nav valodas

Aizsāka memmma 

nav valodas
03.02.2016 19:43
sveicināti, vēlos padalīties ar savu bēdu un varbūt kads zinās teikt ko darīt..
pusgadu jau cīnos ar ārstu nolaidību, cecieņu, vienaldzību- UZTADIJA diagnozi ALS.
bet man absolūti nav tādi sindromi- vienīgais kas man kait -man nav BALSS, nevaru parunāt, stīva mēle, apakšlūpa.
Mīļie cilvēki ja jums ir kādas domas, pieredze droši rakstiet, es no tiesas vēlos būt vesela...nevis bezjēdzigi dzert arsta izrakstitas zāles, no kurām nejūtu nekādus uzlabojums
Re: nav valodas
03.02.2016 21:28
Vajadzētu nevis sīsinājumu bet pilnu diagnozi. Arī par sevi vairāk.
Vai tiek lietoti kādi stipri medikamenti,kuri varētu iespaidot runas spējas?Vai dzimtā ir kāds ar to slimojis? Cik ilgi jau ir šāds stāvoklis.Tad varētu domāt. Te,atvainojiet , nav ekstrasensu biedrība.
Ja tas ir tas par ko es domāju,tad te varētu būt tikai domu biedri,ja kāds atsauksies.
Patiesā cieņā.
Re: nav valodas
03.02.2016 21:55
Pēc Ice bucket challange...es domāju reti kurš nezina, kas ir ALS :) Šarko slimība... amiotrofā laterālā skleroze

Tur nebija tā, ka ja nav nekādu citu slimību ko atrast, bet simptomi sakrīt... tad ta ari uzstāda diagnozi?
Nav jau nekādu analīžu, kas varētu to apstiprināt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nav valodas
04.02.2016 07:58
Ja uzstāda dg. ALS, tad tā ir ārstu necieņa un nolaidība? Saki konkrēti, kā tas izpaudās.

Ja grib apšaubīt diagnozi, jāmeklē alternatīvs viedoklis, jāveic izmeklējumi.
Re: nav valodas
04.02.2016 09:50
Nelaime ir tāda, ka šai slimībai ir divas sākuma forma. Viena no tām ir tā saucamā bulbārā forma. Tā ir tieši saistīta ar runas defektiem.
Loģiska saruna bez augstāk minētiem datiem vienkārši nav iespējama.
Cieņā.
Re: nav valodas
25.02.2016 16:41
labdien un paldies visiem.
Ta mēģināšu turpināt....2x ir veikts EMG arsta slēdziens nav atradnes pie ALS vai miastenijas. NAV! kāpēc vēl joprojām ārsti, pat labi ārsti Rīgā man tomēr piesioen šō diagnozi.
Man ir gluži vienalga kāda diagnoze- ārstiem ticības vairs nav- gribu tikai atsākt runāt, ir ļoti smagi būt mēmai.
Visticamāk, laikam jāpieņem dzīves trieciens un jāsamierinās ar visu to kas noticis, tik jautājums kā.

īsumā man ir 40g, slimojusi līdz šim nēesmu,ja neskaita saaukstēšanos, ģimenē nevienam nav bijušas tāda veida slimībaja ..darbs bija pamatīgi stresains un vasarā/pirms 7m/ biju uz P. Andersona balli kur jā dziedāju no sirds....pirmā doma bija -par daudz dziedāju...smieklīgi- bet tā bija mana pēdējā dziesma.
tagad izstaigāti daudz ārstu kabineti, daudz dzirdēts- bet atbildes man nav......no kā man tas, kā ārstēt, vai varu cerēt ka balss atgriezīsies.

vai nervu stresa ietekmē var pazust balss nu jau 7men..
Re: nav valodas
25.02.2016 17:21
Ja balss pazuda pēkšņi, tad es nenoticētu, ka tas ir ALS. Jo bez paša ALS eksistē arī ALS sindroms citu saslimšanu gadijumos.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nav valodas
25.02.2016 17:23
Var arī no milzīgas spriedzes, un visas medicīniski grūti risināmās vai nerisināmās lietas ir vērts apskatīt pie psihoterapeita. Varbūt kaut kas ir ilgi krājies. Tās lietas ir ļoti viltīgas, mēs visi gribam varēt, nerādām vājumu utt.

Pat nedzirdīgi un nerunājoši cilvēki atrod veidu, kā komunicēt ar psihoterapeitu, kaut viņš parasti neprot žestu valodu.

Bet Tu vismaz dzirdi, un tas ir ļoti labi.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.02.2016 17:12 by Runcene.
Re: nav valodas
26.02.2016 17:13
Vēl var padomāt par hipnoterapiju, bez cēloņa meklēšanas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 21?
Ziņa: