Aritmija un antibiotikas

Aizsāka Kārliss30 

Kārliss30
Aritmija un antibiotikas
24.04.2015 11:16
Sveiki! Sirgstu ar Sīnuss aritmiju, ļoti daudz Supraventikulārās un nepārliecinošas ventikulārās ekestrasistoles (līdz 8000 dienaktī).
Ko ievēroju, dzerot antibiotikas, stāvoklis uzlabojās. Pārsitienu kļūst pa kādiem 70% mazāk, sirds strādā vienmērīgāk un patīkamāk. Neviena sirds zāle nestāv klāt (Beta blokātori, etacizīns, Verapamils, kuri ir mēģināti)
Dzēru, jo bija iekaisušas plaušas (krēpas nevarēja dabūt ārā).

Klacid clarithromycin 500mg x2 dienā.

Kāds varētu būt izskaidrojums? Kāda baktērija, infekcija organismā globāli? Cik esmu meklējis ir aizdomas uz kuņga iekaisumu, atviļņa simptoms u.t.t. Pašam diezgan bieži ir viegls gastrīts, bet tas vairāk no nepareiza uztura.


Man 31, nesmēķēju, nelietoju alkoholu, 171cm 76kg, visas analīzes normā, asinspiediens kā vienmēr 60/105, pulss 65-70.

Paldies jau iepriekš!
Re: Aritmija un antibiotikas
24.04.2015 11:32
To ka antibiotikas ietekmē sirds vadīšanas sistēmu, ir zināms fakts, taču bioķīmiskais ietekmes efekts ir neskaidrs, parasti jau antibiotikas destabilizē polarizācijas - repolarizācijas fāzes miofibrillās izraisot aritmiju, bet tāds paradoksāls efekts, kad antibiotikas stabilizē ritmu un mazina ekstrasistoles teorētiski arī ir iespējams, teiksim pie Wolfa-Parkinsona -Waita sindroma, tās var selektīvi palēnināt impulsa pārvadi ātrajos vadīšanas traktos vai tos bloķēt, tā stabilizējot galveno sirds vadīšanas sistēmu, bet tie ir mani teorētiskie spriedelējumu, praktiski nepieciešama EKG pie antibiotiku terapijas un bez tās - salīdzinošā analīze.



Edited 2 time(s). Last edit at 24.04.2015 11:36 by nex.
Re: Aritmija un antibiotikas
24.04.2015 13:26
Tomēr slēptu infekciju klātbūtni organismā izslēgt nevar. Jāskatās kas būs pēc AB kursa beigām. Es savulaik pilnīgi "nejauši" antibiotiku kursa laikā izārstējos no muguras sāpēm, kuru dēļ biju spiests gadiem lietot Ibuprofēnu 3 x dienā pa 200 mg. Ja to nedariju, pēc dažām dienām mugu sāka sāpēt tā, ka knapi var pagulēt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Aritmija un antibiotikas
24.04.2015 13:30
Kārliss30

Un vēl, netici tam, ka gastrīts ir no nepareiza uztura. Tas ir novecojis viedoklis. Kaut gan joprojām plaši lietots. Jo laikam jau ļoti ērts.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Karliss30
Re: Aritmija un antibiotikas
24.04.2015 19:34
nu bija pirms 13 gadiem erce ar sarkanu plankumu. Laima? Esmu infektelogijas centra taisijis asins analizes pret laimu, negativs.

Hmm, interesanti, deretu kadu menesi palietot ab, jo tagad liekas, ka viss lenam iet atpakal vecajas sliedes.
Kārliss30
Re: Aritmija un antibiotikas
27.04.2015 20:30
Cik gudri būtu padzert AB kādu mēnesi un paskatīties, kas notiek?
Protams, saprotu, ka ir arī sliktā puse, bet to labsajūtu, kuru dabūju dzerot AB, ir grūti atsvērt.

Patstāvīgi ir nogurums, vielmaiņas traucējumi, sirdarbības traucējumi, miega traucējumi u.t.t. dzerot AB tas viss uzlabojas un turās vēl kādu laiciņu pēc lietošanas.
Re: Aritmija un antibiotikas
27.04.2015 20:54
Diez cik prātīgi jau nebūtu, ja gribi iedzīvoties rezistencē, disbakteriozē, kandidozē, utt tad - var riskēt! Bez daudz maz ievērojamiem blakusefektiem ilgstošāku laiku var lietot doksiciklīnu un amoksicilīnu.
Jā vēl aizmirsu pieminēt, dažas antibiotikas ir neirotoksiskas, un efekti var būt visai dažādi.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2015 21:01 by nex.
Kārliss30
Re: Aritmija un antibiotikas
07.05.2015 15:35
Vai varētu būt, ka antibiotikas, kuras lietoju pārsitieni bija mazāk dēļ tā, ka šīs zāles var pagarināt QT intervālu?
Re: Aritmija un antibiotikas
07.05.2015 16:15
Nez vai, pagarināts q-t pats par sevīm disponē uz aritmiju, bet principā, ja tu juti pārsitienus, tad nez vai tās bija ventrikulārās ekstrasistoles, tās parasti nejūt, tā saucamie sirds kūleņi ar nepatīkamu sajūtu pa lielākai daļai ir supraventrikulāras izcelsmes ekstrasistoles, lai arī tās izraisa baiļus sajūtu, taču tās ir visai nekaitīgas.
Kārliss30
Re: Aritmija un antibiotikas
08.05.2015 08:33
Nu man tomēr ir 99% SVES, nevis VES. Nav it kā tik kaitīgas, bet tomēr, ja katrs trešais ceturtais puksts ir pārleciens... grūti dzīvot, patstāvīgs nogurums, nespēks, dulla galva u.t.t.
Es neizslēdzu tomēr to iespēju, ka man ir kaut kāda neatklāta baktērija, infekcija, kuru vajag līdz galam izārstēt, vai iznīcināt.

Lasīju arī, ka Clarithromycin parasti neizraksta pacientiem ar sirds darbības vadīšanas (ritma) traucējumiem. Jo var būt fatāls iznākums. Bija pat veikts pētījums, kur kaut kāds procents vienkārši aizgāja pie dieviem.

Manā gadījumā ģimenes ārsts to vispār neņēma vērā, pateica tikai, ka var palielināties ātrāka sirdsdarbība, bet man bija pretējs efekts.
Kārliss30
Re: Aritmija un antibiotikas
08.05.2015 08:44
nex, paldies par info.
Kādas ir specifiskas asinsanalīzes, lai noteiktu imūnsistēmas stāvokli?
Parastās asins analīzes (asins aina pilnā, elektrolīti u.t.t.) viss normā, tikai urīnā nedaudz gļotas dēļ iespējamām smiltīm nierēs (bija divi akmeņi, divus gadus atpakaļ).

Hmm, ko esmu skatījies, ka kapilārajā asinsgāzes rezultātā man bija PO2 un HCO3.

Acid Base:
PH 7.393
pCO2 36.7 mmHg
PO2 75.4 mmHg
HCO3 act 21.9 mmol/L
HCO3 std 22.4 mmol/L
BE(B) -2.5 mmol/L
BE(ecf) -3.0 mmol/L
ctCO2 23.0 mmol/L

CO-Oxymetry:
Hct 45 %
tHb 15.3 g/dl
sO2 95.3 %
FO2Hb 94.0 %
FCOHb 1.1 %
FmetHb 0.3 %
HHHb 4.6 %

nblll <34 umol/l

Oxygen Status:
BO2 21.0 mL/dL
ctO2 (a) 20.2 mL/dL

Electrolytes:
Na+ 142.4 mmol/L
K+ 4.56 mmol/L
Ca++ 1.23 mmol/L
Ca++ (7.4) 1.23 mmol/L
Cl- 105 mmol/L
AnGap 20.1 mmol/L

Metabolites:
Glu 5.0 mmol/L
Lac 1.69 mmol/L
Re: Aritmija un antibiotikas
08.05.2015 12:40
Imunoloģiskā izmeklēšana ir diezgan sarežģīta un specifiska, bet visbiežāk stāvokli novērtē pēc imunoglobulīniem G,A,M līmeņiem asins serumā, kā arī pēc T šūnu citometrijas.
Kārliss30
Re: Aritmija un antibiotikas
08.05.2015 13:19
Hmm, skatos, ka man viss normā bijis š.g. martā.

Imūnglobulīns A 201 40-400mg/dL 212/08.10.14
Imūnglobulīns G 1026 800-1800mg/dL 1036/08.10.14
Imūnglobulīns M 131 40-230mg/dL 142/08.10.14
Tāds jautājums - vai sākot lietot antibiotikas pirmajās dienās (vai arī nedaudz vēlāk) nav saasinājuma? Lielāks nogurums, kaut kas vairāk sāp, sirds vairāk liek par sevi manīt?

Ja tā, tad tas ir tipiski Laima slimībai. Tā saucamās Jarisha-Herxheimera reakcijas, ja tās ir, tad tas var būt apstiprinājums diagnozei. Ja ne, tad ir cerība, ka tas ir kas cits, un laime būt "laimētam" iet secen ...
Re: Aritmija un antibiotikas
15.05.2015 23:25
Pārāk komplicēts jautājums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Karliss30
Re: Aritmija un antibiotikas
16.05.2015 14:56
ta ari bija, bet tas vai tad nav visiem ta, antibiotikas liek manit par sevim...
Antibiotikas par sevi parasti liek manīt citādi.

Ar esošo simptomu (un jaunu parādīšanos arī) saasināšanos antibiotiku iedarbībā raksturojas spirohetālās infekcijas (sifiliss, Laimas slimība - abas tādas).

Mehānisms ir sekojošs - antibiotiku iedarbībā baktērijas mirst, un mirstot izdala lielu daudzumu indes - no tā cilvēks jūtas
vēl slimāks... tad pēc kāda laika, lietojot antibiotikas, baktēriju daudzums organismā samazinās, un paliek labāk...

Tas īsumā. Būtībā jau ir daudz sarežģītāk, jo baktērijas "slēpjas", veido cistas, L formas, biofilmas un sazin ko vēl...
Vispār Laimas slimība ir viena liela, bezcerīga draņķība, ar kuru tomēr jāsadzīvo, kamēr dzīvo.

Ja pareizi sapratu, tad ir jau gana ilgs laiks, un tā varētu būt ( ja ir) kļuvusi par hronisku.

Analīzēs antivielas var arī neuzrādīties, drošāks ir Western Blot tests, bet tas ir dārgs.

Infektoloģijas centrā ārstē tikko pēc ērces koduma un pleķa parādīšanās, hroniskos un senos labāk redz ejam, nekā nākam un praktiski neārstē. Risinājums jāmeklē pašam.

Ja lasat kādā svešvalodā, tad informāciju var atrast un domāt, kas un kā.
Kārliss30
Re: Aritmija un antibiotikas
18.05.2015 08:37
Paldies, pelēkā!

Tiešī tā arī ir kā Tu raksti un viss sliecās man uz to, ka tā tomēr ir neatklāta Laima un neviens tests nedos 100% atbildi.
Esmu attradis Amerikā vienu labratoriju, ka specializējās uz Laima atklāšanu. Bet nu tā ir Amerika.

Daudz kas arī ir izskaidrojams, kapēc man ir netipiska reakcija uz psihotoropiem līdzekļiem (daudzi ārsti man grib iegrūst Veģ Dist), kapēc man ir izteikti slikti pat pēc mazākā alkohola daudzuma, jo Laima bakterijas un co infekcijas izdala jau tā daudz toksīnu un pēc alkohola lietošanas akna jau tā knapi tiek galā un notiek konkrēta saindēšanās ar toksīniem gan no alkohola, gan no medikamentiem. Tapēc vairs nelietoju ne alkoholu, ne arī medikamentus.

Jā, bet ko darīt, gaidīt kamēr stāvoklis vēl sliktāks kļūst ar asinsrites sitēmu, sirdi, neiroloģisko pusi, kauliem u.t.t., vai arī mēģināt sēsties virsū uz AB? Koks ar diviem galiem :( .
Tas pats tagad sāku domāt, vai man nav saucamā Co Infekcija Babaesia, kura izskaidro manu grūtību ievilkt elpu līdz galam un nožavāties (24/7/365) jau 15 gadus kopš ērces.
Uztaisīju asinsgāzes testu, asinīs skābekļa ir par 4x mazāk nekā norma.
Analīze :
pCO2 56mmHg ref 41-55 (paaugstināts nedaudz)
pO2 23mmHg ref 83-108 (gandrīz 4x zemāks par normu)

Oksimetrija
HHb 51.6% ref 0-5 (10x paaugstināts)
sO2 47.2% ref 94-98 (2 zemāks pa normu)
Jā, par alkohola reakciju, tas arī ir tipiski... tie tādi kā Laimas paraksti... vēl arī sejas paralīze... tpu, tpu, tpu...

Diemžēl slimība nav ārstējama. Bet var atrast lietas, kas palīdz sadzīvot.

OTra problēma - līdzi nāk ērces bonusā uzdāvinātas citas infekcijas, un ar to atzīšanu te nu ir kā ir.

Elpošanas grūtības var būt arī no micoplasmas pulmonae (nezinu, vai pareizi uzrakstīju) bet Gulbja lab. var uztaisīt analīzi. Un to gluži labi apārstē antibiotikas no makrolīdu grupas, un pat ne tik ilgi jādzer, uzlabojumus jūt.

Par risinājumiem - katram jāmeklē savs...

Ja interesē mana pieredze, varam parunāt e-pastā.

Protams, vēlams to visu dabūt cauri oficiāli (man laimējās, ka pēc ~25 gadu infekcijas "nēsāšanas", kas smagi parādījās pēc stresiem, visas analīzes bija ļoti pozitīvas), patlaban ir 3. invaliditātes grupa, būtu 2., ja 6 mēnešus nestrādātu, bet es centos izturēt.
Kārliss30
Re: Aritmija un antibiotikas
18.05.2015 16:33
OK, e-pasts ir profilā?
Jā, ieskatīšos tajā un tad uzrakstīšu to, ko parasti lietoju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 24?
Ziņa: