Esenciālais tremors

Aizsāka Pauliiine 

Esenciālais tremors
14.07.2016 16:33
Ievietoju arī psihiskās veselības daļā savu problēmu. Varbūt šeit palīdz. Vai kāds kaut ko par to zin sīkāk? Kāds ir saskāries ar ko tādu? Esmu šeit jau runājusi par to, bet tā arī beigās nekas. Vainoju vairogdziedzeri pirmos 2-3 gadus, kad sapratu, ka tas nav nekāds tāds nieks. Ir vairāk kā skaidrs, ka tas ir esenciālais tremors. Rokoties pa internetu un visiem iespējamajiem info avotiem - nospriedu. Kur doties ar tādu lietu? Neirologs? Ar ko ārstēt? Tas jebkurā situācijā visu apgrūtina, itin visu. Jau 6 gadi pagājuši. Es pat pa telefonu nevaru parunāt, jo galva trīc. Uztraukums psr pilnīgiem sīkumiem un tad nu sākās.. Bet arī vienkārši tāpat, aiz neko darīt galva dzīvo savu dzīvi - trīc, noraustās. Liekas, ka aizmugurē kur galva ar kaklu savienojas kaut kas galīgi nav labi.

Lexatonil nomierina, bet pat tuvu nepalīdz galvas trīcei.
Re: Esenciālais tremors
14.07.2016 16:39
Kad iedzer (alkoholu), tad trīce pāriet?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Esenciālais tremors
15.07.2016 12:46
Domāju, jācīnāš kopā ar neirologu un ģimenes ārstu.
Re: Esenciālais tremors
18.07.2016 02:44
Lai vairs nebūtu jāuztraucas par visiem sīkumiem, noderētu psihoterapeita konsultācijas.
Parasti stresam pamatā ir kāda sena psiholoģiska problēma, kas tagad liek par visu uztraukties.
Re: Esenciālais tremors
26.07.2016 00:37
ku!
Jā, pāriet.

Un nav tā, ka visu laiku trīc, bet pie lielāka uztraukuma. Esmu vienkārši redzējusi vecus cilvēkus kuriem nepārtraukti ir tā trīce.
Re: Esenciālais tremors
26.07.2016 03:41
Vecajiem cilvēkiem ir visdrīzāk parkinsonisms.
Re: Esenciālais tremors
26.07.2016 17:51
crucial333

Droši vien, es nezinu. Lasot rakstiņu par esenciālo tremoru kaut kas bija minēts arī par parkinsonismu, ja pareizi vispār sapratu. Bail paliek. Ja nu man viss nonāk pie parkinsonisma?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 25?
Ziņa: