slikta dusa

Aizsāka marta9992 

slikta dusa
10.04.2015 08:15
Sveika, atkal esmu satraukusies. Vakar beidzot darbu dikti sapeja spranda viena puse un slikta dusa, sedoss darbs. Nevareju izturet slikto dusu izraisiju vemsanu ieliekot divus pirkstus mute. Vienaa bridi pamaniju ka izvemjoties ir spilgti sarkana asins stidzinja, pavisam neliwla, pec tam vairs nebija. Nevaru saprast vai tas ir kas nopietns, nekas nesap. Man gan viens zobs ik pa laikam asino. Varbut kairinot kaklu lai izraisitu vemsanu kadu asinsvadu traumeju? Ta var but? Ja butu no kungi td tacu vajadzetu but kadam saapem vai ne? Jutos labi ja neskaita ka sap spranda.
Paldies
Re: slikta dusa
10.04.2015 08:44
Japiebilst ka ta vija tikai viena reizite pec tam vairs taa nebija. Gimenes arsts saka, ka tas nekas nav kaut kas traumets un viss, jo man nekas nesaap
Re: slikta dusa
10.04.2015 09:28
Es arī neredzu pamatu uztraukumam.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: slikta dusa
10.04.2015 10:07
Paldies;)
Es jau saku nomierinaties, jo ja butu kas nopietns jabut kaut kadam sapem.
Pie vainaa bus kads asins vadins satraumejies
Re: slikta dusa
10.04.2015 11:02
Nopietnas situācijas var būt arī bez sāpēm, bet jebkurā gadijumā viena asins stīdziņa pie mākslīgi izraisītas vemšanas nav nekas vērā ņemams.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: slikta dusa
10.04.2015 11:21
Drosibas pec varbut nopirkt almagelu vai omeprazu palietot kadu laicinju?
Pie maksligi izraisitas vemsanas ta var gadities?
Re: slikta dusa
10.04.2015 11:27
marta, atslābsti ar tām drošībām. Citādi man atkal sāk vilkt uz zobgalību...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 13?
Ziņa: