helikobaktērija

Aizsāka Laila34 

Laila34
helikobaktērija
11.02.2015 21:56
Labdien!
Sakiet,lūdzu vai vienreiz izārstējot Helokobaktēriju tā tiek izārstēta uz visiem laikiem vai pēc pāris mēnešiem atkal varu pieķert. Jautāju jo anbtibiotikas tās priekš manis ir mokas un blaknes arī. No traucējumiem ir tikai dedzināšana nevis pašā kuņģī, jo aizkrūtē neko nejūtu diskomfortablu, bet atnāk uz kaklu. Padzerot borjomi vai reny viss arī pāriet.Nav katru dienu, bet bieži un tā baktērija. Man vēl tas vārstulis barības vadā nevslēdzas kā vajag. Gadus 10 atpakaļ kad taisīja kobru nekas cits nebija atrasts, baktēŗija neko nebija nodarījusi. Sliktāk arī nekas sajūtās nav, viss tas pats.
Sieviete, 34 gadi, aug 167, svars 88



Edited 1 time(s). Last edit at 12.02.2015 11:11 by Runcene.
Re: helokobaktērija
11.02.2015 22:11
Minētio apsvērumu dēļ arī es jau ilgu laiku nevaru saņemties iznīdēt Helikobaktēriju. Es nezinu kā ir ar to epidemioloģiju tai baktērijai. Daži saka, ka var diezgan viegli inficēties atkal. Piemēram skūpstoties. Bet kā tur ir īstenībā es neesmu pētijis. Taču ir cita problēma, ļoti bieži tas helikobaktērijas kurss nenostrādā un baktērija izdzīvo.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: helokobaktērija
12.02.2015 10:44
Tagad ir diezgan moderni visu novelt uz heliobaktērijām un ķerties pie radikālas to iznīdēšanas, bet ne heliobaktērijas izraisa erozīvus gastrītus vai čūlas, ne vienas viņas, ar heliobaktērījām var nodzīvot līdz sirmam vecumam un nomirt no insulta, tā arī neuzzinot, ka inficēts ar heliobaktērijām. Lai rastos klīnika, bez heliobaktērijām ir nepieciešams vēl viens komponents - imunitāte. Var noslaktēt ar antibiotikām heliobaktērijas un imunitāti arī pie reizes, un tad pēc laiciņa tās heliobaktērijas uzrodas atkal, un atkal - antibiotikas, un tā līdz bezgalībai, galvenais komponents te ir imunitāte, un tikai tad heliobaktērijas.
Re: helokobaktērija
12.02.2015 11:15
Un imunitāti savukārt ne vienmēr, bet ļoti bieži, nosaka personības tips.

Ir cilvēki, kas, piemēram, ir ļoti nervozi. Tiem arī parasti neslēdzas trubas.
Re: helokobaktērija
12.02.2015 11:24
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un imunitāti savukārt ne vienmēr, bet ļoti
> bieži, nosaka personības tips.
>
> Ir cilvēki, kas, piemēram, ir ļoti nervozi.
> Tiem arī parasti neslēdzas trubas.


pilnīgi pareizi - personības tips, jeb, neirohumorālā sastāvdaļa + apkārtējā vide + dzīvesveids.
Re: helikobaktērija
12.02.2015 17:45
Jāpārbauda bija noteikti. Ja ir hronisks gastrīts, tad pārbaudes jāiziet katru gadu (Kobra). Sevišķi ja ir malignizācija.Kas tas ir pateiks ģimenes ārsts vai gastrologs.Esmu izgājis pret helokobaktērijas kursu 2 x. Ar vairāku gadu starpību. Visi simptomi pārgāja.
Lai veselība un saprāts.
Re: helikobaktērija
13.02.2015 11:55
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jāpārbauda bija noteikti. Ja ir hronisks
> gastrīts, tad pārbaudes jāiziet katru gadu
> (Kobra). Sevišķi ja ir malignizācija.


Nu ja jau ir malignizācija, tad pārbaudes un kobra maz ko līdzēs, varbūt vēl Bilrots1 vai Bilrots 2!
Re: helikobaktērija
13.02.2015 12:28
Man bilrots nav piedāvāts. Kobru riju katru gadu.
Re: helikobaktērija
13.02.2015 12:33
nu nez vai ar malignizāciju, kobru katru gadu rītu, malignizācija ir gandrīz sinonīms vārdam cancer, jo nav vēža bez malignizācijas un malignizācijas bez vēža.... pat latīņu vārds " malignum" , to jau apzīmē - neko labu!



Edited 1 time(s). Last edit at 13.02.2015 12:34 by nex.
egle1
Re: helikobaktērija
13.02.2015 13:52
Man nīdēja HB, tagad analīzēs (jau kādus gadus 2 ) neko neuzrāda, bet labāk nav palicis ne par gramu. Man jau vienalga, kas tur slēdzas vai neslēdzas, bet es ik pa laikam iedzeru vieglu sodas ūdeni - nekādas zāles nepērku, jo tās nedod neko. "Kobra" tika rīta reizes 3, neko sliktu nerāda - hronisks mazaktīvs gastrīts.
Ar helokobaktērija kuņģī dzīvo kādi procenti 80% cilvēku, pat tagad ir nostādnes - ja nekas nesāp, nekādu HB nevajag nīdēt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 25?
Ziņa: