kolonoskopija vai nevajadzēja

Aizsāka zzaniite 

Gastro centrā taisot kolonoskopiju apskata arī tievo zarnu. Man bija kolonoskopija Jūrmalas slimnīcā un, vai tiešām sapratu nepareizi, ka tur apskata tikai resno zarnu, arī aprakstā tikai ir par resno zarnu. Man interesēja zarnas, ka varētu radīt sāpes zem ribām uz kreiso pusi vairāk. Tad sanāk taisnās, ja? Vai sanāk, ka tas viss bija par velti?
Kā pārbauda aizkuņģa dziedzeri, US un analīzes, un viss?
Re: kolonoskopija vai nevajadzēja
29.02.2016 18:56
Tievā zarna ir ap 7 metri...tad vēl ir resnā zarna ap 1.5 metriem... tipa Tev 9 metrus pa dibenu iekšā sabāza?
Tad to nesauktu par KOLONOskopiju ...manuprāt
Kā tad to taisno zarnu apskata?
Re: kolonoskopija vai nevajadzēja
29.02.2016 21:07
Kolonoskopijā tievo zarnu nevar apskatīt. Nekādi. Taisno zarnu bez grūtībām, jo tā pie dibena uzreiz sākas. Kreisajā sānā atrodas sigmveida zarna (kur visbiežāk ir problēma) un lejūpejošā resnā zarna kas kreisajā paribē pāriet šķērseniskajā zarnā. Dažkārt problēmas ir šajā locijuma vietā.

Sāpēt zem ribām pa kreisi var arī no kuņģa vai aizkuņģa dziedzera.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kolonoskopija vai nevajadzēja
29.02.2016 21:58
nu "colon" ir resnā zarna, kura dalās taisnajā... sigmā un vēl kaut kamā. Tievo nevar apskatīt. Ja nu vienīgi atgriežot vaļā... ja nejaucu. Tāpat kā neviens līdz galam nezin kā tās zarnas strādā... līdzīgi kā ar daudz ko organismā
Re: kolonoskopija vai nevajadzēja
29.02.2016 22:40
Par zarnu -skopijām un -grāfijām, pat par kapsulas endoskopiju diezgan īsi sarakstījuši šeit -

lkksb.lv/?page_id=29

Dotais nav domāts kā norāde uz slimību. Vienkārši tur kompakti sarakstīts par zarnu pārbaudes metodēm.
*



Edited 1 time(s). Last edit at 01.03.2016 03:37 by smail.
Kobra taisīta,US arī, kolonoskopija arī, Alat, asat analīzes arī, bet kā tad tajā tievajā zarnā, piemēram, vēzi atklāj? Tad jau kad beigts un pagalam, atgriežot vaļā? Aizkuņģa dziedzera vēzi arī nevarot tā vienkārši atklāt.
Ko man darīt? Iet pie onkologa, gastroenetrologa? Pieliecos sāp, ieēst nevar- sāp. Nu jau tik traki, vismaz svarā krītos.
Pie ĢĀ nav jēgas iet, izraksta antidepresantus. Ticiet vai nē, tas nav no nerviem. Jā, varbūt izraisīts, bet nu jau ir sekas. Divas reizes, kad man teica no nerviem, pēc gada sekoja operācijas, trešā - Laima slimība. Man būs depresija, no tā vien, ka katru reizi, ārsts saka, ka viss no nerviem.
Re: kolonoskopija vai nevajadzēja
29.02.2016 23:35
Kas Tev tās par op.?

Kādas kaites ir un ir bijušas bez Laima? Tagad arī ir Laima simptomi? Kaut kas, kas liek par to domāt?



Edited 1 time(s). Last edit at 29.02.2016 23:36 by Runcene.
Re: kolonoskopija vai nevajadzēja
01.03.2016 09:29
zaniite

Nu no kurienes var būt veselība ja operācijas (kādas?) un Laima slimība? Bet es arī saku, ka no nerviem. Nu, varbūt tur kaut kādi funkcionālie traucējumi ir, bet pa lielākai daļai nervi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kolonoskopija vai nevajadzēja
01.03.2016 10:26
Ar MR un kontrast -angiogrāfiju audzāju t.z. manuprāt atklāt var visai viegli.
Laimas slimība, cik saprotu, var dot perēkļus visos orgānos. Bet arī tos ar MR varot redzēt.
Pie Laimas slimības vajadzētu atrast labu dermatovenerologu. Viņš nozīmēs attiecīgu a/b kursu.Viņiem ir labas pret sifilisa ārstnieciskās shēmas.
Laima un sifiliss ir radniecīgi izsaucēji.
Lai cerība un veselība.
Re: kolonoskopija vai nevajadzēja
01.03.2016 10:46
Sifilisa ārstēšanā te jau pirms 50 gadiem bijis ļoti augsts līmenis. Ne sliktāk kā rietumos. Ja kas no tā der Laimam, tad lieliski.

Kāpēc baile no vēža? Vai iepriekšējās Jūsu operācijas bija sakarā ar onkoloģiju vai labdabīgiem veidojumiem? Kādas, ar kādu histoloģiju, ja bija?
Vai arī kādam no Jūsu vecākiem, vecvecākiem vai vecāku brāļiem/ māsām bija onkoloģiska slimība un tāpēc bažas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 25?
Ziņa: