aizvērt kuņģa vārstuli!!! Vingrinājumi???

Aizsāka Saulgodis Mīkstzems 

Re: aizvērt kuņģa vārstuli!!! Vingrinājumi???
31.03.2015 00:38
Es arii mokos ar visu sho jau gandriiz divus gadus. Kaadi tik aarsti nav izstaigaati. Peedeejais gastroenterologs man laikam tomeer paliidzeeja visvairaak, kaa arii paskaidroja, ka tie sfinkteri jeb vaarstulji pilniibaa netaisaas ciet 90 % cilveeku, vinji straadaa kaa vinji straadaa, bet probleema ir citur - cik esmu izpetijusi arzemju saitos, - kaa biezhaakie iemesli tiek mineeti gremoshanaas sulu nepietiekamiiba (pa maz skaabes, enziimu, zhults), veedera motilitates trauceejumi, nepareizas bakterijas tievajaa zarnaa (SIBO), hiataala truuce, ja taada atrasta. Pie mums tikai aarstee simptomu, ja skaabe mutee,tad uzreiz visiem nosaka, ka skaabes par daudz un aidaa Omeprazols, bet probleemu tas neatrisina, manaa gadiijumaa tikai pasliktinaaja..
Ir jaatrod iemesls, kaapeec katra cilveeka gadiijumaa kungii veidojas ieksheejais spiediens, kad gaazes/kunga saturs ar skaabeem tiek gruuzts uz augshu.
Protams, stresam arii ir liela loma, to es arii esmu sapratusi..
Trakaakais, ka pie mums aarsti par sho neko vairaak nezina kaa tikai izrakstiit skaabi blokeejoshos liidzeklus (bet skaabe ir loti vajadziiga pareizai paartikas sagremoshanai, vitamiinu uznemshanai organismaa, taa vietaa ir jaameeklee iemesls, kaapeec vinja celjaas augshup), un pasham cilveekam jaameklee informaacija par sho visu un jaaeksperimentee..
Re: aizvērt kuņģa vārstuli!!! Vingrinājumi???
31.03.2015 10:44
Ne visam bet lielā mērā piekrītu. It īpaši piekrītu par to, ka pašam jāmeklē un jāeksperimentē. Bet nepiekrītu tam, ka problēma ir ārstu nezināšanā. Tā tas nav. Vienkārši šī problēma ir tik daudz daudzšķautņaina un objektīvi grūti diagnosticējama, ka rodas iespaids par ārstu nezināšanu.

Starp citu, savulaik esmu norādijis uz aizcietējumiem kā atviļņa cēloni. Jo kā zināms aizcietējumi ir ļoti plaši izplatīti populācijā, arī starp tiem kas par to nesūdzas un neārstē. Un cilvēki neiedomājas, ka dibena aizsprostošanās (kas ir tik tālu no kuņģa) var būt par iemeslu tam, ka ēdiens nāk uz augšu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Varētu būt diafragmas plīsums un kuņģis spiežas uz plaušām un sirdi, tāpēc visādi simptomi un kopā ar alkoholu ļoti ātri var noķert VD.
LV ar radikālo ārstēšanu ir pašvaki, šāda veida operācijās nav pieredzes. Nelsena apsiešanu veic ļoti reti un cik palasīju atsauksmes arī citur pasaulē, rezultāti ir ļoti dažādi.
Visu to stāstu no personīgās pieredzes.
Par kobru gan mūsdienās var neuztraukties, viss notiek narkozē.
Vai pēc asins analīzēm var pateikt tiešām vai kaut kas ķermenim ir/nav kārtībā?

Asins analīzēs viss bija ok, neatrada nekādus iekaisuma perēkļus. Tā vismaz teica.

Tagad pierakstijos arī uz fibrogastroskopiju un vēl palikusi pārbaude ehokardiogrammai.
Precizēšu - cik liela ir uzticamības pakāpe asins analīžu rezultātiem un cik lielā mērā var balstīties uz tiem, lai saprastu vai tiešām viss ir kārtībā ķermenim?
Re: aizvērt kuņģa vārstuli!!! Vingrinājumi???
12.04.2015 21:11
Uzticamība analīzem atkarīga no iespējamās saslimšanas. Asins analīzes nav universāls diagnostisks līdzeklis un ir lietas kas absolūti neuzrādās asins analīzēs. Tāpat arī nav korelācija starp pašsajūtu un novirzēm analīzēs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Opā, nepamainiju, ka ir arī 2. lapa komentāriem šeit izveidojusies jau :D


Savējais, nepiekritīšu par narkozi un .. jo es tā arī nedabūju pierakstīties uz kobru ar vispārējo narkozi, jo tur tikai anesteziologs 1x mēnesī nākot un citās vietās vispār septembrī pieraksts tikai ar pilnu narkozi... tā kā man atkal būs jāmokās ar to rīšanu un beigās vēl pateiks, ka saēsts viss barības vads un jātaisa operācija... esmu noskaņojies uz to, jo durstīgā sajūta tajā vietā, kur saulīte, it īpaši guļus stāvoklī un liecoties atmuguriski, kas man ikdienā jau ir un ar ko esmu sadzīvojis, nevar būt nekas cits kā kaut kas barības vadā..Tagad, kad uzzināju, ka asins analīzes arī neko īsti nepasaka par šo, tad esmu arvien vairāk pārliecināts par to.
ja to durstīšanās sajūtu izraisa kuņģa spiešanās virsū, tad ir cita lieta. Bet tādā gadījumā palīdzētu tas, ka no rīta izdzerot glāzi silta ūdens un palēkājot, kuņģis atkāptos tuvāk savai sākuma pozīcijai. Bet cik esmu šo metodi pāŗis reizes izmēģinājis, tad tā nepalīdzēja. Varbūt jāmēģina katru dienu nedēļu, divas... nu nez.
Nekas traks neesot teica, šodien biju uz fibrogastroskopiju.

Barības vads brīvi caurejams, kardija neslēdzas(tas jau bija zināms), kardijas līnija ap 2cm virs diafragmas iežmaugas. Kuņģa gļotāda viegli hiperemēta, sīkgraudaina, krokojums elastīgs. B.duodeni nav deformēts, postbulbāri bez īpatnībām.

EU tests H.pylori negatīvs.

Slēdziens: Kardijas mazspēja. Gastropātija.

Bet joprojām paliek neatbildēts jautājums, kāpēc apgrūtināta elpošana reizēm un tas, ka krūškurvī jūtīgi un iedurstas nedaudz.
Re: aizvērt kuņģa vārstuli!!! Vingrinājumi???
15.05.2015 23:29
Kāpēc gan paliek neatbildēts? Atbilde ir šeit - "kardijas līnija ap 2cm virs diafragmas iežmaugas". Vienkāršākā tautas valodā runājot, daļa kuņģa atrodas krūšu kurvī...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveika! Kurš gastroenterologs tev palīdzēja vislabāk?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 25?
Ziņa: