garais klepus

Aizsāka Rita 

garais klepus
07.10.2004 11:03
Kaa paliidzeet puikam ?vinjsh jau 2 meeneshus mocaas ar klepu.Shoriit gjimenes aarste apgalvoja ka tas ir garais klepus un tas paaries pats no sevis!!!!!!
Re: garais klepus
07.10.2004 11:13
Gimenes arststam ir pilniga taisniba. Pasa sakuma vareja lietot antibakterialo terapiju. Jo izraisitais ir bakterialas dabas. Bet tagad atliek tikai gaidit. Ta ka tas ir specifisks traheits no atkreposanas lidzekliem lielas jegas nebus.

Velu jums pacietibu. Pec menesa paries.

Re: garais klepus
07.10.2004 11:23
Paldies.Buusim pacietiigi.Tikai naktiis ir diezko pamoociities vinjam.Uznaak vairaakas reizes naktii.
Re: garais klepus
07.10.2004 11:25
Tieðâm, ìimenes ârste tâ mierîgi teica, ka garais klepus (pertusis!) ! ? Un, ka nekas.
Iv
Re: garais klepus
07.10.2004 13:13
Nakts klepus var norâdît uz astmu, meklç alergologu, derçtu pârbaudît arî tuberkulozi. Saku no pieredzes.
Re: garais klepus
07.10.2004 13:40
Tikpat labi arii atlieku paraadiibas peec paarslimota viirusa.
Sandra
Re: garais klepus
07.10.2004 14:18
Man meitai palîdzçja ïoti labi KUK sîrups! Tas ir homeopâtisks un paredzçts arî garajam klepum. Veseïojaties!!
ole
Re: garais klepus
07.10.2004 16:50
Negribu apðaubît jûsu ârstes teikto, bet pçc kâdiem kritçrijiem jûsu ârste noteica diagnozi? Vai jûs neesat potçjusie pret garo klepu?
Re: garais klepus
07.10.2004 18:32
to Sandra - apsaubu jusu info.
to ole - biezi saslimst ar visu vakcinaciju. Paslaik raksturigas vieglas formas. Bez akuta sakuma ar lielu temp.
Drosi vien gimenes arsts uzlika diagnozi pamatojoties uz kliniskiem datiem, val tas labi zin situaciju savu 2000 pacientu vidu. ))) Protams ka 100 proc. ta nebus. Japavero. Domaju ka pie astmas viens menesis daudz ko neizskirs )))

enja
Re: garais klepus
10.10.2004 12:05
Man ari bernam teica, ka ir garais klepus! Noteikti jabut 2 asins analizem,tas jasalidzina, varbut ka pirma rada potes sekas. Klepus ta ari nebeidzas, uzstadija astmu, bet vainigs izradijas atvilnis (gastrits), ta ka neatslabstiet un noverojiet mazo, klepus nav nekads joks (it seviski nakti).
Re: garais klepus
10.10.2004 13:11
Rita.Cik tad puikam gadu?
Re: garais klepus
10.10.2004 21:17
Protams ka diagnozes precizesanai jataisa asins analizes uz Borella pertussis. Cik atceros ta sauca )))

ole
Re: garais klepus
11.10.2004 09:58
azliet savâdâk - Bordetella pertussis.
rita
Re: garais klepus
13.10.2004 10:12
Hm palasot juusu atbildes es saaku aizdomaties par savas gjimenes aarstes diagnozes uzstaadiishanu.
Mnam delam ir 12 gadi.Analiizea nav veiktas nekaadas.Tikai pirms kaadiem 2 meen.ir izklausiitas plaushas.Tagad gaidam novembrii pie mums ieradiisies alergalogs kas nonjems proves uz astmu.Apjautaajos vai nevaig flurograafu vai kadas analiizes atbilde bija ka garo klepu tas neuzraadiis.

Luuk taada ir gjimenes aarsta attieksme.
Iv
Re: garais klepus
13.10.2004 12:37
Man sâp sirds, lasot par tâdu ìimenes ârsta attieksmi. Tâpçc, ka lîdzîgi bija manam dçlam. Meklçju citu bçrnu ârsti(tieði pediatru, jo mûsu ìim. ârsti diemþçl nemâk ârstçt bçrnus, protams, ir izòçmumi). Tâ kâ laikus nekas netika darîts, pçc tam ilgi cînîjâmies, lai atgûtu veselîbu. Manam dçlam arî tad bija 12 gadu. Vai tev nav iespçjas izdarît analîzes par maksu, arî rtg. var par maksu iztaisît, jo bûtu labi to visu parâdît alergologam, lai netiktu zaudçts laiks. Tici man, ieilguðu klepu ir ïoti grûti izârstçt, nesçdi un negaidi, pats no sevis tas nepâries, diemþçl.
Rita
Re: garais klepus
13.10.2004 13:29
Vai tad ja tas ir garais klepus arii tad tas pats no sevis nepaaries?
es taa domaju ka vediishu pati vinju pie flurograafa.bet uz analizem jau es nezinu uz kaadaam varu pati vest.
Sandra
Re: garais klepus
13.10.2004 13:48
to dr.asist.Raimonds - ko tieði jûs apðaubat???!
Iv
Re: garais klepus
13.10.2004 14:00
Kâ tu vari bût pârliecinâta, ka tas ir garais klepus, ja anlîzes nav veiktas? Tâ diagnoze ir ârsta atrunâðanâs, bez pierâdîjumiem. Par analîzçm, iesâkumâ pilnu asins.
Re: garais klepus
13.10.2004 14:42
Veel jautaajums vai aarsts ar garo klepu domaaja to klepu, kursh pertussis vai vienkaarshi ilgu klepu.
Re: garais klepus
13.10.2004 17:38
to ole. Paldies. Rakstiju ta ka atcerejos. Sanaca dalu varda izlaist :))))))

Rita
Re: garais klepus
13.10.2004 17:40
Ne jau vienkaarshi kaa ieilgushu klepu vinja domaaja.Vinja man noteica ka ar taadu klepu te slimo pus pagasts.Laikam jaariikojas pashai bet tas sit tikai vairak par kabatu.saakshu ar analiizeem, bet kas man tas nolasiis vienalga jaagriezhaas buus pie gjimenes aarsta.
Re: garais klepus
13.10.2004 17:42
Nu tak ari janostuta uz tiem ari gimenes arstam :))) Tas ja darit visu ka vajag :)))

Rita
Re: garais klepus
13.10.2004 17:43
Pag vai tad bez gjimenes aarsta nosutijuma es nevaru vest bernu uz analizeem??
Re: garais klepus
13.10.2004 17:46
Var vest. jautaajums- uz kaadaam analiizeem un kas peecaak skaidros rezultaatus?
Rita
Re: garais klepus
15.10.2004 18:04
Jâ nezinu , kur ir vaina vai manî vai mûsu ârstç.Pasakiet ar ko sâkt?Vai Bordetella pertussis analîzes var veikt jebkurâ poliklînikâ, vai tâs ir kâdas îpaðas analîzes?
laimiigaa
Re: garais klepus
28.11.2005 10:18
A man 14 gad.puikam pçc traheîtiska klepus palikuðas retas 2-3- reiz diennaktî îsas klepus lçkmes - paliek bez elpas, bezmaz lîdz vemðanaii . vai tas ar ir garais klepus????
W
Re: garais klepus
28.11.2005 10:38
Taa vareetu buut astma. Arii man 15 gados ir bijis tads klepus un tikai pec vairakiem gadiem, kad pati biju prasijusi, lai nosuta uz astmas parbaudi, tika man atklata astma. Kaut gan daktere toreiz bija teikusi, ka astma man nevaretu but, neskatoties, ka visas pazimes man ir bijushas, pat kaiminji bija teikushi, ka taa iespejams ir astma. Protams, tikko apstiprinajaas, ka taa ir astma, esmu nomainijusi dakteri.
morra
Re: garais klepus
05.12.2018 23:33
Analīzes nebūs interpretējamas, ja kopš slimības sākuma oagājušas vsirāk nekā 3 nedēļas, tāpēc arstei taisnība. Taču g.klepus ir arkārtīgi lipīgs pirmās 40 dienas, un ļoti bīstams maziem bērniņiem, tāpēc jāievēro karantīna!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 5?
Ziņa: