kā jāgatavojas kolonoskopijai?

Aizsāka whatsup 

kā jāgatavojas kolonoskopijai?
21.07.2015 11:50
kā jāgatavojas kolonoskopijai?
ārsts neko neizskaidroja
Re: kā jāgatavojas kolonoskopijai?
21.07.2015 12:23
Tas nevar būt !! Jāzvana un jājautā. Te jautājums Ku. Jāveic pilna resnās zarnas attīrīšana.
Lai saprāts.
Re: kā jāgatavojas kolonoskopijai?
21.07.2015 12:26
Kā tieši ir jāveic pilna attīrīšana?
Es nevaru ar ārstu sazināties, jo viņa būs tikai pēc 2 ned., nav man viņas personīgā tel.Nr., tā ir maksas ārsts un strādā reti. Izmeklējums jau ir parīt.
Kādas tur tabletes jādzer un vai ir obligāti dzert tabletes? Vai nepietiek tikai ar klizmām??
Re: kā jāgatavojas kolonoskopijai?
21.07.2015 12:30
Nē, klizma ir par īsu, tur jāizdzer speciāls maisījums, kuru pērk burkā aptiekā un kas jāšķaida ar ūdeni, jāsāk dzert iepr. dienā, bet jebkurā iestādē, kurā veic kolonoskopijas, pa telefonu varētu instruēt precīzāk.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.07.2015 13:43 by Runcene.
Re: kā jāgatavojas kolonoskopijai?
21.07.2015 12:33
Jāzvana uz to kantori, kas veiks šo procedūru.Vai arī ģimenes ārstam.Nezinot sūdzības un diagnozi, ko ieteikt būtu muļķīgi un pat bīstami. Es nekādus caurejas līdzekļus personīgi nedzertu. Tikai neēst vakariņas un veikti kārtīgu lielo klizmu.Jo kolonoskopiju veic tikai resnai zarnai, manuprāt.
egle1
Re: kā jāgatavojas kolonoskopijai?
21.07.2015 12:55
Ļoti jocīgs dr., kas neko neizskaidroja, man lika paņemt papīru un pildspalvu un viņa man diktēja, kas jādara un es visu to rakstīju. Jādzer pulveris Fortrans, kas jāizšķīdina 4 litros ūdens, tualatei jābūt pie rokas - es ņēmu atvaļinājumu, ēst nedrīkst diennakti. Fortrans ir recepšu zāles.
Re: kā jāgatavojas kolonoskopijai?
21.07.2015 13:31
Lai nodrošinātu pilnīgu un precīzu resnās zarnas apskati, resnajai zarnai jābūt pilnīgi tīrai. Ārsts Jums ieteiks kādu no zarnu tīrīšanas veidiem - parasti zarnu tīrīšanai izmanto speciālu šķīdumu, kas jādzer lielos apjomos. Aptiekā jāiegādājas ārsta jums izrakstītais medikaments (piemēram, Fortrans 1 oriģināls, kurā ietilpst 4 paciņas). Dzeramā šķīduma pagatavošana: tieši pirms lietošanas 1 paciņas saturs jāizšķīdina 1 litrā ūdens. Sagatavotais šķīdums jāizdzer dienu pirms nozīmētās izmeklēšanas plkst. 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 (šķīdums jādzer vienmērīgi - 1 litru divu stundu laikā). Lai panāktu pilnvērtīgu sagatavošanos Jums nepieciešams izdzert 4 litrus nozīmētā medikamenta. Preparāta labākajai panesībai, 1 paciņu šķīdina 1 litrā vēsa ūdens, kam var pievienot citronu. Papildus varbūt būs jālieto arī caurejas līdzekļi, kā arī būs jāievēro diētas ierobežojumi: zarnu tīrīšanas laikā un izmeklējuma dienā jāatturas no ēšanas
Re: kā jāgatavojas kolonoskopijai?
21.07.2015 22:16
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 18?
Ziņa: