záles péc operácijas

Aizsāka Tamára 

Tamára
záles péc operácijas
15.05.2016 08:05
Labdien!
Man vakar izoperéja zultspúsli. Jútos labi, esmu májás ( UK majás izraksta 3-4 stundas péc operácijas). Man ir iedotas lídzi záles, bet nu tádá daudzumá, ka man ir bail tás lietot. Tátad vienlaicígi man ir jalieto Paracetamols 1 mg viená deva, Ibuprofens 400 mg un tramadols 50mg.
Cik saprotu- tás visas ir sápju mazinásanai. Vai dríkst nelietot tás visas, ja sápju nav. Kuras no tám ir pretiekaisuma záles?
Re: záles péc operácijas
15.05.2016 08:28




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:23 by crucial333.
Tamára
Re: záles péc operácijas
15.05.2016 10:07
paracetamols 1g, nevis mg, kljúdíjos
Tamára
Re: záles péc operácijas
15.05.2016 10:13
No tramadola un kodaínu saturosám zálém man ir drausmíga migréna. Te mums UK bagátígi izraksta shís záles.
Re: záles péc operácijas
15.05.2016 17:07
Domāju,ka vadīties vajag no sāpēm. Visas kopā nelietot noteikti. Tramadols, pusnarkotika. To pie lielām sāpēm. To varētu uz nakti.Paracetamolu var dzert 1g. x 2 dienā.Tad neko pa virsu. Pie mazākām sāpēm Paracetamolu var dalīt uz pusēm.
Lai veselība un veiksme.
Tamára
Re: záles péc operácijas
15.05.2016 22:02
Paldies! Tiesi tá ari sodien daríju , un viss ir labi.
Lasu par ésanu péc operácijas un tá informácija ir tik pretruníga!
Slimnícá 2 stundas péc operácijas man lika ést cepumus un melnu kafiju ar cukuru. Jautáju par ésanas rezímu turpmák- teica ést kad gribas, tikai jáievéro diéta.
Citos saites izlasasíju, ka pirmás trís dienas praktiski neko ést nedríkst un gadu jáietur ljoti stingra diéta.
Re: záles péc operácijas
16.05.2016 10:18
Cik saprotu savā naivuma, pagaidām uzmanīgāk ar treknumiem un pārēšanos. Vispār pareizāk būtu iet pie hepatologa vai diēta loga.
Lai veselība un miers.
egle1
Re: záles péc operácijas
16.05.2016 11:06
Varu pastāstīt savu pieredzi. Man žultspūsli laparaskopiski izoperēja 1994. gadā, tātad pirms 22 gadiem, man pašai bija tikai 23 gadi - tā nu sanāca, ka žp bija akmeņi, kaut biju jauna un tieva (Tagad esmu veca un tieva :) ). Nekādas pretsāpju zāles pēc operācijas neizrakstīja, bet mani jau toreiz no Stradiem mājā laida tikai kādā 6. dienā. Ibuprofēns un Paracetamols nav nekādas stipras zāles, mums Latvijā tās ir bez receptes nopērkamas, ja nu kādam vajag. Tramadols gan stiprs, to es dzertu tikai tad, ja ļoti sāpētu.
Es nekādas diētas neievēroju, ne gadu, ne visu mūžu pēc tam. Tiesa, es nelietoju alkoholu un nepīpēju, tāpēc nezinu, kā ir tad, ja gribas iedzert. Neaizraujos arī ar trekniem ēdieniem, vienkārši negaršo.
Tamára
Re: záles péc operácijas
20.05.2016 21:03
Varbút jús zinásiet pateikt- vai vienmér péc operácijas zultsakmeni tiek sútíti uz laboratoriskajiem izmekléjumiem? Péc operácijas jautáju- vai man atdos manus akmentinjus, man pateica , ka tie ir laboratorijá uz analízém. Kápec jásúta uz laboratoriju?
Re: záles péc operácijas
21.05.2016 12:51
Ziņkārība... Bet iespējams, ka tos pārdod...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
moljers
Re: záles péc operácijas
22.05.2016 09:03
uz analīzēm vienmēr sūta žūlts pūsli !
nedomāju, ka ķirurgam sagādā prieku tos akmeņus vilkt ārā
iemet burkā ar žultspūsli ar visiem akmeņiem un aizsūta uz labor.
Tamára
Re: záles péc operácijas
22.05.2016 17:54
Kápéc jásúta uz laboratoriju, ja var izmest miskasté? Ko tur vél var meklét tajá púslí? :)
egle1
Re: záles péc operácijas
22.05.2016 18:02
Nu man toreiz Stradiņos 1994. gadā akmeņus, iesietus, marlītē, dr. nolika uz tumbočkas piemiņai. :) Un ko jūs domājat? - blakusgultas kaimiņiene paņēma un izmeta miskastē, kamēr es atgāju no operācijas. Vot cilvēki! Tā es arī nedabūju redzēt savus akmeņus. Tā ka toreiz laboratoriski nepārbaudīja, varbūt tagad uz kaut ko ļaundabīgu pārbauda, to nu gan nezinu. Bet varēja tak dokam uzjautāt, uz kādām analīzēm tieši pārbauda.
Man nesen miomu operēja, tad ginekoloģe, kas operēja, pastāstīja, uz ko pārbauda. Uz ļaundabīgumu. Bet viss bija kārtībā. Miomas jau skaitās labdabīgs audzējs, kas reti pārtop ļaundabīgā, tomēr pārbauda.
moljers
Re: záles péc operácijas
22.05.2016 19:40
Tamára Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kápéc jásúta uz laboratoriju, ja var izmest
> miskasté? Ko tur vél var meklét tajá púslí?
> :)
vēzi !!!!
visu , ko cilvēkam izgriež sūta izmeklēt , VISU !!!!
Re: záles péc operácijas
22.05.2016 21:31
Nu beidz moljers, zinu virkni gadijumu kur vienkārši izmeta miskastē.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
moljers
Re: záles péc operácijas
22.05.2016 23:24
nu labi, gandrīz visu
šad tad kādu štruntu izmet
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: