Navejosakas saslimsanas

Aizsāka Karline 

Karline
Navejosakas saslimsanas
05.03.2015 06:43
Pec jusu domam, kuras ir musdienu smagakas un navejosakas slimibas?
Re: Navejosakas saslimsanas
05.03.2015 08:48
Dzīve ir viss magākā un nāvējošākā slimība, jo ja reiz saslimis ar to tad, ir 100% garantija, ka arī nomirsi!
Re: Navejosakas saslimsanas
05.03.2015 08:51
Nu, piemēram trombs plaušu artērija, kad cilvēks nosmok dziļi elpojot ar bailēs atplestām acīm vai trombs apzarņa artērija un viņš pāris dienās nomirst lēni un mokoši.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Navejosakas saslimsanas
05.03.2015 13:04
Hipohondrija.
Re: Navejosakas saslimsanas
05.03.2015 15:06
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hipohondrija.


arī!... bet man viens reiz teica - ziniet, nav briesmīgākas slimības par....... impotenci! (...nekas, palietoja sildenafīnu, patrennējās pats, un veiksmīgi izārstējās)
Re: Navejosakas saslimsanas
05.03.2015 16:18
Runcen tad jau man arī sanāk ir hipohondrija :) Bet es domāju ka psiholoģiski briesmīga lieta ir HIV/AIDS.
Re: Navejosakas saslimsanas
05.03.2015 16:41
Man arī šķiet, ka šitādus jautājumus neviens neuzdod tāpat vien, "aiz intereses" (bulšits), bet parasti paši domā, ar ko jau slimo, vēlams, nāvējošu...

Te derētu Mazdaktera tradicionālie jautājumi par dzimumu, augumu, svaru, par slimotajām slimībām + psiholoģiskais pašraksturojums.

Enfuego, HIV stadija mūsdienās ir ārstējama.
Volga
Re: Navejosakas saslimsanas
06.03.2015 01:51
Visnaavejoshaka ir trakumserga ar 99 % letalitati, jo ja nav veikta vakcina, tad tiklidz paradas trakumseergas simptomi, td ir par veelu, naave ir neizbeegama, jo nav aarstesanas ssadai stadijai. Pateicoties vakciinai, ssii stadija ir reta, bet gadaa videeji mirst ap 50.000 cilveeku visaa pasaulee, galvenokaart Afrikaa un Azijaa. Naave ir briesmiiga.
HIV ir aarstejama, bet nav izaarstejama, ta ka si ir ari viena no smagakajam slimibaam, ar savaam komplikaacijaam. Tikliidz ir AIDS stadija, tad naave ir laika jautaajums. Joprojaam mirst daudz cilveeku, gan HIV gan AIDS stadijaa.
Priona slimiibas ir ar 100 % letalitaati, bet taas ir looti retas.
Ljoti mokoshas slimiibas ir piemeeram trimenigalaa neiralgija (saistiitas ar galvu), jo taas saapes tiek deeveetas par vissaapiigaakajaam kaadas cilveekam var buut, ka biezi min saliidzinaajumu, ka pat dzemdiibu saapes nestaav tuvu tam kaadas ir sai TN saslimssanai. Taa esot simtiem reizu speeciigaaka kaa mokosaa migreena. Tad nu staadieties priekshaa... Par laimi, diezgan reta saslimsana.
Veel arii jostas roze ir mokosha, saapiiga, artriits, kaa arii dazaada veida audzeeji.
Volga
Re: Navejosakas saslimsanas
06.03.2015 01:56
Protams arii Cukura diabeets ir loti nopietna un mokosha saslimshana, kura neatstaaj vienaldziigu. It iipasi 1 tipa diabeets, kursh ir sastopams 10 % no diabeetniekiem (ir 1 un 2 diabeeta tips).
Bez aarsteeshanas iestaajas koma un naave, tomeer ar visu aarsteeshanu ir daudz draudu un komplikaaciju.

Kaa smagaakaas (neizaarsteejamaas) muusdienaas drosi vien numureetu, 1) ...1 tipa cukura diabeets, 2) HIV/AIDS, 3) Alcheimera slimiiba, demence.
Re: Navejosakas saslimsanas
06.03.2015 11:30
Kur tad paliek Ebola vīruss? Stinguma krmpji, ja runāam par vakcinacijām. Rezistentā TBC.Putnu gripa.
Priona slimības ir ļoti pareizi teikts. Zem viņām ir daudzas slimības ar dažādiem nosaukumiem .
Esmu bieži teicis, ka zem prioniem var slēpties gandrīz visas slimības kurām nezinām aģentu.
Re: Navejosakas saslimsanas
06.03.2015 16:03
Pieliksim klāt kavernozā sīnusa trombozi (ja nemaldos). Spiediens galvā var būt tāds, ka acīs izsiežas no orbītām. Lai būtu interesantāk, var piebilst, ka šī slimība var būt kā komplikācijas iesnām, bojātiem zobiem un pumpu spaidīšanai. Saslimšana ir diezgan reta toties mirstība no viņas ir augsta un invaliditāte izdzīvojušajiem, piemēram tāda kā aklums, praktiski 100%

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Navejosakas saslimsanas
06.03.2015 17:38
Man te lauku feldšeriene izteicās, ka viņai visgrūtāk ir gripas laikā, jo tad visiem hipohondriķiem gripa jāārstē reanimācijā, vēlams kaut kur Vācijā, citādi viņi mirs...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 21?
Ziņa: