D3 + E vitamīns ir ok?

Aizsāka SolarStone1 

D3 + E vitamīns ir ok?
30.01.2016 14:04
Sveiki!
Man jādzer D3 vitamīns pilienu veidā no rīta brokastu laikā.
Piedevām jādzer PharmaNord komplekss Bioselēns + Cinks, kur ir arī daudz E vitamīna (125% RDA).

Palasot internetā parādās informācija, ka E vitamīns nav saderīgs ar D vitamīnu, respektīvi , abi jāzder ar vismas 4h intervālu. Savukārt ārste pateica to Bioselēna kompleksu arī no rīta dzert.

Jautājums, vai tā E un D vitamīnu nesaderība ir tas pats, kas E un d3 vitamīna nesaderība un derētu ieturēt intervālu starp šiem vitamīniem vismaz 4h garumā?
Twinky
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
01.02.2016 14:43
Jūs esiet reāli aprobežoti cilvēki, kuriem ir taisnā domāšana Stradiņu un psiho virzienā. Jums ne ynojausmas nav par daudzām lietām, kuras spēj izsaukt tādas lietas, kā autorei, mazdakteris vienīgais, ko varēja izdomāt pateikt, kuņģa - zarnu trakta gļotāda. Tas viens variants no 10. Stradinos sapickas zāles, kas aizies otrā galējībā - katastrofāls vit trūkums. Kas noved pie
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
01.02.2016 23:16
Ak dievs, kas tas par murgojumu?
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
01.02.2016 23:53
Es domāju, ka no Twinky adreses, pēc kāda laiciņa, sāks piedāvāt mistisku panaceju :)
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 00:13
Kādi argumenti par labu nesaderībai bija minēti?

P.S. Twinky ir īpašas bailes no Stradiņiem un psiho ārstiem :)
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 00:50
man kaut kā šķiet, ka D3 ir vnk vitamīna forma un D3 ir izplatītākā no visām. Un fīča bij tajā,ka laikam līdzīgs tam, kas atrodams dabīgi cilvēka organismā.

E vitamīnam bija baigi daudz formas...

Bet kur TU atradi ka viņus kopā nedrīkst lietot...man nekādi nesanāk :D Laikam labi pacenties :)
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 01:37
Tā arī izskatās. Tad jau ēst vispār nedrīkst, jo d un e ir arī pārtikas produktos un vispār katra cilvēka ķermenī. Tad kāda nesaderība.
D un E vitamīni nav t.s ātrie. Viņu līmeņa krišanai organismā vajag krietni vairāk kā 4h.
Kādas zāles sapičkās, kas novedīs pie vit trūkuma? Tas tā visiem pacientiem ?
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 10:42
Man vienkārši pēc analīzēm sanāk D vitamīna deficīts, konkrēti 6.96 ng/ml. Tāpēc jādzer D3.

Kur es to rāvu? Nu ok, moš nav gana labs info avots, bet te:
http://dcpmama.ru/wp-content/uploads/2015/12/%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8.jpg
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 11:03
Es to ignorētu.

Multivitamīnos ar minerālvielām kas tik vispār nav par brīnumiem salikti kopā.

Man ir bijusi pieredze, kad ārsti ar šausmīgi nopietnu sejas izteiksmi runā par daudz būtiskākām lietām, turklāt katrs kaut ko pilnīgi savu un atsaucoties uz trejdeviņām grāmatām.
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 11:17
Mani biedēja, ka ja pats sev spricēšu, ielaidīšu eļļu vēnā un nomiršu... hvz kur man pakaļai tāda vēna tur... :D
Reizēm šķiet, ka biedēšana ir vnk plānveida pasākums dokiem :)
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 11:29
Ah, muļķības. Pavilkt virzuli atpakaļ var katrs pats, ja vien nav šausmīgi stīva spranda.
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 14:25
Runcene

Man izrakstīja D3 vitamīnu pilienu veidā (tīrs d3) + atsevišķi PharmaNord Bioselēns+cinks. Nekādi multivitamīni.
Es visu internetu izlasīju, 6,96 ng/ml ir ļoti maz, un tam ir sekas.
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 14:52
Hipohondrija arī...nedaudz?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 14:56
Mateus, tā izskatās ;)

SolarStone, dzīvo mierīgi un lieto, ko Tev ieteica :)
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
02.02.2016 17:02
Vispār jau sāka locītavas sāpēt, vēl imunitāte nekāda, kā jau kaut kad agrāk te raks'tijos - nemitīgs herpess, raiba sejas āda, repsektīvi sēnītes vai kkas tāds metas virsū, tonzillīts (b hemol. G grupas strept.), tagad sāku dzert, reāli ir uzlabojumi veselībā.
Twinky
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
11.02.2016 15:27
Man nav bail, stradini mani biede pec izskata,ne remonts ,ne gaisma nekā, a ta padies dakterim,kurs saveda sirninu kārtība man tuvam cilvekam.
Psiho arstiem ka sugai uzlieku miksto, tad vairak ticu astrologam neka siem.
Mateus

Neko nesapratu, no tava teikta. Neko netaisos piedavat vai izplatit. Vnk man liekas nozelojami, ka ierakstu ,lai autore uzraksta personigi, a jus dzesat ara. Kadus noteikumus es parkapu?

Un vispar, kad laiks atlauj, parlasiet vairakus savus ierakstus, sludinats ,ka seit ir arsti un blaabla bla, kuri var sniegt pad o mu, kur ir tie padomi, reali nav. Iznemot ieteikumus doties uz stradiem un aptuvenas versijas ,kas varetu autoram but. Man diploms ir pedagoģija, medicina ir ka hobijs, bet pat es varu sniegt tadus padomus :)
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
12.02.2016 11:04
Kāpēc nepatīk KUS?

Gandrīz visi jautātāji šeit nav dāsni ar informāciju. Tādā situācijā visviens, kurš forums, kuras klīnikas vai valsts profesoru apmeklētu.
Info maz. Var braukt kaut uz ASV top klīniku. Būs tas pats. Varbūt nebūs, dārgo izmeklējumu saraksts var būt garāks ( kurus paprasīs atnest vai taisīt par maksu uz vietas ) un cenas lielākas.

Piemēram, jautājums - man bija operācija pirms 2 gadiem. Ir paaugstināts hormons x. Kas varētu būt?
Profesors paprasīs kādas bija analīzes pirms OP, kāda Dg, kāda OP, histoloģija, ar ko slimots, kādi medikamenti lietoti, kādus lieto tagad. Kādas analīzes bija pēc OP, kādas tagad utt. Un būs profesoram jāuzrāda prasītais. Tad ja vajadzēs precizēt, nozīmēs vēl analīzes, izmekl. Atkal vizīte.
Atnākot ar to " man bija operācija pirms 2 gadiem. Ir paaugstināts hormons x, kas tas varētu būt ? ", nāksies uzzināt kas vajadzīgs profesoram zināt. Samaksās par vizīti. Nākamā viztē būs jāuzrāda prasītais un atkal par vizīti jāmaksā. Vajadzēs ko precizēt, atkal izmeklējumi, atkal vizīte.
Neviens no dārgajiem aizjūras top spīdekļiem arī nelūgs vajadzīgo neskaitāmas reizes. Rinda kaut kāda ari būs.
Re: D3 + E vitamīns ir ok?
15.02.2016 11:22
SolarStone1,

3 pilieni Tavā gadījumā visdrīzākais ir stipri par maz. Man savulaik analīžu rezultāts D3 kopējam vitamīnam bija 8. Ārste ieteica lietot 3 pilienus un pēc laika, aizejot pārbaudīt, izrādījās, ka rādītājs joprojām ir zem normas - 28 (Gulbja Labaratorijā norma ir 30-100). Savukārt pēc PVO ieteikuma labam veselības stāvoklim vajadzētu nodrošināt D3 vitamīnu - 45.

Lasīju arī citu cilvēku atsauksmes un mans secinājums ir, ka 1 piliens vigentola paceļ rādītāju par 5-7 cipariem.

Apsveicu ar D3 deficīta konstatēšanu, jo man tā lietošana krietni uzlaboja pašsajūtu :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: