Limfmezgli

Aizsāka Elva 

Limfmezgli
25.02.2015 15:54
Sveiki,iedomajos seit uzrakstit un varbut kaut nedaudz atgut sirdsmieru! Tatad problema ir sekojosa,loti biezi veidojas arejas auss iekaisumi,pati vien esmu vainiga,jo ausis sabakstu lidz pat asinim,man vinas loti niez,pec vairaku dienu ausu kasisanas ar kociniem man rodas iekaisums,ta ka ne pagulet-ne pieskarties tai ausij nevar.Pie Lora neesmu bijusi,jo kauns stastit dakterei,ka pati sev ta sakasu ausis. Parasti padzeru Nimesilu 3 dienas un iekaisums pariet! Bet pirms 2 nedelam pec karteja iekaisuma,zem auss palielinajas limfmezgls,tas bij nesapigs. Ta ka esmu hipohondrike aizskreju pie gimenes arsta un vina apstiprinaja,ka tas ir limfmezgls. Un tad sakas,stundas interneta meklejos sev diagnozes,sevis visu laiku taustisana,raudasana,neesana u.t.t! Aizskreju uz usg vairogdziedzerim(man vina ir mezgls un katru gadu japarbauda vai neaug lielaks)un tur arsts man pazino,ka man ir kakla labas puses limfmezgli palielinati visas grupas,lielakais pieauss siekalu dziedzeri 1,1cm*0.9cm,usg bridi tas limfmezgls,ko es pati sev pamaniju,jau bij pazudis, Es aizskreju atpakal pie gimenes arsta,paludzu nosutijumu uz Linezeru pie hemataloga,braucu uz turieni visur par naudu,jo esmu tik uztraukusies negribu gaidit! Man lidz bij asins analizes,kas bij labas un usg apraksts. Pie hemataloga,es visu laiku raudaju,triceju,vina man izcamdija kaklu un paduses,pateica,ka neko nejutot. Izstastiju vinai visu par ausim,vina man uzdeva visadus jautajumus par nogurumu,svisanu,temperaturu. Ta ka vina redzeja manu stavokli,tad piedavaja atbraukt uz dienas stacionaru veikt velreiz usg visam limfmezglu grupam un usg vedera dobumam+papildus asins analizes. Vakar es to izdariju,usg vederam paradija,ka viss ok,bet usg limfmezgliem divus mazinus zem auss lidz 1 cm un vienu ari kreisaja kakla puse+palielinati ari paduses kreisaja 1.1cm*o.5cm,labaja paduse tas pats izmers+ vel viens kur tika usg apraksta apzimets ka palielinats,nehomogens 1,4cm*0,8cm,visi parejiem tika aprakstiiti ka ovali,homogeni. Man jau vairakus gadus ik pa laikam smeldz ta laba paduse un kruts ari sap,esmu bijusi uz usg neko neparada,pedejo reiz biju pagajusaja vasara,ari tur tika piemineti nespicifiski limfmezgli paduses,bet to daktere raksturoja,ka skusanas un karsta laika rezultatu. Es vnk nezinu,ko man daritjo esmu sev jau izdomajusi ka man ir kada no limfomam,citu simptomu man nav tikai tie limfmezgli. Nakama vizite Linezera man ir pirmdien,tad pateiks vai ir kada novirze no normas tajas asins analizes,k vini man nema. Daktere ari neko nesaka,saka ka vieniga diagnoze kas var apstiprinat kadu no limfomam ir biopsija,bet man tie limfmezgli esot pa mazu prieks tadas proceduras. Es vnk juku prata,esmu satraukusi visu savu gimeni. Dzeru 2 veidu nomierinosas zales,ko izrakstija hematalogs,bet man no vinam ne silts ne auksts. Gribas vnk atrak uzzinat kas man kaiss,jo ta nezina mani padara traku. Varbut kadai ir bijis lidzigi? Man ir loti gruti,piedodiet par visu sito palagu ko sarakstiju. Stavoklis ir tads ,ka varetu iet kalnus gazt,jo man ir tikai 29 gadi,bet tas bailes ir piekalusas mani gultai,kura es sezu cauram dienam un raudu! Siev-1,75-65kg kops saku stresot turas temperature 37,1
Re: Limfmezgli
25.02.2015 16:05
Nav jākasa auss. Tam,ka tur nieze LORs izrakstīs attiecīgu ziedi. Pie infekcijas reaģē reģionālie limfmezgli.
Šajā gadījumā tas tā ir. Varbūt pa ceļam "uzslāņojas" citas infekcijas.Paduses skūšana pagaidām jāpiebremzē.
Kopā ar LORu izgudrosiet,kas jāpadzer,kādas aplikācijas slimajai ādai.
Nerviem jārunā ar ģimenes ārstu vai psihiatru.
Lai miers un ticība.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.02.2015 10:16 by Mazdakteris1.
Re: Limfmezgli
25.02.2015 16:37
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nav jākasa auss. Tam,ka tur nieze LORs izrakstīs
> attiecīgu zuiedi. Pie infekcijas reaģē
> reģionālie limfmezgli.
> Šajā gadījumā tas tā ir. Varbūt pa ceļam
> "uzslāņojas" citas infekcijas.Paduses skūšana
> pagaidām jāpiebremzē.
> Kopā ar LORu izgudrosiet,kas jāpadzer,kādas
> aplikācijas slimajai ādai.
> Nerviem jārunā ar ģimenes ārstu vai
> psihiatru.
> Lai miers un ticība.

Tieši tā, jāsāk ar LOR, ausīs ir skrimšļaudi un reizēm kāds alerģiskais aģents dod tādu reakciju uz ausīm, (skrimšļa trofikas traucējumi) sevišķi, ja ziemā ausis bija atsaldētas - "čeburaškas simptoms" -profesionālajā slengā, jāizslēdz arī autoimūnā rekacija, un kā mazdakteris1 rakstīja - limfadēnīts var būt tikai pavadinfekcijas sekas. Un nav jāskrien vilcienam pa priekšu , sadomājot sev limfomu.
Re: Limfmezgli
25.02.2015 20:27
Tu vispār neesi tāda bišku ar putniem? :)

Tas ir bez ironijas, jo apmēram pazīstu šitādas lietas.

Visu mūžu nervoza, ļoti jūtīga pret visu?
Re: Limfmezgli
25.02.2015 20:43
Nervoza esmu visu dzivi,nezinu kapec,bet man jau no bernibas ir tadas panikas lekmes,kas uznak tiesi tad,kad jaiet gullet! Es censos aizmigt,bet tad saku domat pa navi,berniba skreju pie vecakiem uz gulamistabu un histerija raudaju,ka negribu mirt,tagad to pasu daru ar viru. Un ja vel tam pievienojas kada slimiba,tad vispar vaks. Pirms 7 gadiem man atklaja mitrala varstula prolapse un sirds neiroze,biju gatava sarities tablets,bet kaut ka atgaju un aizmirsu. Tad man saka sapec galva,aizskreju uz mag rezonansi,protams neka nav, tad neskaitami usg vederam,krutim,ginekologijai,plausu rengeni,mugurkaula ct un vel visadas lietas,neirologs jau sen mani suta uz Tvaika ielu. Vienigas atradnes kas pagaidam man ir atrastas ir ta sirds slimiba,neskaitamas mugurkaula truces,spondiloze,locitavu artrits un tagad vel visam klat tie limfmezgli:(
Re: Limfmezgli
25.02.2015 20:51
Nu i viss skaidrs esi sveicināta psihiskajā sadaļā!!!
Re: Limfmezgli
25.02.2015 20:52
Mna pieņemsim ir analajā atverē gemoris vai kā viņ tur sauc bet es vienalga dzeru zāles un lietoju paralēli alkoholu, bet apzinos ka daru nepareizi, nu man jau arī ar nerviem vis nav kārtībā. Bet nu to var dēvēt arī par alkohola atkarību.
Re: Limfmezgli
25.02.2015 21:33
Principā vajadzētu uz Tvaika ielu, vismaz ausis paliks vietā. Tagad jau arī tās ir apdraudētas.
Re: Limfmezgli
25.02.2015 22:02
Bērni tev ir? ja nav tad vajag taisīt ar steigu,... parasti pēc bērna piedzimšanas šitādas histērijas sievietēm pāriet. Jā un mitrālais prolaps sīkums vien ir, tieviem un kalsniem cilvēkien ar elektrisko sirds asi 90 grādi, tas mēdz būt pat fizioloģiski.
Re: Limfmezgli
25.02.2015 22:39
Bernu nav,bijusi 2 SA agra termina,arsta skaidrojums 0 negativa asins grupa-viram 2 pozitiva. Es lieliski saprotu,ka man kaut kas nav ar galvu kartiba un ka butu jaarstejas,bet ka jau tas dzive notiek tiklidz es saprotu,ka ar veselibu viss ir ok-ta viss parejais aizmirstas un nav velesanas skriet uz Tvaika ielu. Es vispar esmu aktiva,daudz stradaju,sportoju,brivdienas shiverejos pa maju un darzu,bet tad notiek kaut kads klikskis un viss aiziet pa pieskari mana galva. Loti sapinu un satraucu savu gimeni ar to visu
Re: Limfmezgli
26.02.2015 09:06
Nesaderīgas asins grupas, tā varētu būt problēma un agrīno s.a. iemesls, kaut gan šķiet ka, šī nesaderība ir stipri pārspīlēta, imūnkonflikts un agrīnais s.a. ir norakstāms tikai uz 20% s.a. gadījumu.
Re: Limfmezgli
26.02.2015 11:54
Tik ļoti saspringtam cilvēkam bērns var arī neturēties iekšā, ar šādu stāstu ir arī pēcdzemdību psihozes riski. Mums te bija viena forumiete, kas bija dzemdējusi, bet ap piecu vai sešu gadu vecumu ar bērnu jau bija ļoti bēdīgi tieši psihiskās veselības ziņā, pat pie psihiatra vajadzēja vest, nebija nekā salda tai ģimenē, kaut mazais ļoti talantīgs un visādi citādi foršs bērns. Bērns nav mammas zāles, viņš mantos pilnīgi visu, un tā nasta, ko viņš dabūs nest, var būt ļoti smaga.

Sievietes, kas ir īgnas, jo dzemde sauc tāpēc, ka stāv tukša, to arī parasti saprot un dzemdi piepilda. Bet tāda neiroze jau bērnībā ir dziļāks stāsts par attiecībām un situāciju ģimenē, kurā uzaugi. Un šie stāsti bieži ir par grūtiem, lai tos atrisinātu pats. Patiesībā nevis Tvaika ielu uzreiz vajag, bet vienkāršu, parastu psihoterapeitu. Bet bez psihoterapeita Tvaika iela var pienākt diezgan ātri. Un daudziem tas ir uz mūžu. Nez vai Tu to gribi. Tava attieksme ir mazliet vieglprātīga. Par ķermeņa ārstiem Tu esi gatava naudu burtiski izmest miskastē, jo lāpi tikai galējās sekas, bet psihei esi devusi vaļu graut kopā ķermeni.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 24?
Ziņa: