Roka

Aizsāka Zivs 

Roka
12.02.2015 09:26
Sveiki. Lieta tāda, ka jau trīs dienas sāp kreisās rokas plaukstas locītava, pirkstu locītavas un tam visam klāt vēl ir tāda kā niezēšana iekšā. Sāpes apmēram tādas, kā bērnībā augtu kauli vai tamlīdzīgi. Pirms 3 dienām biju pie ģimenes ārsta un šito norakstījām, kā iespējamu alerģiju uz kakla tabletēm (decatilen) jo bija iekaisis kakls (tas bija apmeklējuma iemesls), bet nu tabletes jau nelietoju trīs dienas. Bet tā nepatīkamā vilkšanas sajūta sodien ir spēcīgāka nekā vakardien. Sākās tas viss ar pamatīgu!!! niezēšanu zem rokas nagiem un īkšķa "spilventiņā" kas ir plaukstā pirms 4. dienām. Ir tā ka pēkšņi pāriet, un atkal sāk sāpēt. Varbūt ir kas zināms par šadiem simptomiem?
26. gadi.
1.92. m
100 kg.
Sēdošs darbs 7. gadi., saskarsme ar svina tvaikiem minimālā daudzumā.
Re: Roka
12.02.2015 10:28
Maz ticams, ka dekatilens pie vainas, bet ko nozīmē -" saskarsme ar svina tvaikiem minimālā daudzumā" ? svins ir smagais metāls un, ne iztvaikot, ne sublimēties nevar! ..un ko nozīmē -" minimālā daudzumā" !?
Re: Roka
12.02.2015 13:59
Lodēšana. Ja ir dzirdēts par tādu lodēšanas "vilni".
Re: Roka
12.02.2015 14:32
Cik zināms, lodēšanā parasti izmanto alvu, bet pirmais kas nāk galvā pie izteiciena " saskarsme ar svina... " , ir hroniska intoksikācija ar svinu, kura izpaužas ar neiraloģisko simptomātiku, - tādu kā, niezēšanu, tirpšanu, spontānas nemotivētas sāpes parasti plaukstas locītavās un hronisku nogurumu. Varbūt šis gadījums arī nav tas, to tā grūti pateikt.
Re: Roka
12.02.2015 16:09
Ir divu veidu lodalvas. Svina un bezsvina. Bezsvina ir jaunā tipa, ES direktīvas nosaka ka vajag pariet uz jauno. Bet iekārtā, ko sauc par vilni ir vecā-svinu saturoša.
Re: Roka
12.02.2015 16:11
Principā iespējams, ka svins tur piedalās. Bet gan jau vēl kaut kas bija kas to palaiž. Piemēram kāda infekcija. Man arī darbs daudz ar lodēšanu ir saistīts. Tagad ekonomisku apsvērumu dēļ mazāk bet šādus tādus simptomus kas var būt saistīti ar svinu es esmu ievērojis.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Roka
12.02.2015 16:14
Interesanti, kur vēl pie mums Latvijā kāds rūpnieciski lodē. Turklāt ar vilni. Vecā svina lodalva ir labāka par jauno. Plastiskāka un mazāk plaisā. Arī vieglāk kūst, kas ir labvēlīgi priekš komponentiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Roka
12.02.2015 17:36
Ir jāveic analīzes uz svina klātbūtni. Svars norāda, ka taukaudos sakrājušies smagie metāli ir grūtāk izdalāmi no organisma. Vai ģimenes ārsts zināja par svina tvaikiem,kontaktiem ar svinu? Vai esam kreiļi ? Vai nav monotons darbs ar doto rokas locītavu? Vai zobu pamatnē, pie smaganām nav tumšāka nokrāsa?
Lai saprāts



Edited 1 time(s). Last edit at 12.02.2015 17:41 by Mazdakteris1.
Re: Roka
12.02.2015 21:14
Ja domāts bija - smaganu nokrāsa, kur zobs sākas, tad ir nedaudz tumšāka, zilāka, vismaz liekas.
Re: Roka
13.02.2015 09:18
Šodien sāpes ir nedaudz vieglākas, bet tam visam komplektā no vakar vakara ir pievienojies sauss klepuss. Bet pašsajūta ir laba.
Re: Roka
13.02.2015 11:40
Jāiet pie ģimenes ārsta un jārunā par kontaktu ar svinu. Viņš izdomās, ko darīt.Kādas analīzes veikt.Pie kāda speciālista iet.
Jādomā par darba maiņu. Ventilācijas pastiprināšanu. Individuāliem aizsarglīdzekļiem.
Lai veicas.
Re: Roka
04.03.2015 08:20
Aizgāju pie daktera un nosūtīja uz laboratoriju ar lielu skaitu analīzēm.
rezultāts.
Leikocīti pāri robežai nav, bet ir divreiz vairāk nekā pusgadu iepriekš - 8.68 (4.00-9.80)
Eritrocīti ar ok.
Nedaudz palielināta liesa
Limfocīti(abs.sk.) 4.17 10e3/mkL (0.85-3.00)
>>! ALAT 62 (0-41)
ASAT 37.7 (0-37)
Hepatīti nav. Akna sonogrāfijā normāla lieluma.
Antistreptolizīns 0 ir 275 (norma 0-200) - Kas tas pa zvēru? Nav nekad tāds bijis paaugstināts.
Anti Borrelia burgdorferi IgM 146.3 U/ml negatīvs - <20 U/ml; Robežvērtība - 20-25 U/ml; Pozitīvs - >25 U/ml Un kas tas?
Piektdien pie ārsta.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2015 08:47 by Jaunais88.
Re: Roka
04.03.2015 08:43
Esmu tas pats autors "Zivs", kas izveidoja šo tēmu.
Re: Roka
04.03.2015 10:46
Anti Borrelia burgdorferi IgM 146.3 U/ml.:Cik es saprotu savā naivumā, runa varētu būt par Laimas slimību. Vai nav kodusi ērce? Vai nav bijis zilganisārts plankums koduma vietā?
Antistreptolizīns 0 ir 275 (norma 0-200): Tas ir streptokoka infekcijas rādītājs.Kas tur par vainu skaidros vairāk pieredzējis ārsts. Jo jānosaka locītavas iekaisuma aģents. Kas varētu būt gan Borēlija (spirohetas grupa) ,gan streptokoks.Limfocīti un liesa norāda uz kādu no sistēmas slimībām.
Lai veselība un spēks.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2015 10:46 by Mazdakteris1.
Re: Roka
07.03.2015 11:43
Vienīgā ērce, kas iekodusi, bija pirms 4. gadiem. Bet bija kautkāds apsārtums uz kajas pirms dažiem mēnešiem. Bet pavisam neliels. Ārste norīkoja dzert penicilīnu 500mg 2xdienā divas nedēļas, teica, ka ASAT saistīts ar to, ka Laima slimība bojā vājākos orgānus. un Limfocīti vairak, jo vīruss. Teica, ka organisms pats sekmīgi cīnās ar Laima slimību, bet nu ieteica organismam palīdzet ar antibiotikām. Šajā gadījumā penicilīns nav par švaku? Varbūt ir vērts aizlaist uz Infektologijas centru, tur iespējams zinošāki ārsti šajās situācijās?



Edited 2 time(s). Last edit at 07.03.2015 11:44 by Jaunais88.
Re: Roka
07.03.2015 15:21
Brīnos par pacienta māku klusēt un prasīt padomus. Pats zina par Laimu, bet nē uzdod jautājumus bezjēgā. Protams, ka sen vajadzēja ar visām analīzēm un anamnēzi braukt pie nopietniem infektologiem. Jo Laimas slimība ir hroniska, kas prasa nopietnu ārstēšanu. Es uzskatu to par tik nopietnu,ka obligāti dotu norīkojumu tikai pie infekcionists.
Re: Roka
07.03.2015 18:19
Sen vajadzeja? Es jau tikai mazāk kā nedēļu zinu, ka man tāda laima slimība ir (analīzes uztaisīju pirmdien). Vnk likās, ka ģim. ārsts neuztver to pārāk nopietni iespējams.
Re: Roka
08.03.2015 01:03
Nu tur ar to uztveršanu pa laikam daudziem ir nenopietni, jo, kā jau te minēja, problēma ir hroniska, un reizēm tiešām nekas skarbs nav jādara, turklāt analīzes arī var melot.

Bezmaz jāiet pie vārdotāja.

Bet, ja nopietni, infekcionists var būt tikpat nenopietns, kamēr nav redzamu izpausmju, medicīnā sauktās klīnikas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 18?
Ziņa: