Ginekomastija

Aizsāka Ginekomastija 

Ginekomastija
29.04.2015 19:09
Sveiki, man ir 21 gads, esmu sportisks puisis bez kaitīgiem ieradumiem. Kopš pubertātes vecuma man parādijās ginekomastija un joprojām līdz šim laikam nav pazudusi, nekad dzīvē neesmu bijis ar lieko svaru, vairāk pat sakot esmu kaulains. Gribēju pavaicāt, ko es varētu darīt lietas labā vai arī tiešām vienīgais veids ir operācija un cik tā vidēji izmaksā?
Re: Ginekomastija
29.04.2015 20:25
Diemžēl vienīgā iespēja ir operācija, saistaudi paši neuzsūksies, īsti nezinu cik tā maksā pie plastiskiem ķirurgiem, pazvani uz kādu klīniku, bet pirms tam, vajadzētu arī konsultāciju pie onkologa.
Re: Ginekomastija
30.04.2015 00:07
Aizej pie prātīga ķirurga. Tagad operē ļoti reti. Dod A vitamīna preperātus un ok.
Griež ja tur ir jau gandrīz ciets kā akmens:)
testo250
Re: Ginekomastija
30.04.2015 10:46
kāds nah sakars ar ķirurgu? no sērijas - ja sāp galva, tad nocert un nesāpēs.
aizej pie urologa, viņš tevi nosūtīs nodot asinis, pārbaudīsi hormonu līmeņus. visticāmāk, estrogēns vai prolaktīns ir paaugstināti. atrisināsi šo, gino pāries.
Re: Ginekomastija
30.04.2015 17:58
Nezināju, ka ar ginekomastiju nodarbojas urologi. Kau gan medicīnā biju, un esmu neaktīvā veidā, turpat jau 40 gadus.
Paldies par info. Laikam esmu ko nogulējis.
Nedaudz esmu apjucis, tad pie kā man būtu jāveršas- onkologs, ķirurgs vai urologs? Par nožēlu jāsaka, ka mans ģimenes ārsts nav diez ko lietderīgs tā es būtu devies pie viņa
Re: Ginekomastija
30.04.2015 21:37
Onkologs ir visu aizdomīgo bumbuļu ārsts, kurš par velti traci neceļ, bet tā tiešām ir hormonu lieta. Man šķiet, ka der visi trīs.

A ko Tu te gribi no ģ.ā.? Viņi tak ir telefonistes, kas parsprauž vadus un savieno ar kaut ko -- tāda tā sistēma ir uztaisīta.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.04.2015 21:39 by Runcene.
Re: Ginekomastija
01.05.2015 16:59
Mans domā, ka te var līdzēt tikai endokrinologs vai ķirurgs. Caur ģimenes ārstu.Jo tas sagatavos visas nepieciešamās analīzes.Jo iet pie speciālista bez analīzēm nevar.Sāc jau tagad ēst 3-5 burkānus dienā + zivju e'ļļu un 2 nedēļu laikā ginekomastijai jāpazūd.
Lai veiksme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 7?
Ziņa: