Problēma

Aizsāka Ainis28 

Problēma
28.01.2016 23:09
Sveiki!
Man ir kāda problēma,kas mani kādu laiku dara bažīgu,tātad

Esmu 19 gadus vecs puisis un jau kopš pubertātes,iespējams agrāk, man ir palielinātas krūtis (nedaudz) un krūšu gali (Ļoti izteikti).
Manuprāt,tam tā nevajadzētu būt..Esmu ļoti smalkas miesasbūves...

Garums-173 cm
Svars- 65 kg
Nekādus īpašus medikamentus neesmu lietojis,Liekais svars NEKAD nav bijis.

Kas varētu būt par iemeslu šādai problēmai, vai tas var pāriet pats no sevis?

Man jau tagad ir lieli kompleksi par šito,ja nekas nemainīsies,tas var spēcīgi ietekmēt manu nākotni...
Re: Problēma
29.01.2016 00:23
da ko tur ietekmēt... ja baigi traucē uztaisa plastiku un viss.
aizej pie normāla plastikas doka uz konsultāciju...tas Tev pateiks... ir anomāli vai nē... nav jau ta ka šiem ka tik pelnīt.
Re: Problēma
29.01.2016 20:24
Labs ķirurgs ieteiks pamēģināt A vitamīnu kursu. Jo burkāni jāēd daudz un pareizi. Termiski apstrādāti ar olīveļļu vai labāk Ovakado eļļu.Sarkanās zivis vai ziveļļu arī. Parasti tagad tas ir uzveicams defekts. Nenēsā nospiedošu un pārāk siltu veļu. Guli bez peldbiksēm.Siltas oliņas ir nācijas traģēdija. Pārāl bieži nenodarbojies ar sēklas noplūdināšanas darbībām:)) Pietiks 1-2x nedēļā.Netraucētu ārsta-androloga vai pieredzējuša urologa konsultācija. Lai apskatās kas ar prostatu un oliņām.
Domāju,ka labs ģimenes ārsts jau sen būtu ticis ar to galā. Rikšiem vien pie speciālistiem. Ja ielaidīsi, tad var glābt tikai ķirurgi-griezēji par lielu naudu.
Lai saprāts un veiksme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 2?
Ziņa: