Svara regulēšanas produkcija

Aizsāka Zane1234 

Zane1234
Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 03:24
Sveiki!

Meklēju ilgi kādus svara zaudēšanas līdzekļus, uztura bagātinātājus utt. Varbūt kāds var ieteikt? Ir kāi 10-15kg par daudz noteikti, un vecums jau 55... Esmu izmēģinājusi, dietologus, un diētas, tas man nepalīdzēja, varbūt tikai man tā, bet karā ziņā būtu patecīga par ieteikumiem. Paldies.
Neviens
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 03:39
Nu nezinu gan vai tev palīdzēs tie uztura bagātinātāji. Esmu mēģinājis, un nekas vairāk par nomestu naudu, un laiku tur nav...Meklē
izeju sportā, pareizā uzturā, un varbūt nomaini dietologu, kā arī ja ir nauda paņem personīgo treneri sporta zālē. Tas viss ir jādara kompleksi,
jo savādāk izejas nav, un ja tev ir slikta vielmaiņa, tad nu vai nu tā, vai arī meklēsi visu dzīvi maģiskus līdzekļus.
Ieteikums
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 04:49
Pamēģini šo te xxxx Es nēesmu lietojusi, bet darba kolēģe ir, un viņai bija 30kg lieki. Nometa apmēram
8, bet cik zinu vēl turpina lietot, plus diēta, un sports.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2016 10:14 by Runcene.
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 10:15
Saulstariņ, ir tāda zāle haloperidols, ko lieto, ja sāk ar sevi sarunāties... Pie psihiatra jānoiet...

Rij mazāk, Zaņuksi, un viss būs štokos :D
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 10:31
Potengu arī vajag, mati krīt laukā, traki, baigi daudz kaišu Tev :D

Produkcija :D

Izplatītājiem grūti laiki, ko? :D

Bet vairāk šitā forumos nedari, nedrazo visās tēmās pēc kārtas, citādi admiņi bloķēs Tavu IP, un būsi melnajā sarakstā. Turklāt neviens vairs nav tik dumjš, lai uzķertos.

Zaņuksis=Neviens+Ieteikums
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 13:18
100% visi cilvēki, ar kuriem esmu runājis, kuriem diētas un treniņi nepalīdz.. bija par slinku, par vāju psiholoģiski, gribēja visu un uzreiz... meklē kaut kādas brīnumu ripas... sorry... bet katrs var izveidot sev tādu ķermeni kādu vēlas. Tikai tas ir darbs. Ar sevi... ar galvu... ar ķermeni. Tas ir režīms, uzturs, miegs, treniņi.

http://ej.uz/skaistu-kjermeni
Zane1234
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 16:52
Runcene vai kas tu arī persona būtu, man nav skaidrs par ko iet runa, vēl jo vairāk, savus norādījumus par to kas man būtu jāsaka vari
droši neizteikt saulstariņ :) Ceru ka man jautājot te nebūs jālasa atkārtoti šitāds murgs par citām personām ok sarunājuši?!
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 17:19
Visu viņa pareizi uzrakstīja.

Nu man ir ap 20 gadu pieredze svara un ķermeņa korekcijā. Bet Tev tas tapat nepatiks ;)
Tas ko Tu meklē, to jāmeklē pie alķīmiķiem... tas arī viss.
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 17:32
Ak tev nav skaidrs, "par ko iet runa"...

Par vienādu IP adresi Zaņuksim, Nevienam un Ieteikumam...

Un tas pats bija arī citās tēmās, ko dzēsu.

Tā kā "nēesmu" neko pret tavu cēlo dvēs'li noziegusēs :D

Vispār ļauži, kas raksta "nēesmu" ir izcils kontingents. Turpat ir "tolete", "gūlta" un "sikalogs" :D

Nebūs jālasa, ar nākamo piegājienu būs bans, šitādi "izplatītāji" mums nav te cieņā.



Edited 2 time(s). Last edit at 01.02.2016 17:48 by Runcene.
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 17:43
aa... iebraucu :)

un kas ir sikalogs?
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 17:50
Nu tak jau :)

Redz, Mateus, es varu arī kļūdīties, bet domāju, ka psihologs :)

Pēc analoģijas ar sihātru :) , kas tiešām bija domāts psihiatrs.
Re: Svara regulēšanas produkcija
01.02.2016 17:53
...kas kas? :D
sihātrs.. aaaaaaa... :D:D:D:D es gar zemi :D
Es vēl saprotu, ja komatus ne visus pareizi saliek, pašam regulāri tā, bet tik greizi vārdus rakstīt. To ir jāpacenšās :)
Re: Svara regulēšanas produkcija
03.02.2016 20:30
Nav izgudroti brīnumlīdzekļi pret svara noņemšanu. Var būt kādi kofeīni un citi biostimulātori vai krīts.
Jābūt arkārtīgi naivam lai domātu,ka ierīsi tableti un tauki nodegs.
Zinu,ka testosterona preperāti varētu puišiem izsaukt aktivitāti uz skriešanu,karstuma sajūtām un meklēšanos. Tas gan varētu nodzīt svaru, ja neuzņem olbaltumus.
Sievietēm tas būtu pat bīstami.Rupja balss,apmatojums pēc vīrišķā tipa uc. jaukumi.
Re: Svara regulēšanas produkcija
03.02.2016 22:12
Karstuma sajūtas, aktivitāte uz skriešanu ...kuri tieši testosterona preparāti to izraisa?
Konkrēti!!! No kura steroīda es pilnīgi gribēšu skriet???

Pateikšu nedaudz priekšā - no atsevišķiem steroīdiem, ne tikai paskriet nevarēsi, bet par ļoti ātri soļot būs grūti. To gan var novērst ar nelielu aspirīna (acetilsalicilskābe) devu. Viens no šiem, no kuriem būs nereāli paskraidīt, bija arī Arnolda favorīts. 60tajos to lietoja kā toniku :)
Bet ātri pasoļot utt nevar jo no šiem steroīdiem rodas tā sauktais "pumping" efekts. Piedzenās muskuļi un sāp... aspirīns to visiem zināmās iedarbības dēļ, šo situāciju mīkstina... Viens no šādiem preparātiem ir... http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7018798 Var iepazīties sīki un smalki.

Tātad - no kuriem steroīdiem gribas skraidīt un tā?
Un tā kā es tomēr pacentos arī iedot kādu nopietnāku rakstu par paša vārdiem...būtu feini arī pretīm ko tādu pašu.

Un vispār IR preparāti, no kuriem tiešā veidā "deg" tauki. Ir ripas... kas to dara pakārtoti, ir injekcijas...kur ir tiešāka iedarbība. Bet tas ir lieki un nevajadzīgi. Pārāk daudz blaknes, kuras sevi neattaisno. Kā arī rodas ta sauktais "skinny fat" efekts, ja vien paralēli pamatīgi netrenējas+diētas. Neticu ka nezini par tādiem - piem T4 injekcijas... nu vai elementāri klenbuterola tabletes. Sportā tas iet uz urrā un ir pārbaudīts gadu gadiem ;) Varbūt arī te vajag nedaudz nopietnāku pamatojumu? A nu bet lūdzu :) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26707345

kofeīns un tā līdzinieki arī ir termogēniķis. Protams, ka arī palīdz. Un tas nav varbū...reāli strādā... vienīgi neviens jau nelieto kofeīnu bez cukura. Ka arī tā efekts ir ilgtermiņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 23?
Ziņa: