EKG izskaidrojums

Aizsāka nesaprotu 

nesaprotu
EKG izskaidrojums
24.09.2014 13:04
Sakiet, ko nozīmē - intraatriālās vadīšanas traucējumi? Normāls sirds elektriskās ass virziens. Nespecifiskas st-T pārmaiņas. Siev, 39 g. 168cm, 65kg
Re: EKG izskaidrojums
24.09.2014 13:32
neko īpašu nenozīmē, -intraatriālās vadīšanas traucējumi - elektrisais impulss no sīnusa mezgla līdz atrioventikulārajam,- pa priekškambariem līdz kambariem, nonāk ar traucējumiem, iemeslu varētu būt daudz, arī neizteikts volfa-parkinsona- vaita sindroms, vai arī pārejoša parādība. Normāls sirds elektriskās ass virziens, nozīmē, ka sirds krūšukurvī novietota pareizi, un kreisās sirds puses, vai labās puses pārslodzes nav. Nespecifiskas st-T pārmaiņas - vispār neko daudz nenozīmē....tāpēc arī saucās - nespecifiskas.
nesaprotu
Re: EKG izskaidrojums
24.09.2014 15:49
Liels paldies, nex. Nomierinājos. Domāju jau, ka kautkas mirstams. Kautkas tāds varētu būt stresa izraisīts?
Liels paldies, patiešām!
Re: EKG izskaidrojums
25.09.2014 12:39
Jā, ļoti iespējams stresa ietekmē, noguruma vai vitamīnu trūkums, kā arī mazkustīgums, tas viss ietekmē sirds vadīšanas sistēmu.
nespecifisko ST-T segmentu izmaiņa
Labdien,izskaidrojiet Ekg-sinusa ritms 96 reizes min.Kreisā ātrija pārslodze. Biju ļoti satraukusies ekg laikā,man tā parasti ir,bez iemesla.Eho kg taisītas bieži,viss normāli,arī holteris kādas 3 reizes,viss bez novirzèm.Vai man būtu atkal jāapmeklē no jauna kardiologs? Citās ekg,kas agrāk taisītas,tāds ieraksts nav bijis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 23?
Ziņa: