Metot kūleni ģībonis

Aizsāka Ģībonis 

Ģībonis
Metot kūleni ģībonis
05.03.2015 19:12
Man ir 40 gadi. Laikam daudzus gadus nebiju mēģinājusi mest kūleni. Šodien metot kūleni uz priekšu, man palika ļoti slikti: gandrīz noģību. Vēl tagad pēc vairāk kā stundas, jūtos ne pārāk labi. Kas tas ir? Vai asinsrites traucējumi? Osteohondroze? Vai tad tā vajadzētu būt, ka metot kūleni zūd samaņa? Pie kā griezties, ko darīt?
Re: Metot kūleni ģībonis
06.03.2015 10:38
Grūti tā teikt, ir trīs varianti - neiroloģija, vai kardioloģija, vai abi kopā.... vairāk sliektos domāt uz mikrocirkulācijas traucējumiem CNS, bet bez izmeklēšanas neko konkrēti pateikt nevar.
Re: Metot kūleni ģībonis
06.03.2015 11:18
Pievienojos Nex. Var būt kakla osteohondroze. Pie ģimenes ārsta. Jo bez analīzēm kardiogrammas , varbūt arī encefalogrammas pie nerologa nav ko darīt. Arī kakla daļas uzņēmums ir vajadzīgs.
Lai veksme un veselība.
Ģībonis
Re: Metot kūleni ģībonis
07.03.2015 23:51
Paldies par atbildēm!
Ko nozīmē mikrocirkulācijas traucējumiem CNS?

Man pirms gadiem 10 bija diagnoze Menjēra slimība. Likās, ka slimība pēc gada zāļu dzeršanas un grūtniecībām ir atkāpusies, bet varbūt tā tomēr ir saistīta?
Tad vēl man sirdī ir defekts- caurums, tagad nav pie rokas dokumentu, ātrijā laikam, ja pareizi atceros. (meitai arī tas izrādās iedzimis no manis...)
Nu jau vairākus gadus neesmu bijusi uz ehokardiogrammu uz kontroli, tas caurums izskatoties uz 0,9cm.
Tik slikti kā pēc kūleņa man paliek tikai pēc operācijām, kad pieceļos kājās pirmās reizes.
Parasti un normāli man ir tā, ka noliecoties uz leju un pieceļoties, paliek melns gar acīm.
Būs jāsaņemas un jādodas pie ārsta... kad būs mazāk darba.
Re: Metot kūleni ģībonis
08.03.2015 01:07
Man noteikti arī būtu ģībonis. Tāpēc ārsta apmeklējums varētu būt arī optional, jo pilnīgi pietiek ar osteohondrozi un neierastu asu darbību.
Re: Metot kūleni ģībonis
08.03.2015 13:13
Diagnozes ir. Kāpēc vēl lieki jājautā. Tas arī visu izskaidro.
Lai saprāts.
Ģībonis
Re: Metot kūleni ģībonis
08.03.2015 17:40
Jājautā tāpēc, ka agrāk tā man nebija.
Viena neiroloģe teica, ka ja tā būtu bijusi Menjēra slimība, tā nebūtu pārgājusi, bet man pārgāja. Tāpēc domāju, ka varbūt arī agrāk tā arī nebija Menjēra slimība.
Re: Metot kūleni ģībonis
08.03.2015 19:36
Tad beidz mest kuulenus, kur ir probleema...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: