Deguna starpsienas bojājums

Aizsāka Deguntiņš 

Labdien!
Vakar dabūju belzienu pa degunu. Asinis līst. Skatos, it kā ārēji nekas lūzis nav. Pēc kāda laika diezgan pamatīgi sāk sāpēt tākā starpsiena degunam. Iebāzu pirkstus nāsī, un saprotu, ka labajā nāsī no starpsienas ir tākā izaugums. Nās ir šaurāka un jūtu, ka gaiss caur nāsi neieplūst vairs tik fantastiski kā agrāk. Iespējams kkāds asins uztūkums, vai kas?! Gudrie cilvēki, kādi tie varētu būt varianti? Kur man ir jāiet un cik tas maksās? Un vai ir vērts vispār kkur iet, jo belzienus pa degunu saņemšu vēl bieži. Paldies!
Re: Deguna starpsienas bojājums
03.03.2016 14:10
Kas par iemeslu deguna sišanas turpināšanai? Visu laiku bāz tur kur nevajag?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Principā uzminējāt Cien. ku!
Tāds sporta veids. Varbūt es pārsteidzos minot, ka saņemšu belzienus vēl bieži, bet izslēgts nav.
Re: Deguna starpsienas bojājums
03.03.2016 14:55
Sportistiem (sejas sišanas disciplīnās) bieži vien pēc pirmajām traumām to starpsienas skrimsli izoperē. Deguns pēc tam paliek mīkstāks un vairs tā netraumējas. Ka blakus parādība tam mēdz būt tā sauktais "boksera deguns" - nedaudz pēc pipeles izskatās... Bet citiem palielina respektu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Deguna starpsienas bojājums
03.03.2016 15:07
Cik Deguntiņam ir gadu?
Deguntiņam ir 25
Re: Deguna starpsienas bojājums
03.03.2016 15:22
Vajadzētu pie LORa aiziet ASAP. T.i ātri. Ātrāk = beigās sanāks lētāk.
Re: Deguna starpsienas bojājums
03.03.2016 15:44
Vispār ,pie lūzumiem jārīkojas ātri. Pretējā gadījumā ir jālauž pa jaunu. Pirmās 24 st, skaitās trauma un tad lētāk. Izliekums traucēs sportot,ja vajag intensīvi elpot.Jāiet (jāzvana) uz traumām. Tur pateiks.
Lai cerība. Es no boksa muktu,kā nelabais no krusta. Jo traumēt smadzenes,tas nav gudri, tas nav labi.
Re: Deguna starpsienas bojājums
03.03.2016 15:59
Jā, tur varbūt pat TOS obligāti nevajag, diezgan vienkārši, Stradiņos un Gaiļos ar labi tiek galā.
Visvairāk jau " ātrāk = daudz lētāk " tieši tāpēc, ka nav jālauž. Daudz labāk arī. Par 24 h arī pareizi = vēl lētāk.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.03.2016 16:01 by smail.
Re: Deguna starpsienas bojājums
03.03.2016 17:08
Stradiņos viņi labi stiķē. Bija tur tāda paskarba dāma B. Krūmiņa savulaik.
Re: Deguna starpsienas bojājums
03.03.2016 17:40
Gan jau nekā steidzama tur nav.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Cien. Kungi un dāmas. Laikam būšu nokavējies. Cik tāds pasākums varētu maksāt? Esmu pliks un nabags.
Re: Deguna starpsienas bojājums
04.03.2016 18:14
deguntiņš, Tev tagad deguns ir taisns vai uz sāniem?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ārēji nekādu bojājumu nav. Iekšējā starpsiena,jeb skrimslis kurš ir nāsī ir bojāts. Tāds kā izcilnis .. Nezinu vai tas ir kauls vai asinis
Re: Deguna starpsienas bojājums
04.03.2016 22:46
Es Tev jau vienu uzvārdu uzrakstīju, zinu, ka Stradiņos ir labi operējoši lori.

Gan jau viņiem visiem ir kaut kāda privātprakse, kur var sabīdīt runas.

Es tā mēdzu rīkoties. :)
Re: Deguna starpsienas bojājums
05.03.2016 00:23
Visticamākais, ka degunam ir nolauzts skrimslis. Bet pats kauls ir vietā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nr.6
Re: Deguna starpsienas bojājums
05.03.2016 01:16
Visdrīzāk autors par biežu šņauc kokaīnu, hi hi.

.... ....\˚ㄥ˚\
Paldies visiem par atbildēm! Laikam tomēr visu atstāšu kā ir. Nav ne naudas, ne vēlēšanās kaut kur iet :)
Re: Deguna starpsienas bojājums
06.03.2016 20:42
Es tā arī sapratu. Galvenais bija novērtēt traumas nopietnību, kas šajā gadijumā izskatās, ka nav liela.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Deguna starpsienas bojājums
07.03.2016 13:08
Lai jau staigā- ja Deguntiņš tā grib!
Nākotnē iespējama traucēta elpošana caur degunu (atkarīgs no tā, kā saaugs). Iesnas "parastās" var kļūt sarežģīta problēma, jo puņķis vairs brīvi netiks ārā no deguna, kuram lūzuma dēļ ir sašaurinātas ejas. Iesnu dēļ piepampusī deguna gļotāda ejas sašaurinās vēl vairāk.
Salauzts deguna skrimslis ietekmē to, kā gaiss plūst caur nāsīm un degunā filtrējas gaisa putekļi. Tas viss palielina iespēju iedzīvoties deguna dobuma cistās un citos sarežģījumos.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2016 13:09 by kachenite.
Re: Deguna starpsienas bojājums
07.03.2016 14:26
Es pieturos pie principa, ka "trudnosķi nado preodoļevaķ po mere ih nastupļeņija" :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Deguna starpsienas bojājums
07.03.2016 17:42
Pirms gadiem 15 sporta nodarbībā kāda dāma pavicināja ar roku un nejauši trāpīja man pa degunu. Tāpat to neredz, bet RTG var pamanīt, ka deguns ir ielauzts.
Es periodiski izjūtu, ka man ir "trudnosti" ar degunu.

Domāju, ka salabot svaigi lauztu degunu ir vieglāk, nekā:
izjust elpošanas grūtības sporta nodarbību laikā
operācijā tīrīt iekaisušus degunu dobumus
cīnīties ar hroniskām iesnām.
Turklāt vēl sejas defekts un ziņkārīgi paziņu jautājumi.
Nākotnē darba intervijās šķībs skats uz "apdauzīto" samazinās iespējas atrast darbu. Ne visās profesijās, bet tomēr...



Edited 2 time(s). Last edit at 07.03.2016 21:25 by kachenite.
Re: Deguna starpsienas bojājums
07.03.2016 17:50
Viss ok. Bet ka mēs jau sākumā konstatējām, nekādu būtiski sejas deformāciju tēmas atoram nav. Savukārt priekš pārējām dabībam viņam nav nedz naudas nedz vēlēšanās. Tā kā palieku pie verdikta "gan būs labi". Nu, ja nebūs, tad lai domā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 8?
Ziņa: