un imunitāte "pakaļā", es pamazām no viena gala uz priekšu vien ārstējos. Tikšu arī līdz jogai.
Tisu, ka esi noguris no tā visa. Lai stiprina doma, ka viendien reiz tas viss būs galā, pārdzīvots, pārvarēts un izārstēts. Un aizmirsies.
piu
Paldies par vēlējumu. Noteikti viss kādreiz beigsies.. Galvenais ir meklēt un atrast mieru, lietas, kas dara mierīgu, nes prieku, mainīt savu dzīvesveidu uz tādu, lai justos maksimāli komfortabli utt. Tā kā lai tev arī izdodas, turies!
Esmu ļoooti, ļoooti, šausmīgi neapmierināts ar Stradiņu LORU. Viņa uzvedās vnk nievājoši, nerunājot par to, ka kabinetā bija vēl cita lore, kas arī pieņēma pacientu.. vienā telpā 2 metru attālumā!! Atnāku, saku, ka pastāstīšu, kā viss gāja, uz lapiņas reāli pa datumiem sarakstīju, kad man bija angīna, kāda temp., ar kādām zālēm ārstējos.. visu detalizēti un kodolīgi, var izlasīt 30 sek laikā. Bet viņa uzreiz atcērt, ka viņu nekas no tā neinteresē un kādas ir tagad sūdzības. Saku, ka tagad nekādas, jo cik ilgi ārstējos jau... viņa tā ciniski paskatās man kaklu, ausis. Jautāju - tipa ko darīt un tā, viņa ka var izgriezt vai piededzināt. Es saku, vai nevar iesaldēt, viņa rupji atcērt, ka tas tikai bērniem līdzot un pagriežas pret mani ar muguru un sāk kaut ko rakstīt, es tāds sēžu, klusēju. Viņa pēc minūtes - nu, vai izdomāju, ko taisīšu? Es - nu a kā notiek piedzedzināšana, vai nevar piem., mēģināt fizioterapijas kā skalošanu vnk ik pēc laiciņa .. un ko jūs iesakāt labāk. A viņa dusmīgi - kas man jāatkārto? izgriezt vai piedzedzināt. Skalošanas mēs te netaisām.

Stāstu, ka pavasarī bija strutaina angīna, jo man tikai tāda notiek, nu mandeles milzīgas, ka paelpot nevar, visas ar baltiem plankumiem, bet saku, ka bez temperatūras, neskatoties uz to, ka agrāk vienmēr bija temperatūra. A viņa saka, ka tā nevar būt, ka strutainas angīnas nevar būt bet temperatūras. A kas tad man bija bļ?>???? Viņa, ka tipa nu tie korķi.. nē, nu es vnk autā. it kā es nezinātu, kas ir korķi mandelēs.. vnk psc. Tas ir aplikums ar plankumiem, man joprojām tādi nelieli padziļinājumi palikuši uz mandelēm, kur bija šitais baltais sūds. A viņa - es neredzēju kā tas bija.
Saku, ka herpess bija teju katur nedēļu, vēdervīruss, iesnas un kakls vairākas reizes mēnesī, ka imunitāte vnk čau palika, a viņa - herpess paliek visu mūžu un tipa tas neko nenozīmē. Bl, es zinu, kas ir herpess un ka to nevar izārstēt, bet man tas 3 reizes mēnesī bija!! LAsu tagad ārzemju zina'tniskos rakstus, kur ar melnu uz balta rakstīts, ka tā ir pirmā pazīme beta hemo. st. infekcijai, ja ir problēmas arī ar lor lietām. Vēl tur raksta, ka Eiropā veiksmīgi ārstē mandeles ar fizioterap. metodēm, vnk vajag regulāri kādu laiciņu un tad paliek arvien labāk un labāk. Kas ir ar mūsu ārstiem, ka piedāvā uzreiz griezt ārā? Nauda lielaķa par operāciju vai kas? Vēl saka, ka tā nevarot būt strutaina angīna, ja es varēju ar Bioparox pūšamo antibiotiku izārstēties! Bet es pirms diviem gadiem pūtu un tad gadu kakls bija kārtībā! Kaut arī kakls viss bija balts toreiz un temperatūra 39,9.. Nu kas tas par bezsakaru??????????

Man vnk pretīgi palika. Savācu viņas lapiņu, kur viņa uzrakstīja, ka es atsakos no izgriešanas vai piededzināšanas un aizgāju. Vnk amorāli, kā tādi cilvēki var strādāt medicīnā? Es runāju mierīgi, nosvērti, sečigi, vai tiešām tas ir slikti? Es viņai maksāju pāri 20 eiro un viņa 5 minūtēs ir izbesījusies ar mani komunicēt. 0 cilvēcīskās attieksmes, tiklīdz kaut ko vēlies precizēt, tā uzreiz sāk psihot utt. Tā ir mana veselība un mana nauda ibio, kas tā par attieksmi? Vai iet pie privātajiem, lai pret tevi izturētos kā pret cilvēku?
Vienvārdsakot bēgu no turienes kā no uguns un tādai vēl uzticēt kādu operāciju ar sevi? Da ne mūžam!

Tagad nezinu, ko darīt.
Ir man vēl tas pieraksts pie Kondratiško iekš juglas centra pēc mēneša.. nezinu. Vajag pirms tam laikam kaut kā uzzināt, vai ārsts ir adekvāts vai arī šitāda %^*%^^%./////
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
04.07.2014 20:56
Izklausās, ka viens ir iekritis pie Krūmiņas...

Citi ķirurgi mēdz būt vēl "laipnāki".

Bet operē viņa perfekti, un viņai ir ātra un ļoti veikla roka.
Krūmiņa citā dienā bija, šī N. Starinska.
Izoperēt nav liela māksla, bet izārstēt esošo orgānu - tā, lūk, ir augstākā profesionalitāte. Un izskatās, ka neviens to nevēlas darīt un ķēpāties.
Tagad domāju, kur un kā atrast sakarīgu LORu.
Re: Par pazeminātu imunitāti un dažādām kaitēm
04.07.2014 22:48
Ok, skaidrs.

Krūmiņa varēja diezgan pa skarbo, bet viņas taktikā bija izteikts konstruktīvisms.

Te izklausās, ka pilnīgi kaut kāds sviests.

Es jau nobijos, ka Krūmiņa galīgi regresējusi uz slikto pusi, bet nu labi, ka tā, varbūt man viņu vēl savajagas.

Tavs stāsts gan ir tāds, ka visdrīzāk jāmeklē ārsts, kas skata visu ķermeni kopumā.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.07.2014 22:56 by Runcene.
Un kur lai tādu atrod, Runcene? :)

P.S. Joprojām sāp ceļgalu locītavas, neviens nepievērš tam uzmanīgu, kad es to saku (ne šī, ne iepriekšējā lor, ne ģimenes ārste)... Un arī tam, ka labo ausi reizēm aizliek. Šī brīumdare šodien pateica, ka tik jaunam tas nekas traks, tas tā kā lidmašīnā un tipa piekāst......... Par īpatnējām sajūtām kreisajā paribē es nemaz nerunāju vairs. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 15?
Ziņa: