Domās pats ar sevi sarunājas

Aizsāka sweecha523 

Domās pats ar sevi sarunājas
18.02.2016 20:21
Sveiki man ir tāda problēma ka es visu laiku savās domās risinu visādas situācijas, veidoju dialogus un uzdodu dažnedažādus jautājumus sev un pats uz tiem atbildu un tā visu laiku nepārtraukti, nespēju koncentrēties, grūti iemigt un kad skatos kādu filmu arī visu laiku pa galvu iet tā putra nespēju sekot līdzi filmai, besī ārā jau, ko lai dara???
Re: Domās pats ar sevi sarunājas
18.02.2016 20:25
I'm so happy
cause today i found my friends
they're in my head
...
Curt Cobain :)
Re: Domās pats ar sevi sarunājas
18.02.2016 20:26
Te forumā ir psihiatrijas sadaļa.
Re: Domās pats ar sevi sarunājas
18.02.2016 20:30
they are not my friends
Re: Domās pats ar sevi sarunājas
24.02.2016 21:25
Hm, es tā daru visu mūžu jau no bērnības un neesmu domājis, ka tas ir kaut kas nenormāls, izņemot gadījumus, kad par kādu nākotnē gaidāmu notikumu par daudz sanervozējos un nevaru aizmigt, ilgi apdomājot iespējamos scenārijus, ko kurš teiks, ko man būs jāatbild utml. Bet nu tam ir pamatojums - man ir diezgan aizkavēta reakcija, tāpēc gribas vienmēr nopietnāk visam sagatavoties, kaut gan apzinos, ka nevar būt visam gatavs.

Iesaku aiziet pie kāda meditācijas speciālista - viņi kāreiz māca, kā pieklusināt savu iekšējo dialogu un vairāk koncentrēties uz ķermeni, uz vidi, uz "šeit un tagad". Šķiet, ka Valdis Svirskis ir tīri sakarīgs. Tomēr daudz kas atkarīgs, kāda ir cilvēka attieksme pret meditāciju kopumā un to visu bagāžu, ko meditācijas skolotāji parasti pūlas iedot kopā ar meditāciju - reliģiskās vai garīgās tēmas utml.
Re: Domās pats ar sevi sarunājas
25.02.2016 09:52
Tev ir attīstīts analītiskais prāts.Tas nav nekas slikts.Vakaros neskaties filmas.Lieto nervu tējas.Augot pieredzei ,krītot seksuālai spriedzei,šīs parādības mazināsies.
Var parunāt ar pieredzējušu psihologu. Bet ne jau jaunu speciālistu,kurš balstās tikai uz teoriju bez ilggadīgas ārstnieciskās un dzīves pieredzes.
Lai miers un pārliecība.
Re: Domās pats ar sevi sarunājas
25.02.2016 12:01
Es arii meedzu sarunaaties ar sevi, pienemu ka lielaakaa dala cilveeku taa dara.
Re: Domās pats ar sevi sarunājas
01.03.2016 16:08
Tev tuvāk ir Ģintermuiža Jelgavā, vai Tvaika iela Rīgā???????
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: