alergija?

Aizsāka marta9992 

alergija?
05.02.2015 13:55
Sveiki, 5 gadigam berns biezi sudzas, ka sap vederins nabas apvidu. Menesi atpakal izmetas uz kajam adas dermatits. Daktere izrakstija smeres, nepariet. Sak paradities uz rokam un muguras. Aizgajam pie alergologa. Nosutija mus uz biron centru tais analizes. Un rezultati atnaca ka ir nepanesamiba uz kviesu un rudzu miltiem. Olas dzeltenumu un baltumu, bananiem, pienu, glutenu. Tagad jamegina pierakstities laikam pie gastroenterologa. Es ceru ka nekas traks un nopietns;(
Re: alergija?
05.02.2015 14:17
Varētu būt celiakija. Bet Jums jau viss skaidri ir pateikts Dieta bez olām, piena produktiem, banāniem un miltus saturošiem produktiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alergija?
05.02.2015 14:42
Sodien tikai sanemu analizu rezultatus. Rit iesu pie gastroenterologa ar berninju, skatisimies ko teiks dakteritis.
Re: alergija?
07.02.2015 17:28
Uzrakstisu prezika, ka gaja pie dakteriites, tacu tagad atkal nesaprasana. Kas notiek?
Biocon laboratorijā - uztaisījām asins analīzes uz IgG4. Izrādās, ir nepanesība pret glutēnu, kviešu un rudzu miltiem, olas baltumu, olas dzeltenumu, bananiem pienu un beta-laktoglobulīnu. Bijam pie gastroenterologa un damtere lika uztaisit IGA asins Analizes ( nosakot ir vai nav celiakija) vinjaa mums nav paaugstinatas. Tas nozime ka nav celiakija un ir glutena nepanesamiba? Pareizi saprotu, tagad pie arsta tikai aprilii. Berns biezi sudzas par vedera sapem, uzpusas veders. Svars ir labs un apetiite arii.
Paldies
Re: alergija?
07.02.2015 20:16
Nepārzinu to celiakijas analīžu jautājumu. Ja būs laiks tad pastudēšu un atbildēšu. Bet ja svars un apetīte ir normāla tad sāpēt un pūsties var no daudz kā cita arī. Un jāņem vērā tas, ka stingra diēta it kā alerģijas vai celiakijas vārdā var atnest citas problēmas kas saistītas ar uztura nepietiekamību.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alergija?
08.02.2015 20:19
Svars ir nedaudz cairak ka vajag. Garums 122cm un 30kg
Vinjam bez vedera pusanas un sapesanas ir adas dermatits. Tadel daktere sutija uz to biokon kliniku analizes taisiit:(
Paldies
Re: alergija?
09.02.2015 13:04
A kas tā par biokon klīniku? Man tāda sajūta, ka tas ir kārtējais krāpnieku kantoris. Viņu mājas lapa biocon.lv ir visai šaubīga, it īpaši angļu versija biocon.lv/en/

Turklāt nosaukuma piedēklis "con" žargonā nozīmē apmetiens vai kā tamlīdzīgi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alergija?
09.02.2015 13:06
Šis ir īpaši labs biocon.lv/en/doktori

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alergija?
09.02.2015 13:53
Grebensikova ielaa ta klinika, aizsutija no bernu gailezera daktere par maksu taisit analizes.
Re: alergija?
09.02.2015 14:32
Es par to biokonu neko nezinu. Tikai tik cik paskatijos internetā. Bet tas ko es redzēju, maigi izsakoties nekādu labo iespaidu man neatstāja.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alergija?
09.02.2015 16:32
ku!, lapa vēl ne par ko neliecina...

Ir cilvēki vidējos gados (manā vecumā), kuri spiedz aiz sajūsmas un nes man banānus un vēl visko, kad atveru viņiem e-pasta pielikumus (drošus) ar fotogrāfijām no draudzenes ceļojuma...

Un, ja viņiem vajadzēs mājaslapu, viņi paņems kādu skolnieku, jo tas izskatīsies vēl ģeniālāks... Ja puisis atvērs "to melno logu ar baltajiem burtiņiem" un pēc 5 min. parādīs lapas aizmetni, viņi uzskatīs, ka ir pienācis viņu dzīves mirklis, un "visa pasaule ir sadevusies rokās, lai viņiem palīdzētu".

Tas ir kaut kāds imunoloģijas kantoris. Imunoloģija visu laiku ir eksperimentu stadijā, tur nav diži jābrīnās.
Re: alergija?
09.02.2015 17:31
Runcen

Tu tak zini, ka es esmu vecs snobs un pavisam neesmu ķerts uz weblapām, pilnām ar rotējošām pipelītēm. Un es nerunāju par dizainu.

Bet ja es atveru lapu un lasu "A te viss par dohturiem…", tad man kaut kā jocīgi paliek.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alergija?
09.02.2015 17:45
Nujā, bet ņem vērā krievu cilvēku arī, daži ļoti cenšas (ir nācies sastapt), bet, par spīti visam, iznāk tikai dohturi...

Esmu palasījusi dažu privāti praktizējošu dakteru un psihologu lapas. Dizains ir, bet tekstiņš kā savulaik dr. Z. Sočņevai psihenē bija savāktas dažas augstvērtīgas šizofrēniķu dienasgrāmatas. Nekad nav izdotas. Žēl.

Ja ir lielāka klīnika, tad jau ar laiku pacenšas, kauč vai kāds pacients pasaka.

Ar to īsumā gribēju teikt, ka krievi latviešu valodā dažkārt raksta kā garā vājie vai piedzērušies un nekad to neapzinās.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.02.2015 17:51 by Runcene.
Re: alergija?
09.02.2015 21:01
Ok, Runcene. Pārliecināji, Biocon ir svēta lieta. Un štrunts par tiem tekstiem: "Esam atvērti jaunumu izmēģināšanai un vistrakākajām idejām. Varam palīdzēt veikt laboratorijas darbu daļu Jūsu zinātniskajā pētījumā."

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alergija?
09.02.2015 21:11
Par IgG 4 noteikšanas lietderību alerģiju/nepanesamību diagnostikā zinātnieki visā pasaulē vēl strīdās.
Šobrīd nevienas pasaules malas alerģiju/ nepanesamību vadlīniju diagnostikā šis tests netiek ieteikts.
Un ne jau laboratorijā ir problēma.
http://www.sciencebasedmedicine.org/igg-food-intolerance-tests-what-does-the-science-say/
Šajā linkā populārzinātnisks izskaidrojums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 12?
Ziņa: