aizsmakums

Aizsāka Tarja 

Tarja
aizsmakums
03.02.2015 11:06
Jau kādu mēnesi katru dienu ik pa laikam aiziet ciet balss. Kakls nesāp, nekādu citu slimības pazīmju nav. Cik salasījos internetā ilgastošs aizsmakums var būt saistīts ar balsenes vēzi. Varbūt manam sirdsmieram (līdz sagaidu pierakstu pie daktera) varat izdomāt kādu ne tik briesmīgu diagnozi?

Sieviete, 42 g., 178 cm, ~68 kg, nedzeru, nesmēķēju.
Re: aizsmakums
03.02.2015 12:17
tā jau nu ir, ka balss aizsmakums ir onkoloģiskās saslimšanas simptoms, bet pa lielākai daļai tas ir vīriešiem un smēķētājiem, sievietēmī, pa lielākai daļai, pēc 40, tas saistīts ar vairogdziedzeri, bet var būt vesela virkne arī citu problēmu balss saišu cista, vai polips, alerģija, neiroloģiskā kaite utt...
Re: aizsmakums
03.02.2015 14:49
Pievienojos. Svars norāda uz nepietiekamu celtniecības materiālu uzņemšanu organismā. Tātad,slikta imunitāte.
Laringīts,ziemā mēdz būt. Vai nav dziedāts,skaļi kliegts, daudz runāts?
Saudzēt balsi. Kumelīšu tējas. Antihistamīni (Tavegils) . Kartupeļu tvaiki. Silts apsējs ap kaklu.Eļļas inhalācijas .Ir tādi aptiekās( smidzinātāji ,aerosoli).Protams, LOR konsultācija.
Lai miers, veselība un viss būs ok.



Edited 2 time(s). Last edit at 04.02.2015 11:27 by Mazdakteris1.
Re: aizsmakums
03.02.2015 15:06
Re: aizsmakums
03.02.2015 15:14
Piekrītu! Atviļņa slimība. Tad slikta (dedzināšana) pašsajūta jābūt no rītiem. Sevišķi ja vakarā ēsts daudz un trekni ēdieni.
Te vajadzētu gastroenterologu.
Re: aizsmakums
03.02.2015 15:29
Nu vēl jau jāuzzina, vai tiešām, bet tā kā bija lūgums ieteikt kaut ko labāku par vēzi, tad es arī pacentos, jo nekur tālu nebija jāmeklē...

Ir tā, ka daži cilvēki to vairāk jūt aukstā laikā, jo gaisa plūsma kairina vēl vairāk.

Bet nu tad arī vajadzētu būt kādām sūdzībām par dedzināšanu.

Var būt no sausa gaisa telpās, ko apsilda ar radiatoriem, tad uz nakti labi līdz visādas deguna eļļas.

Arī ilgstošu uztraukumu laikā kas tāds var parādīties.

Vēl var būt hipohondrija vai kancerofobija.
Tarja
Re: aizsmakums
03.02.2015 16:44
Paldies, tiešām plaša izvēle.

Ir sens autoimūnais tireodīts, bet labi kontrolēts.

Sestdienās lasu lekcijas, tad arī sanāk daudz runāt, bet aizsmakums neuznāca lekciju laikā. Sliktas pašsajūtas nav.

Runcene
Par deguna eļļām bērnam lore teica ni un ni. Eļļa varot aizķepināt deguna matiņus (aizmirsu ātrumā, kā viņus sauc). Par pieaugušajiem toreiz nejautāju, bet kopš tā laika no eļļām baidos.
Arī kancerofobija kaut kādā mērā sākusies, jo man tuvojas tas vecums, kad mana mamma no tā mošķa aizgāja...
Re: aizsmakums
03.02.2015 17:09
Ok, tad mums līdzīgi, jo man arī vecums, kad mana mamma...

Pieaugušajiem tās eļļas, manuprāt, ir ļoti vietā, nezinu, visi paziņas pilina arī bērniem, gļotāda nav tik sausa, un līdz ar to ne tik viegli uz bacili uzrausies. Bet nu ok, katam ārstam ir savas īpatnības.

Jāizmeklējas pa laikam, nekā cita jau nevar darīt.
Re: aizsmakums
04.02.2015 11:34
Eļļas aerosoli bija domāti tieši rīkles dobumam nevis degunam.Kādreiz psrs laikos man tā kņudēja rīkle,ka nezināju ko lai dara. Vienkārši paņēmu iedeguma eļļas aerosolu. Ievilku elpu,lai daļiņas netiktu plaušās un iepūtu rīklē. Tad veicu izelpu. Atvieglojums bija fantastisks.
Re: aizsmakums
04.02.2015 11:55
Mūsu pašu Sivanola ražojums - FaringoSpray universāls, , noder gan kaklam, gan degunam, gan arī sīkām ,trofiskām čūlām vai nobrāzumiem.

Vienkārši paņēmu iedeguma eļļas aerosolu.
> Ievilku elpu,lai daļiņas netiktu plaušās un
> iepūtu rīklē. Tad veicu izelpu. Atvieglojums
> bija fantastisks.

Un par to, ka eļlas daļiņas tiks plaušās, nebūtu jāuztraucās, eļlas mikropilieni pārāk smagi un elektriski lādēti lai tiktu līdz plaušām, nosēdīsies balsenē vai trahejas augšējā trešdaļā neradot nekādu kaitējumu, speciāli mēģināt iepūst dziļāk,plaušās protams nevajadzētu.



Edited 2 time(s). Last edit at 04.02.2015 12:03 by nex.
Re: aizsmakums
04.02.2015 21:22
Tagad ir vesels klājiens tieši speciālo deguna eļļu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 22?
Ziņa: